W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 349,00 zł

Hełm strażacki

Aktywne filtry

Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan

Hełmy strażackie Rosenbauer Heros Titan to nowa generacja hełmów pożarniczych do działań w obszarach niezurbanizowanych oraz do ratownictwa technicznego.

Cena 1 350,54 zł

Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM

Wielofunkcyjny hełm dostępny w kilku wersjach, do zastosowania w wielu sytuacjach  takich jak wspinaczka górska, również tam, gdzie istnieje ryzyko katastrofy naturalnej. 

Hełm strażacki DRAGON HT 05 - biały

Rewolucyjny Hełm strażacki DRAGON HT 05 od Pab Akrapovic z przyłbicą chowaną pod skorupę i wewnętrznymi przeźroczystymi  okularami ochronnymi

Cena 685,00 zł

Uniwersalny adapter Ultra LUX Rosenbauer Titan

Oferujemy Uniwersalne adaptery Ultra LUX Rosenbauer dedykowane do hełmów Rosenbauer Heros TITAN - służące do zamontowania na boku hełmu dodatkowych akcesoriów.

Cena 89,79 zł

Hełm strażacki Calisia Vulcan CV 102 MO

Hełm strażacki Calisia Vulcan CV 102 MO wyposażony w osłonę twarzy i oczu. Dedykowane gniazda uchwytów pozwalają na ustawienie latarki w pozycji dolnej lub górnej.

Cena 921,27 zł

Hełm TYTAN MAX HTM 102.00

To nowoczesny hełm przeznaczony dla specjalistycznych grup z możliwością wykorzystania w ratownictwie drogowym, technicznym, wodnym, wysokościowym.

Cena 478,47 zł

Hełm strażacki Calisia Vulcan CV 102 TO

Hełm strażacki Calisia Vulcan CV102 TO jest dedykowany do akcji prowadzonych wewnątrz obiektów. Szerokie wyposażenie standardowe i dodatkowe.

Cena 884,37 zł

Hełm strażacki Calisia Vulcan CV 102 ST

Hełm strażacki Calisia Vulcan CV102 typu B to nowoczesne i wygodne rozwiązanie przeznaczone dla strażaków biorących udział w akcjach wewnątrz budynków.

Cena 859,77 zł

Hełm strażacki Gallet F1 XF

Profesjonalny hełm z serii Gallet F1 od MSA to produkt przystosowany do pracy w najcięższych warunkach. Przy zakupie istnieje opcja samodzielnej konfiguracji.

Hełm strażacki BHS

Hełm zaprojektowany i produkowany zgodnie z wymaganiami Dyrektywy 89/686/EWG „Hełmy stosowane podczas walki z ogniem w budynkach i innych obiektach”. 

Cena 710,94 zł

Hełm strażacki BHS - opcja podstawowa

Skorupa hełmu została wykonana z kompozytu o wątku aramidowo-szklanym, dającą ochronę przed uderzeniami o dużej energii, gorącymi odłamkami oraz dużym promieniowaniu cieplnym.

Cena 650,00 zł

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL2 (RAL9010)

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL2 (RAL9010) najbezpieczniejszy w swojej klasie. Model w kolorze białym ze zwykłym wizjerem, bez gogli ochronnych i odblasków.

Cena 1 771,20 zł

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL3 (RAL3000)

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL3 (RAL3000) nagrodzony prestiżowymi nagrodami co świadczy o jego jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwie użytkowania.

Cena 1 771,20 zł

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL4 (RAL1026)

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL4 (RAL1026) – jasnożółty, ze zwykłym wizjerem i adapterem do maski. Konstrukcja hełmu umożliwia wszechstronne zastosowanie.

Cena 1 771,20 zł

Hełm strażacki HPS 7000 PRO PL 1-4 (RAL3000)

Hełm strażacki HPS 7000 PRO PL 1-4 (RAL3000) w kolorze czerwonym posiada duży wizjer gwarantujący skuteczną ochronę, przy zachowaniu bardzo dobrej widoczności.

Cena 2 348,07 zł

Hełm PAB Fire Compact biały/czerwony

Lekki  Hełm Strażacki PAB Fire Compact biały/czerwony typu A, dedykowany do działań ratowniczych w wąskich przestrzeniach. Hełm wykonany z materiałów high-tech.

Cena 664,20 zł

Hełm strażacki DRAGON HT 05-Czerwony

Rewolucyjny Hełm strażacki DRAGON HT 05 od Pab Akrapovic z przyłbicą chowaną pod skorupę i wewnętrznymi przeźroczystymi  okularami ochronnymi

Cena 685,00 zł

Hełm strażacki

Warunki, w których muszą pracować strażacy są szczególnie niebezpieczne. Podczas akcji ratunkowych to głowy strażaków są szczególnie zagrożone. Dlatego powinny być chronione przez niezawodne kaski. Hełmy strażackie są podstawowym elementem chroniącym głowę strażaka. W tej kategorii dodano podkategorię kaski ochronne, które również są ważnym wyposażeniem w wielu jednostkach.

Wytrzymały i wygodny kask strażacki

Hełmy i kaski strażackie różnią się między sobą konstrukcją. W przypadku hełmu strażackiemu mówimy o ochronie nie tylko głowy, ale także oczu i twarzy. Hełmy mogą być wyposażone w latarkę osadzoną na części czołowej, co w znaczny sposób poprawia widoczność otoczenia, a także w osłonę karku. Z kolei kaski strażackie są szeroko wykorzystywane w ratownictwie wodnym, wysokościowym i mają na celu głównie zabezpieczenie głowy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kas strażacki – zadbaj o swoją ochronę

W tej kategorii znajdziesz hełmy i kaski strażackie, które pomogą chronić Twoją głowę. Sprzęt został wykonany z dbałością o szczegół. Dzięki nim zyskasz komfortową i odporną na uszkodzenia osłonę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć