Aparat powietrzny

Aktywne filtry

Dräger PSS® 4000 (manometr TX)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 (manometr TX) wyposażony w m.in. automat oddechowy,podświetlany manometr TX.

Aparat powietrzny PSS 4000 (m. analogowy)

Profesjonalny Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 posiada zintegrowane w stelażu węże doprowadzające powietrze i wąż manometru. Aparat z manometrem analogowym.

Cena 4 185,00 zł

Butla kompozytowa 6,8l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butla stalowa 6L/300 bar Dräger na sprzężone powietrze, do wykorzystania w aparatach powietrznych. Butle produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cena 1 585,00 zł

Butla kompozytowa żółta 6,8 L / 300 bar Dräger

Butla kompozytowa Dräger 6,8 L / 300 bar w kolorze żółtym do aparatów powietrznych, wyposażona w dodatkowy zawór zapobiegając niekontrolowanemu ujściu powietrza

Cena 3 746,00 zł

Butla stalowa Fenzy 6l/300 bar

Butla stalowa Fenzy o pojemności 6l i ciśnieniu roboczym 300 bar. Butla na sprężone powietrze (wielokrotne napełnianie) wykorzystywana w aparatach powietrznych.

Cena 1 482,00 zł

Butla kompozytowa Fenzy 7l 3,2kg

Butla kompozytowa 7l/300 bar o bardzo niskiej wadze (3,2 kg) w stosunku do butli stalowej. O ciśnieniu roboczym 300 bar.

Cena 2 647,00 zł

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska Drager FPS 7000 P

Pełnotwarzowa maska Drager FPS 7000 P - bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Cena 1 103,00 zł

Maska Fenzy OPTI PRO (nagłowie gumowe)

Pełna nadciśnieniowa maska Fenzy OPTI PRO do zintegrowanego aparatu oddechowego, którą charakteryzuje bardzo szerokie pole widzenia. 

Cena 1 340,70 zł

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

Aparaty ochronne dróg oddechowych

Aparat powietrzny to produkt niezastąpiony podczas akcji ratowniczo-gaśniczej w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych. Sprawdza się nie tylko w sytuacjach, kiedy konieczna jest ochrona przed ogniem oraz dymem, ale również w środowisku, gdzie powietrze jest zanieczyszczone silnymi środkami chemicznymi. Dzięki zaawansowanej, a przy tym ergonomicznej konstrukcji, aparaty ochronny dróg oddechowych dla straży zapewniają wysoki komfort użytkowania, wiele możliwości regulacji, a także wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania trudnych akcji ratowniczych. Liczne rozwiązania ułatwiają szybkie i bezproblemowe dostosowanie sprzętu do wymaganego zastosowania. Profesjonalne aparat ochronny dróg oddechowych dla strażaków są dodatkowo wyposażone w manometry.

Aparaty nadciśnieniowe

Aparat ochronny dróg oddechowych jest autonomicznym aparatem, który chroni drogi oddechowe podczas akcji ratunkowo-gaśniczej. Charakteryzuje się otwartym obwodem oraz rezerwą sprężonego powietrza. Sprzęt ten pozwala użytkownikowi korzystać z powietrza, które pochodzi z butli umieszczonej na stelażu. Użytkowanie aparatu ochronnego dróg oddechowych jest wbrew pozorom bardzo proste. Aparat ochronny dróg oddechowych to produkt niezbędny dla strażaka podczas niebezpiecznych i trudnych akcji ratowniczo-gaśniczych. Ważnym aspektem jest to, że automat oddechowy po podłączeniu do maski utrzymuje lekkie nadciśnienie w masce, niezależnie od rytmu oddychania, co uniemożliwia przedostawanie się powietrza z zewnątrz do maski użytkownika. Aparat ochronny dróg oddechowych to sprzęt wykorzystywany w bardzo trudnych warunkach, dlatego niewątpliwie najważniejszym jest sposób jego prawidłowego użytkowania i w pełni przyswojona wiedza w tym zakresie po wcześniejszym szkoleniu.

