Filtry

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 285,00 zł

Rękawice techniczne HOLIK

Aktywne filtry

RĘKAWICE TECHNICZNE HOLIK LESLEY EXTREME

Rękawice HOLIK LESLEY EXTREME idealne do pracy z narzędziami hydraulicznymi. Rękawice z wewnętrzną wkładką antyprzepięciową, zabezpieczającą część chwytną.

Cena 284,23 zł

Rękawice HOLIK Lesley Plus

Zmodyfikowana wersja rękawic Lesley. Rękawice przeznaczone do prac technicznych, w szczególności podczas operowania narzędziami hydraulicznymi. 

Cena 179,00 zł

Rękawice techniczne HOLIK

Praca PSP i OSP to nie tylko walka z pożarami. Strażacy biorą często udział
w zdarzeniach z zakresu ratownictwa technicznego takich jak m.in. zapewnienie dostępu do uwięzionych w pojazdach poszkodowanych. Aby akcja przebiegła skutecznie ratownik techniczny powinien być wyposażony w elementy odzieży zapewniające mu najwyższy stopień ochrony a także ułatwiające wykonywanie ekstremalnych a także precyzyjnych prac. Takie właśnie są rękawice techniczne HOLIK.

Penelope, Lesley Extreme, Lesley Plus, Rebecca

Sklep pożarniczy Strefa988.pl oferuje najbardziej popularne modele rękawic technicznych Holik. Rękawice techniczne Holik model Penelope i Lesley przeznaczone są przede wszystkim do operowania narzędziami hydraulicznymi. Wykonane są
z materiałów charakteryzujących się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością zapewniające „dobre czucie”. Natomiast zapewniający doskonałą czułość model Rebecca znajdzie zastosowanie w również grupach ratownictwa wysokościowego.
W celu ułatwienia wyboru odpowiednich do potrzeb rękawic udostępniamy Państwu podstawowe informacje o poszczególnych modelach rękawic technicznych Holik.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?