WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Wentylator elektryczny

Aktywne filtry

Wentylatory oddymiające FANERGY E16

Prezentujemy elektryczne Wentylatory oddymiające FANERGY E16 z technologią All In One Airflow firmy Rosenbauer, umożliwiającą zoptymalizowany przepływ powietrza

Cena 17 175,72 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E22

Wentylatory oddymiające FANERGY E22 sa zasilane elektrycznie, przez co są ciche i nie generują spalin. Wentylatory o niewielkich rozmiarach,  łatwe w obsłudze.

Cena 21 830,04 zł

Wentylatory elektryczne

Wentylatory są najlepszym wsparciem dla ratowników pracujących wewnątrz budynków. Chociaż dla wielu uzależnienie od zasilania sieciowego może wydawać się problematyczne – wentylatory elektryczne nadal znajdują szerokie grono zwolenników. Ich największą zaletą jest to, że są wolne od spalin, ciche i przyjazne dla środowiska. Wentylatory służą do przeprowadzenia szybkiej, wymuszonej wentylacji pomieszczeń w budynkach ograniczając zadymienie, poprawiając widoczność i obniżając temperaturę. Użycie wentylatora podczas akcji ratowniczo-gaśniczej znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa i skrócenie czasu poszukiwań ewentualnych poszkodowanych. 

Profesjonale wentylatory elektryczne 

W ofercie naszego sklepu pożarniczego nie mogło zabraknąć wentylatorów oddymiających elektrycznych. Dobierając ofertę postawiliśmy na sprawdzone, najlepsze i najbardziej wydajne modele, pozwalające na sprane przeprowadzenie akcji ratowniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem profesjonalnych wentylatorów elektrycznych.

Elektryczne wentylatory oddymiające ROSENBAUER FANERGY

W katalogu wysokowydajnych wentylatorów Rosenbauer FANERGY znajdziemy również modele oznaczone literą E, przypisaną do wentylatorów elektrycznych. Wentylatory dostępne są w dwóch różnych rozmiarach o średnicy 16" - Wentylator oddymiający FANERGY E16 i 22" - Wentylator oddymiający FANERGY E22. Oba modele znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Modele z silnikami elektrycznymi można podłączyć do dowolnego domowego gniazda 230 V a także do agregatu prądotwórczego o mocy 5 kVA. Jednostka wentylatora może być regulowana za naciśnięciem przycisku i bez dodatkowych akcesoriów w zakresie od -20 do +20 stopni co pozwala na jego wykorzystanie zarówno do podawania powietrza ponad przeszkodami jak i do wentylowania klatek schodowych 

i szybów powietrznych. Ich kolejną zaletą jest to, że są urządzeniami wielofunkcyjnymi – za ich pomocą można wytworzyć mgłę wodną i pianę gaśniczą. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?