Specyfika aparatu powietrznego Drager, Fenzy, MSA

Aparat ochrony dróg oddechowych składa się z pełnej maski twarzowej, z przezroczystą osłoną z poliwęglanu odporną na uderzenia i powłoką chroniącą przed zarysowaniami, zapewnia szerokie pole widzenia bez optycznych zniekształceń. Wewnętrzna półmaska wykonana jest z wysokiej jakości silikonu, zapewniającego trwałość i optymalny komfort użytkowania. Aparat posiada nadciśnieniowy automat oddechowy do szybkiego montażu który jest aktywowany przy pierwszym oddechu. Aparat ochronny dróg oddechowych to kompaktowy, ergonomiczny i trwały sprzęt ratunkowy, który zapewnia doskonały komfort oddychania przy dowolnym tempie pracy dzięki minimalnej oporności oddechowej. Jest dostosowany do użytkowania w pełnym ekwipunku strażackim – nie wadzi w obsłudze nawet w rękawicach. Atutem aparatu ochronnego dróg oddechowych jest wysokiej jakości membrana, dzięki niej można swobodnie się komunikować, gdyż dźwięk jest czysty i doskonale słyszalny. Ułatwia to pracę w trudnych warunkach podczas akcji. Aparat ochronny dróg oddechowych wyposażony jest w ognioodporne i fotoluminescencyjne pasy na ramiona, pas na talię oraz butle stalową lub butle kompozytową.

Aparaty oddechowe do pożaru (AODO)

W ofercie posiadamy szeroki wybór aparatów oddechowych do pożaru. Jest to zbiór najnowszych i najbardziej zaawansowanych aparatów oddechowych, które dostępne są na rynku. Oferujemy różne modele, które zapewniają pełną ochronę przed toksycznymi gazami i dymem w trakcie akcji gaśniczych. Nasze aparaty oddechowe są dostosowane do wymagań strażaków OSP oraz PSP, zapewniając im niezawodność i komfort użytkowania podczas najtrudniejszych sytuacji.

Maski tlenowe strażackie 

Maska tlenowa strażacka to kluczowy element ochrony oddechowej podczas działań gaśniczych. Nasza oferta obejmuje różnorodne maski tlenowe, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Dostarczamy maski tlenowe, które są nie tylko skuteczne, ale także wygodne i ergonomiczne, aby zapewnić strażakom komfort i pewność siebie w trakcie akcji ratunkowych.  Oferujemy zarówno maski pełnotwarzowe, jak i maski ochronne na oczy, dostosowane do indywidualnych potrzeb strażaków OSP i PSP. Nasze maski strażackie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, aby zapewnić nie tylko ochronę, ale także klarowność w trudnych warunkach. Nasza oferta produktów jest doskonale dostosowana do wymagań strażaków OSP i PSP. Dzięki naszym produktom strażacy mogą działać skutecznie i bezpiecznie podczas akcji ratunkowych i gaśniczych. 

Zapewniamy również wsparcie techniczne i doradztwo, aby pomóc w wyborze najlepszych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego możesz być pewien, że chronisz swoje życie podczas każdej akcji.

Profesjonalny sprzęt dla kompleksowej ochrony dróg oddechowych

Mając na uwadze bezpieczeństwo ratowników straży pożarnej, w sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy kompleksowy asortyment niezbędny do skutecznej ochrony dróg oddechowych. Zapewniamy sprzęt najlepszych producentów, w tym niezawodne aparaty powietrzne dla Straży DRÄGER, MSA oraz FENZY, a także wszelkie potrzebne akcesoria. Wysokiej klasy sprzęt łączy w sobie doskonałe parametry, zaawansowane rozwiązania, wytrzymałość oraz wygodę obsługi. Wybierz oferowany przez nas szeroki wybór aparatów powietrznych najwyższej jakości wraz z wyposażeniem dla siebie i swojej jednostki ratowniczej!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?