Filtry

Cena

Cena

  • 195,00 zł - 468,00 zł

Sztormiak

Aktywne filtry

Kurtka SZTORMIAK

Sztormiak z taśmami ostrzegawczymi i napisami STRAŻ — litery w kolorze czarnym wykonane na tkaninie (tle) w kolorze ostrzegawczym fluorescencyjnym żółtym.

Cena 308,00 zł

Kurtka SZTORMIAK - szwy podklejone

Sztormiak kurtka strażacka sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznym (m.in. silnych opadach deszczu) jako nakrycie na mundur koszarowy lub ubranie specjalne. 

Cena 468,00 zł

Kurtka wodoochronna STRAŻ

Kurtka wodoochronna - sztormiak z napisem "STRAŻ" model 071 wykonana z wodoochronnej tkaniny Plavitex zapewniającej skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem.

Cena 245,00 zł

Kurtka strażacka SZTORMIAK

Kurtka strażacka sztormiak to niezwykle przydatna część umundurowania strażaka. Niekorzystne warunki atmosferyczne nie są w pracy strażaka niczym nadzwyczajnym. Takie czynniki jak deszcz czy wiatr mogą jednak znacznie utrudniać skuteczne przeprowadzanie akcji ratowniczych oraz wszelkich interwencji. Kurtka strażacka SZTORMIAK została zaprojektowana w celu ochrony przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Sztormiak gwarantuje zabezpieczenie przed wiatrem oraz deszczem, a dodatkowo zwiększa widoczność strażaka, co jest szczególnie istotne np. podczas intensywnych opadów.

Kurtka wodoodporna

Kurtka wodochronna posiada szereg cech takich jak wodoodporność, materiał zapewniający ochronę przed wiatrem, elementy odblaskowe zwiększające widoczność w utrudnionych warunkach. Ponadto kurtka wodoodporna SZTORMIAK jest wysoce odporna na rozdarcie oraz uszkodzenie. Chociaż stosowanie sztormiaków nie jest koniecznością, ich zakładanie może przynieść liczne korzyści nie tylko w formie podniesienia komfortu strażaka, ale również zapewnienia mu lepszych warunków do skutecznego podejmowania działań ratowniczych. W celu zwiększenia komfortu pracy oraz zapewnienia bezpieczeństwa w trudnych warunkach podczas działań ratowniczo-gaśniczych należy zadbać o wyposażenie swojej jednostki w kilka sztuk tej niezwykle użytecznej odzieży.

Sztormiak strażacki

Kurtka SZTORMIAK charakteryzuje się wysokiej jakości wodoodpornym materiałem, wykonanym z tkaniny poliamidowej. Produkty znajdują zastosowanie zarówno w jednostkach OSP jak i PSP, a dzięki swojej wysokiej jakości doskonale zdają egzamin w każdych warunkach. Kurtki SZTORMIAK posiadają elementy odblaskowe w dwóch kolorach – żółtym oraz białym, dzięki czemu gwarantują znakomitą widoczność. Oferowane w naszym sklepie sztormiaki posiadają również szerokie kaptury, które stanowią świetną ochronę podczas deszczu. Kurtki SZTORMIAKI to umundurowanie zapewniające wysoki komfort podczas działań ratowniczych. Zapewniają bezpieczeństwo w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych ze względu na fluorescencyjne taśmy odblaskowe na kurtce SZTORMIAK. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych kurtek w ofercie naszego Sklepu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?