Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Baretki

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Baretki strażackie dla zasłużonych strażaków

Praca każdego strażaka to niekończące się wyzwania, które często wymagają wyjątkowej zręczności, doskonałego refleksu oraz perfekcyjnej precyzji w działaniu. Strażacy nierzadko muszą mierzyć się z zadaniami, który niosą ryzyko urazu, utraty zdrowia, a w niektórych przypadkach nawet życia. Aby wynagrodzić i podkreślić wyróżniającą się działalność, szczególne zasługi oraz długoletnią służbę, strażacy otrzymują specjalne odznaczenia lub ordery. Baretki, które dostępne są w naszym sklepie, odpowiadają określonym odznaczeniom dla zasłużonych strażaków.

Baretki OSP i PSP

Baretki dla strażaków, które oferujemy w tej kategorii, zastępują pełną odznakę na mundurze. Nasza oferta obejmuje między innymi baretki OSP oraz baretki PSP za wyróżniającą się działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej lub za długoletnią służbę.

Baretki umieszczone są zazwyczaj na lewej stronie piersi na mundurze strażackim. Występują w formie wąskiego paska wstążki z układem barw identycznym jak w układzie barw wstążki, która jest przewidziana dla danego odznaczenia.

Oferujemy baretki dla strażaków OSP i PSP w różnych wariantach – brązowym, srebrnym oraz złotym – które pozwolą podkreślić osobiste osiągnięcia i podnoszą prestiż zasłużonego strażaka.

Baretki nie są przeznaczone do noszenia na ubiorze cywilnym. W takim przypadku zastosowanie znajdują rozetki, wstążeczki oraz miniaturki.

Poznaj pełną ofertę baretek dla strażaków w sklepie Strefa998.pl

W sklepie internetowym Strefa998 oferujemy szeroką gamę baretek dla zasłużonych strażaków, które odpowiadają danym orderom lub innym odznaczeniom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jednostki ratownicze OSP i PSP. Jeśli potrzebują Państwo baretek strażackich, których nie ma w naszej ofercie, prosimy o kontakt mailowy, a postaramy się dopasować do Państwa oczekiwań.