Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Pompy elektryczne

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO Rosenbauer z silnikiem elektrycznym. Lekka pompa o masie 22kg przeznaczona do pracy z mniejszym agregatem o mocy 3 kVA.

Cena 7 669,05 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 8/1

Pompa NAUTILUS 8/1 to niezawodne urządzenie wyprodukowane przez znaną firmę Rosenbauer zostało przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą DIN 14425. 

Cena 9 231,15 zł

Pompa READY 4

Elektryczna Pompa READY 4 dedykowana do zamkniętych pomieszczeń np. piwnic. Dla wygody serwisowania konstrukcja powstała w oparciu o zdejmowaną górną część.

Cena 2 767,50 zł

Pompa READY 4 PŁYWAK

Elektryczna Pompa zatapialna READY 4 z PŁYWAKIEM do usuwania zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir. Wytrzymała i prosta w obsłudze.

Cena 2 458,77 zł

Pompa READY 8

Pompa zatapialna READY 8 o konstrukcji umożliwiającej bezproblemowa wymianę zużytych elementów. Wysokość podnoszenia 14 m, wydajność 20 m3/h, waga 12,5 kg.

Cena 3 196,77 zł

Pompa zanurzeniowa READY 8 PŁYWAK

Pompa zanurzeniowa READY 8 z PŁYWAKIEM. Lekka pompa elektryczna do usuwania wody zanieczyszczonej - także wody zawierającej piasek i żwir. Górna część zdejmowana

Cena 4 575,60 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 od ROSENBAUER jest zasilana silnikiem elektrycznym. Pompa z zintegrowanym z konstrukcją pompy systemem ssania na płasko.

Cena 6 740,40 zł

Pompy elektryczne wykorzystujemy wszędzie tam gdzie praca urządzeniami spalinowymi jest niewskazana, czyli będą służyły do wypompowywania wody z wszelkiego rodzaju pomieszczeń zamkniętych (piwnice i inne). Jedynym ograniczeniem wydaje się być zalecenie pracy w pełnym zanurzeniu (ma to uchronić pompę przed przegrzaniem). Niektóre pompy zostały wyposażone w pływak dzięki któremu mamy możliwość regulowania poziomu wody, w takim przypadku pompa wyłączy się samoczynnie po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wody.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć