W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 17,00 zł

Baretki

Aktywne filtry

Baretka Krzyż Zasługi

Baretka Krzyż Zasługi odpowiadająca odznaczeniu państwowemu, nadawanemu za zasługi dla Państwa lub obywateli.  Dostępne baretki złote, srebrne lub brązowe.

Cena 10,00 zł

Baretka Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa

Prezentujemy Baretki  Za Zasługi dla Pożarnictwa dla odznaczonych w I stopniu za wyróżniającą się działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Cena 10,00 zł

Baretka za Długoletnią Służbę

Baretka Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (METALOWE OKUCIA). Odznaczenie za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Cena 17,00 zł

Baretka Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej

Oferujemy baretki Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej. Baretka w kolorze wstążki odznaki t.j. w środku błękit rozjaśniający się do bieli ku czerwonym brzegom

Cena 10,00 zł

Baretka Złoty Znak ZOSP RP

Noszenie Baretki Złoty Znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP przysługuje odznaczonym za długoletnią aktywną działalność w OSP lub w Związku OSP RP.

Cena 10,00 zł

Baretka strażackie dla zasłużonych strażaków

Praca każdego strażaka to niekończące się wyzwania, które często wymagają wyjątkowej zręczności, doskonałego refleksu oraz perfekcyjnej precyzji w działaniu. Strażacy nierzadko muszą mierzyć się z zadaniami, który niosą ryzyko urazu, utraty zdrowia, a w niektórych przypadkach nawet życia. Aby wynagrodzić i podkreślić wyróżniającą się działalność, szczególne zasługi oraz długoletnią służbę, strażacy otrzymują specjalne odznaczenia lub ordery. Baretki, które dostępne są w naszym sklepie, odpowiadają określonym odznaczeniom dla zasłużonych strażaków.

Baretka OSP i PSP

Baretka dla strażaków, które oferujemy w tej kategorii, zastępują pełną odznakę na mundurze. Nasza oferta obejmuje między innymi baretki OSP oraz baretki PSP za wyróżniającą się działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej lub za długoletnią służbę.

Baretki umieszczone są zazwyczaj na lewej stronie piersi na mundurze strażackim. Występują w formie wąskiego paska wstążki z układem barw identycznym jak w układzie barw wstążki, która jest przewidziana dla danego odznaczenia.

Oferujemy baretki dla strażaków OSP i PSP w różnych wariantach – brązowym, srebrnym oraz złotym – które pozwolą podkreślić osobiste osiągnięcia i podnoszą prestiż zasłużonego strażaka.

Baretki nie są przeznaczone do noszenia na ubiorze cywilnym. W takim przypadku zastosowanie znajdują rozetki, wstążeczki oraz miniaturki.

Poznaj pełną ofertę baretek dla strażaków w sklepie Strefa998.pl

W sklepie internetowym Strefa998 oferujemy szeroką gamę baretek dla zasłużonych strażaków, które odpowiadają danym orderom lub innym odznaczeniom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jednostki ratownicze OSP i PSP. Jeśli potrzebują Państwo baretek strażackich, których nie ma w naszej ofercie, prosimy o kontakt mailowy, a postaramy się dopasować do Państwa oczekiwań.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć