Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Hełm strażacki

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Hełm strażacki

Warunki, w których muszą pracować strażacy są szczególnie niebezpieczne. Podczas akcji ratunkowych to głowy strażaków są szczególnie zagrożone. Dlatego powinny być chronione przez niezawodne kaski. Hełmy strażackie są podstawowym elementem chroniącym głowę strażaka. W tej kategorii dodano podkategorię kaski ochronne, które również są ważnym wyposażeniem w wielu jednostkach.

Wytrzymały i wygodny kask strażacki

Hełmy i kaski strażackie różnią się między sobą konstrukcją. W przypadku hełmu strażackiemu mówimy o ochronie nie tylko głowy, ale także oczu i twarzy. Hełmy mogą być wyposażone w latarkę osadzoną na części czołowej, co w znaczny sposób poprawia widoczność otoczenia, a także w osłonę karku. Z kolei kaski strażackie są szeroko wykorzystywane w ratownictwie wodnym, wysokościowym i mają na celu głównie zabezpieczenie głowy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kas strażacki – zadbaj o swoją ochronę

W tej kategorii znajdziesz hełmy i kaski strażackie, które pomogą chronić Twoją głowę. Sprzęt został wykonany z dbałością o szczegół. Dzięki nim zyskasz komfortową i odporną na uszkodzenia osłonę.