Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 12 085,00 zł

Aparat powietrzny

Aktywne filtry

Dräger PSS® 4000 (manometr TX)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 (manometr TX) wyposażony w m.in. automat oddechowy,podświetlany manometr TX.

Aparat powietrzny PSS 4000 (m. analogowy)

Profesjonalny Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 posiada zintegrowane w stelażu węże doprowadzające powietrze i wąż manometru. Aparat z manometrem analogowym.

Cena 4 104,00 zł

Butla kompozytowa 6,8l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butla stalowa 6L/300 bar Dräger na sprzężone powietrze, do wykorzystania w aparatach powietrznych. Butle produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cena 1 517,00 zł

Butla kompozytowa żółta 6,8 L / 300 bar Dräger

Butla kompozytowa Dräger 6,8 L / 300 bar w kolorze żółtym do aparatów powietrznych, wyposażona w dodatkowy zawór zapobiegając niekontrolowanemu ujściu powietrza

Cena 3 491,00 zł

Butla stalowa Fenzy 6l/300 bar

Butla stalowa Fenzy o pojemności 6l i ciśnieniu roboczym 300 bar. Butla na sprężone powietrze (wielokrotne napełnianie) wykorzystywana w aparatach powietrznych.

Cena 1 482,00 zł

Butla kompozytowa Fenzy 7l 3,2kg

Butla kompozytowa 7l/300 bar o bardzo niskiej wadze (3,2 kg) w stosunku do butli stalowej. O ciśnieniu roboczym 300 bar.

Cena 2 712,00 zł

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska Drager FPS 7000 P

Pełnotwarzowa maska Drager FPS 7000 P - bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Cena 1 053,00 zł

Maska Fenzy OPTI PRO (nagłowie gumowe)

Pełna nadciśnieniowa maska Fenzy OPTI PRO do zintegrowanego aparatu oddechowego, którą charakteryzuje bardzo szerokie pole widzenia. 

Cena 1 299,00 zł

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

Aparaty ochronne dróg oddechowych

Aparat ochronny dróg oddechowych to produkt niezastąpiony podczas akcji ratowniczo-gaśniczej w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych. Sprawdza się nie tylko w sytuacjach, kiedy konieczna jest ochrona przed ogniem oraz dymem, ale również w środowisku, gdzie powietrze jest zanieczyszczone silnymi środkami chemicznymi. Dzięki zaawansowanej, a przy tym ergonomicznej konstrukcji, aparaty ochronny dróg oddechowych dla straży zapewniają wysoki komfort użytkowania, wiele możliwości regulacji, a także wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania trudnych akcji ratowniczych. Liczne rozwiązania ułatwiają szybkie i bezproblemowe dostosowanie sprzętu do wymaganego zastosowania. Profesjonalne aparat ochronny dróg oddechowych dla strażaków są dodatkowo wyposażone w manometry.

Aparaty nadciśnieniowe

Aparat ochronny dróg oddechowych jest autonomicznym aparatem, który chroni drogi oddechowe podczas akcji ratunkowo-gaśniczej. Charakteryzuje się otwartym obwodem oraz rezerwą sprężonego powietrza. Sprzęt ten pozwala użytkownikowi korzystać z powietrza, które pochodzi z butli umieszczonej na stelażu. Użytkowanie aparatu ochronnego dróg oddechowych jest wbrew pozorom bardzo proste. Aparat ochronny dróg oddechowych to produkt niezbędny dla strażaka podczas niebezpiecznych i trudnych akcji ratowniczo-gaśniczych. Ważnym aspektem jest to, że automat oddechowy po podłączeniu do maski utrzymuje lekkie nadciśnienie w masce, niezależnie od rytmu oddychania, co uniemożliwia przedostawanie się powietrza z zewnątrz do maski użytkownika. Aparat ochronny dróg oddechowych to sprzęt wykorzystywany w bardzo trudnych warunkach, dlatego niewątpliwie najważniejszym jest sposób jego prawidłowego użytkowania i w pełni przyswojona wiedza w tym zakresie po wcześniejszym szkoleniu.

Specyfika aparatu ochronnego dróg oddechowych

Aparat ochronny dróg oddechowych składa się z pełnej maski twarzowej, z przezroczystą osłoną z poliwęglanu odporną na uderzenia i powłoką chroniącą przed zarysowaniami, zapewnia szerokie pole widzenia bez optycznych zniekształceń. Wewnętrzna półmaska wykonana jest z wysokiej jakości silikonu, zapewniającego trwałość i optymalny komfort użytkowania. Aparat posiada nadciśnieniowy automat oddechowy do szybkiego montażu który jest aktywowany przy pierwszym oddechu. Aparat ochronny dróg oddechowych to kompaktowy, ergonomiczny i trwały sprzęt, który zapewnia doskonały komfort oddychania przy dowolnym tempie pracy dzięki minimalnej oporności oddechowej. Jest dostosowany do użytkowania w pełnym ekwipunku strażackim – nie wadzi w obsłudze nawet w rękawicach. Atutem aparatu ochronnego dróg oddechowych jest wysokiej jakości membrana, dzięki niej można swobodnie się komunikować, gdyż dźwięk jest czysty i doskonale słyszalny. Ułatwia to pracę w trudnych warunkach podczas akcji. Aparat ochronny dróg oddechowych wyposażony jest w ognioodporne i fotoluminescencyjne pasy na ramiona i pas na talię.

Profesjonalny sprzęt dla kompleksowej ochrony dróg oddechowych

Mając na uwadze bezpieczeństwo ratowników straży pożarnej, w sklepie Strefa998 przygotowaliśmy kompleksowy asortyment niezbędny do skutecznej ochrony dróg oddechowych. Zapewniamy sprzęt najlepszych producentów, w tym niezawodne aparaty ochronne dróg oddechowych DRÄGER, MSA oraz FENZY, a także wszelkie potrzebne akcesoria. Wysokiej klasy sprzęt łączy w sobie doskonałe parametry, zaawansowane rozwiązania, wytrzymałość oraz wygodę obsługi. Wybierz u nas najlepszy aparat ochronny dróg oddechowych wraz z wyposażeniem dla siebie i swojej jednostki ratowniczej!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?