Filtry

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 3 889,00 zł

Mocowania sprzętu

Aktywne filtry

Quick FIst STANDARD 2szt

Uchwyt Quick Fist umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy 25-65mm, doskonale sprawdzających się przy mocowaniu sprzętu ratowniczego w pojeździe.

Cena 88,00 zł

Quick Fist Mini 2szt

Uchwyt Quick fist mini umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 13-25mm. Doskonale nadają się do przytrzymania np. wiązki przewodów czy narzędzi ręcznych.

Cena 77,00 zł

Quick fist go - between

Gumowy uchwyt Quick fist go-between umożliwiający zamocowanie przedmiotu o średnicy 44 - 73 mm. Uchwyt bezpiecznie potrafi utrzymać przedmioty do 23kg.

Cena 111,00 zł

Quick fist 3''

Uchwyt Quick fit3' doskonale umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 70-90mm. Bardzo często stosowany przez producentów pojazdów pożarniczych.

Cena 157,00 zł

Quick Fist SUPER

Uchwyt Quick Fist Super umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy 65-244mm. Uchwyt doskonale sprawdza się przy mocowaniu sprzętu ratowniczego w pojeździe.

Cena 104,00 zł

Quick fist XL 2szt

Quick Fist XL - umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy do 380mm lub 760mm w linii prostej. Zestaw składa się dwóch takich samych uchwytów.

Cena 227,00 zł

Quick fist long arm 2szt

Quick Fist LONG ARM - Umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 14-113mm.Doskonale nadają się do przytrzymania np. podnośnika M`Jack czy węża.

Cena 193,00 zł

Nasada do mocowania sprzętu 25

Oferujemy Nasady do mocowania sprzętu 25 na samochodach gaśniczych i w remizach strażackich. Nasady pozwalają na szybkie i sprawne wypięcie armatury z mocowania

Cena 10,00 zł

Nasada do mocowania sprzętu 52

Nasady do mocowania sprzętu 55 przeznaczone są do zainstalowania w pojeździe ale możemy je też wykorzystać w jednostce – dla ułatwienia dostępu do sprzętu.

Cena 15,00 zł

Nasada do mocowania sprzętu 75

Nasady do mocowania sprzętu 75 na samochodach gaśniczych ułatwiające stabilne umocowanie sprzętu podczas transportu, zabezpieczając go przed uszkodzeniem.

Cena 21,50 zł

Nasada do mocowania sprzętu 110

Prezentowana Nasada do mocowania sprzętu 110 znajdzie zastosowanie nie tylko w pojeździe ratowniczo-gaśniczym (zapewnia bezpieczny transport) ale też w remizie.

Cena 46,00 zł

Taśma szybkomocująca 1m

Taśma szybkomocująca doskonale sprawdza się przy mocowaniu sprzętu w pojeździe. Taśma o szerokości 25mm i długości 1m. Wytrzyma obciążenie do 300kg.

Cena 8,00 zł

Obejma mocująca 140

Obejma mocująca do butli stalowych o średnicy 140 mm. Doskonale sprawdza się przy montowaniu sprzętu w pojeździe i bezpiecznym przewożeniu. 

Cena 74,00 zł

Mocowanie paska szybkomocujacego light

Mocowanie paska szybkomocującego light (wersja dla niskich obciążeń) to niewielki ale bardzo pomocnym element specjalistycznego wyposażenia wozów strażackich.

Cena 3,00 zł

Mocowanie AODO-140

Mocowanie butli stalowej AODO-140 - do zamontowania w samochodzie pożarniczym. Dzięki mocowaniu sprzęt będzie przewożony bezpiecznie i zawsze w zasięgu ręki.

Cena 295,20 zł

Mocowanie uniwersalne 52/75

Prezentujemy wykonane z tworzywa Mocowania uniwersalne 52/75 do przechowywania i transportu armatury pożarniczej, wyposażonej w złącze STORZ W52 lub W75.

Cena 37,00 zł

Mocowanie AODO-160 (kompozyt)

Mocowanie AODO-160 (kompozyt) z paskiem zabezpieczającym posłuży do zamocowania butli kompozytowej o średnicy 160mm. Mocowanie zabezpieczone przez ocynkowanie.

Cena 344,40 zł

Mocowanie gaśnic MikoRescueTech (2 stanowiska)

Oferujemy Mocowanie gaśnic od MikoRescueTech, 2 stanowiska – do transportu dwóch gaśnic. Wymiary mocowania: szerokość 18,4cm, długość 42cm, głębokość 50,3cm.

Cena 708,00 zł

Mocowanie gaśnic MikoRescueTech (3 stanowiska)

Mocowanie gaśnic MikoRescueTech (3 stanowiska) do zamontowania w pojeździe ratowniczo- gaśniczym. Idealny sposób na organizację i bezpieczny transport sprzętu.

Cena 849,00 zł

Mocowanie skrzynek MikoRescueTech

Oferujemy komplet (L+P) Mocowań skrzynek od MikoRescueTech do zabezpieczania przewożonego sprzętu. Mocowania do walizek transportowych o głębokości 42cm.

Cena 199,00 zł

Rama w podszybie na dodatkowe oświetlenie

Rama w podszybie przeznaczona do skutecznego doświetlania drogi podczas prowadzonych działań poszukiwawczych lub ratowniczo-gaśniczych.

Cena 3 889,00 zł

Mocowania sprzętu strażackiego

Mnogość i różnorodność akcji, w jakich udział biorą Strażacy powodują, że zmuszeni są oni do transportowania ogromnej ilości sprzętu pożarniczo-ratowniczego, narzędzi pomocniczych czy środków ochrony indywidualnej, które mogą być pomocne podczas akcji. Stabilne umocowanie sprzętu w samochodzie pożarniczym pozwoli na jego zabezpieczenie przed uszkodzeniem a także poprzez segregację  ułatwi dostęp do narzędzia, które akurat chcemy użyć. W tej kategorii zgrupowaliśmy uchwyty, mocowania i taśmy, dzięki którym zarówno małe jak i większe przedmioty będą mogły być transportowane w sposób uporządkowany i zarazem bezpieczny.

Mocowania do zastosowania w pojazdach  i remizach

Doskonałym rozwiązaniem do zamocowania sprzętu o różnej średnicy i wadze może okazać się zakup gumowych uchwytów Quick fist. W naszej ofercie posiadamy modele przeznaczone do mocowania sprzętu o średnicy od 18 do 380 mm. Najmocniejszy Model Quick fist XL pozwoli na umocowanie przedmiotu o wadze do 68 kg. Dzięki tym uchwytom zarówno mała latarka jak i kanister czy gaśnica znajdą swoje miejsce. Do mocowania butli na sprzężone powietrze polecamy cynkowane mocowania AODO, natomiast do transportu armatury rekomendujemy mocowania o średnicy 52,75 i 110 mm. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?