WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 3 621,00 zł - 12 095,00 zł

Pompy elektryczne

Aktywne filtry

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO Rosenbauer z silnikiem elektrycznym. Lekka pompa o masie 22kg przeznaczona do pracy z mniejszym agregatem o mocy 3 kVA.

Cena 9 950,70 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 od ROSENBAUER jest zasilana silnikiem elektrycznym. Pompa z zintegrowanym z konstrukcją pompy systemem ssania na płasko.

Cena 9 386,13 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 8/1

Pompa NAUTILUS 8/1 to niezawodne urządzenie wyprodukowane przez znaną firmę Rosenbauer zostało przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą DIN 14425. 

Cena 12 094,59 zł

Pompa READY 4

Elektryczna Pompa READY 4 dedykowana do zamkniętych pomieszczeń np. piwnic. Dla wygody serwisowania konstrukcja powstała w oparciu o zdejmowaną górną część.

Cena 3 907,00 zł

Pompa READY 4 PŁYWAK

Elektryczna Pompa zatapialna READY 4 z PŁYWAKIEM do usuwania zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir. Wytrzymała i prosta w obsłudze.

Cena 3 621,00 zł

Pompa zatapialna READY 8

Pompa zatapialna READY 8 o konstrukcji umożliwiającej bezproblemowa wymianę zużytych elementów. Wysokość podnoszenia 14 m, wydajność 20 m3/h, waga 12,5 kg.

Cena 5 235,00 zł

Pompa zanurzeniowa READY 8 PŁYWAK

Pompa zanurzeniowa READY 8 z PŁYWAKIEM. Lekka pompa elektryczna do usuwania wody zanieczyszczonej - także wody zawierającej piasek i żwir. Górna część zdejmowana

Cena 5 685,00 zł

Pompa elektryczna TEGERNSEE TP 4/1

TEGERNSEE TP 4/1

PRZENOŚNA POMPA SPECJALNA WG DIN 14425

DO WYPOMPOWYWANIA WODY O ZNACZNYM ZANIECZYSZCZENIU

Cena 11 747,00 zł

Pompa elektryczna do czystej wody i wody brudnej

Pompa elektryczna do wody do sprzęt niezwykle przydatny zarówna w zakładach przemysłowych jak i w warunkach domowych. Pompa elektryczna do wody często posiada wbudowany filtr wstępny, który chroni pompę przed zasysaniem zanieczyszczeń, zapewniając przy tym jej bezproblemowe działanie.Pompa elektryczna do wody posiada gumowe stopki gwarantujące stabilność pompy oraz cichą pracę i brak drgań podczas pracy. Dzięki funkcjonalnemu uchwytowi pompa jest bardzo łatwa do transportowania, a przy tym wytrzymała i niezawodna. Wysokiej jakości materiały chronią pompę przed uszkodzeniem, zapewniając długą pracę urządzenia i bezpieczeństwo użytkownika tego sprzętu. Duże zainteresowanie pompą elektryczną do wody wynika z szerokiego zastosowania. Można ją zakupić do użytku domowego, ale największą popularnością cieszy się wśród zakładów pracy. Zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych zakładów. Istotnym faktem jest wydajność, trwałość i bezawaryjność takiego sprzętu. Pompa elektryczna do wody wykonana jest ze stali nierdzewnej, jest to materiał trwały, wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Decydując się na zakup pompy elektrycznej można mieć pewność, że z powodzeniem będzie służyć przez długi czas.

Pompa elektryczna - niezbędny sprzęt strażacki 

Pompa elektryczna przeznaczona jest zarówno do czystej jak i zanieczyszczonej wody. Jej zadaniem jest opróżnienie np. stawów ogrodowych, basenów lub zalanych piwnic czy placów budowy. Pompa do wody wyposażona jest w wydajny silnik pozwalający na przepompowanie w bardzo szybkim czasie. Pompa elektryczna tj. Pompa Ready 4  może mieć swoje zastosowanie również jako pompa awaryjna w czasie powodzi, gdy woda zawiera błoto. Usprawnia i przyspiesza to pracę ratowników. Pompa elektryczna posiada ergonomiczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie produktu. Stworzona jest z wysokiej jakości materiałów, a poszczególne modele wyposażone są w pływak wraz z czujnikiem poziomu cieczy. Pompa elektryczna wraz z pływakiem reguluje poziom wody - pompa wyłączy się samoczynnie po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wody.

Pompa do piwnicy - pompa elektryczna do wody 

Pompa jest sprzętem wykorzystywanym w trudnych warunkach, często wykorzystywana do zalanych piwnic w naszych gospodarstwach domowych. Sytuacji, w których przydaje się pompa, jest bardzo dużo. Dobry sprzęt powinien być wytrzymały i efektywny. Pompy zanurzeniowe są dobrym rozwiązaniem dla domowego użytku. Pompy do użytku domowego np. do piwnicy różnią się od siebie parametrami. Wyróżniają się czasem wypompowania wody z zalanej piwnicy – pompa do użytku domowego w ciągu godziny wypompowuje około 7000 litrów wody. Należy pamiętać, iż wodę usuwamy dopiero wtedy, gdy woda gruntowa bezpiecznie się obniży. Pompy służą do odpompowania wody, ale nie takich substancji jak oleje, benzyny, rozpuszczalniki, kwasy, zasady, substancje organiczne, tłuszcze, ścieki, fekalia, a także wody zanieczyszczonej takimi substancjami. Pompy do piwnicy reagują na podnoszenie się poziomu wody i posiadają czujnik, który chroni silnik przed przegrzaniem. Dzięki temu nasze mienie jest wyposażone w profesjonalny sprzęt służący do wypompowania wody z piwnic.

Pompa zanurzeniowa

Pompa zanurzeniowa to „specjalista” od brudnej roboty. Pompa zanurzeniowa jest praktycznym i solidnym urządzeniem, który spełnia swoją rolę podczas osuszania, przepompowywania i wypompowania wody. Poszczególne pompy zanurzeniowe dostępne w ofercie naszego Sklepu mogą zanurzać się nawet do 14 metrów, co pozwala dokładnie zgłębić zaistniały problem. Pompa zanurzeniowa to wielofunkcyjne urządzenie, które poradzi sobie w najcięższych warunkach, jej nowoczesne i praktyczne funkcje zapewniają bezpieczną pracę pompy. Pompy zanurzeniowe doskonale sprawdzą się przy sporadycznym użytkowaniu, a jednocześnie mają bardzo korzystny stosunek jakości do oferowanej ceny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli pomp zanurzeniowych w naszym Sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?