WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Specjalizacja ratownictwo wysokościowe

Aktywne filtry

Statyw bezpieczeństwa TM 14

Statyw bezpieczeństwa TM 14, trójnóg przeznaczony do ratownictwa wysokościowego. 

Cena 4 256,00 zł

Taśma szyta 120

Taśma szyta 120 cm w kolorze czerwonym, o wytrzymałości do 22kN. Spełnia wszystkie wymagane normy oraz certyfikaty.  

Cena 43,50 zł

Szelki bezpieczeństwa P-90

Szelki bezpieczeństwa P-90 bogato wyposażenie w m.in. punkty zaczepowe do pracy w podwieszeniu i automatyczne klamry łączącoregulacyjne. Rozmiar M-XL i XXL.

Cena 525,00 zł

Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard

Zestawy ratownictwa wysokościowego spełniający wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego

Cena 1 580,00 zł

Zestaw ratownictwa wysokościowego KSRG

Zestaw ratownictwa wysokościowego w zakresie podstawowym przeznaczony dla jednostek krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. 

Cena 12 329,00 zł

Taśma szyta 150

Taśma 150 cm w kolorze czerwonym, wytrzymałość do 22kN. Taśma jest niezbędnym elementem wykorzystywanym w ratownictwie wysokościowym.

Cena 52,00 zł

Bucket 45 L

Worek sztywny o dwóch pojemnościach: 30l i 45l. Posiada zewnętrzny ściągacz, który ułatwia dostęp do wnętrza worka/ Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. 

Cena 415,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-70

Szelki bezpieczeństwa P-70 dostępne w rozmiarach M-XXL. Szelki wyposażone w m.in. automatyczne klamry łączącoregulacyjne oraz przedni i tylny punkt zaczepowy.

Cena 500,00 zł

Bloczek ultralekki Micro Traxion

Bloczek ultralekki Micro Traxion z kulowym łożyskiem. Do zastosowania na linach 8 – 13 mm jako zwykły bloczek lub bloczek z funkcją blokady. Wydajność 91%.

Cena 399,00 zł

Lina półstatyczna Industrie 10,5 mm

Wykonana z poliamidu lina półstatyczna Industrie 10.5mm o dużej wytrzymałości, specjalnie przeznaczona na potrzeby firm zajmujących się pracą na wysokości.

Cena 268,00 zł

Przyrząd zaciskowy Petzl Ascension

Przyrząd zaciskowy Ascension (małpa) z pokrytą elastomerem rączką dla prawo i leworęcznych, przeznaczony do wchodzenia po linie. Produkt indywidualnie testowany

Cena 305,00 zł

Bloczek podwójny Twin

Wydajny Bloczek podwójny Twin z możliwością podłączenia trzech karabinków. Bloczek przystosowany do współpracy z węzłem samoblokującym-Prusikiem. Waga 450 g.

Cena 599,00 zł

Przyrząd zjazdowy Petzl I'D S

Przyrząd zjazdowy z aut. blokadą I'D do ratownictwa, dostosowany do manipulacji przy dużych obciążeniach. Przyrząd do pracy na linie o średnicy 10 do 11,5 mm.

Cena 1 165,00 zł

Specjalistyczny sprzęt wysokościowy

Zadaniem sprzętu wysokościowego jest zapewnienie należytego bezpieczeństwa ratownikom podczas przeprowadzania wszelkich akcji na dużych wysokościach. Koniecznością są w tym przypadku profesjonalne liny alpinistyczne, szelki, uprzęże alpinistyczne oraz szereg innych akcesoriów, dzięki którym wyszkolone służby ratownicze mogą przeprowadzać skuteczne akcje. W ofercie specjalistycznego sklepu Strefa 998 znajdziesz profesjonalny sprzęt wysokościowy, który zapewni ratownikom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Sprzęt ratowników wysokościowych - co jest niezbędne dla przeprowadzania akcji ratowniczej na dużej wysokości?

Ratownictwo wysokościowe obejmuje nie tylko wszelkie akcje ratownicze, które są przeprowadzane na dużych wysokościach, ale także interwencje w miejscach znajdujących się poniżej poziomu ziemi oraz we wszelkich miejscach o ograniczonej dostępności. Zawartość podstawowego zestawu ratownictwa wysokościowego ściśle określają wytyczne dotyczące normatyw wyposażenia w sprzęt i środki techniczne. Podstawowe akcesoria wchodzące w skład takiego zestawu to:

  • worek jaskiniowy
  • taśma stanowiskowa
  • linia statyczna
  • bloczek ratowniczy
  • karabinek stalowy

Rozszerzone pakiety ratownicze zawierają również dodatkowe akcesoria, które mogą usprawnić wykonywanie wszelkich czynności ratowniczych przez jednostki PSP oraz KSRG. 

Sprzęt wysokościowy dla jednostek zajmujących się ratownictwem

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno akcesoria wchodzące w skład wyznaczonego standardu wyposażenia, jak również dodatkowe akcesoria, które mogą poprawić skuteczność oraz bezpieczeństwo wszelkich przeprowadzanych akcji ratowniczych. Dbamy o to, aby asortyment sklepu Strefa998 obejmował kompletny sprzęt oraz wyposażenie dla jednostek ratownictwa wysokościowego. Oferujemy takie akcesoria jak liny statyczne, karabinki, bloczki ratownicze, szelki bezpieczeństwa, a także kompletne zestawy podstawowe oraz rozszerzone. Dostępne w naszej ofercie produkty to solidny i specjalistyczny sprzęt, który nie zawiedzie podczas wszelkich akcji ratowniczych przeprowadzanych zarówno na dużych wysokościach, jak i w innych trudno dostępnych miejscach.

Minimalny standard wyposażenia:

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?