Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 7 446,00 zł

Aparat powietrzny

Aktywne filtry

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

Butla kompozytowa 6,8l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Butla stalowa Fenzy 6l/300 bar

Butla stalowa Fenzy o pojemności 6l i ciśnieniu roboczym 300 bar. Butla na sprężone powietrze (wielokrotne napełnianie) wykorzystywana w aparatach powietrznych.

Cena 1 267,00 zł

Butla kompozytowa Fenzy 7 l

Butla kompozytowa 7l/300 bar o bardzo niskiej wadze (3,2 kg) w stosunku do butli stalowej. O ciśnieniu roboczym 300 bar.

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butla stalowa 6L/300 bar Dräger na sprzężone powietrze, do wykorzystania w aparatach powietrznych. Butle produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cena 1 517,00 zł

Butla kompozytowa żółta 6,8 L / 300 bar Dräger

Butla kompozytowa Dräger 6,8 L / 300 bar w kolorze żółtym do aparatów powietrznych, wyposażona w dodatkowy zawór zapobiegając niekontrolowanemu ujściu powietrza

Cena 3 491,00 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla stalowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar z możliwością podłączenia drugiej maski podczas ewakuacji osoby poszkodowanej.

Aparat powietrzny X-Pro - butla kompozytowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 7l/300 bar o masie 3,2kg. Zestaw posiada wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

Cena 7 000,00 zł

Pokrowiec do masek z tworzywa

Pokrowiec do masek do aparatów powietrznych wykonany z tworzywa. Pokrowiec sprawdzi się do przechowywania i transportu masek, chroniąc je przed uszkodzeniami.

Maska Fenzy OptiPro

Pełna nadciśnieniowa maska Fenzy OptiPro do zintegrowanego aparatu oddechowego, którą charakteryzuje bardzo szerokie pole widzenia. 

Cena 1 299,00 zł

Dräger PSS® 4000 (manometr analogowy)

Profesjonalny Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 posiada zintegrowane w stelażu węże doprowadzające powietrze i wąż manometru. Aparat z manometrem analogowym.

Cena 6 673,00 zł

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Dräger PSS® 4000 (manometr TX)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 (manometr TX) wyposażony w m.in. automat oddechowy,podświetlany manometr TX.

Dräger PSS® 5000 DP

Aparat powietrzny Dräger PSS® 5000 DP wyposażony standardowo w m.in. automat oddechowy, manometrem analogowy,uchwyt na automat płucny i maskę panoramiczną.

Dräger PSS® 7000 (manometr analogowy)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 7000 (manometr analogowy) kompatybilny z elektroniczną jednostką Dräger Bodyguard 7000 oraz systemem telemetrycznym PSS Merlin.

Aparat powietrzny MSA M1 z butlą stalową

Zastosowana w Aparatach powietrznych MSA M1 z butlą stalową technologia Single Line umożliwia przepływ średniego i wysokiego ciśnienia w jednym przewodzie

Aparaty ochronne dróg oddechowych

Aparat ochronny dróg oddechowych to produkt niezastąpiony podczas akcji ratowniczo-gaśniczej w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych. Sprawdza się nie tylko w sytuacjach, kiedy konieczna jest ochrona przed ogniem oraz dymem, ale również w środowisku, gdzie powietrze jest zanieczyszczone silnymi środkami chemicznymi. Dzięki zaawansowanej, a przy tym ergonomicznej konstrukcji, aparat ochronny dróg oddechowych dla straży zapewniają wysoki komfort użytkowania, wiele możliwości regulacji, a także wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania trudnych akcji ratowniczych. Liczne rozwiązania ułatwiają szybkie i bezproblemowe dostosowanie sprzętu do wymaganego zastosowania. Profesjonalne aparat ochronny dróg oddechowych dla strażaków są dodatkowo wyposażone w manometr wysokiego ciśnienia.

Aparaty nadciśnieniowe

Aparat ochronny dróg oddechowych jest autonomicznym aparatem, który chroni drogi oddechowe podczas akcji ratunkowo-gaśniczej. Charakteryzuje się swoim otwartym obwodem oraz rezerwą sprężonego powietrza. Sprzęt ten pozwala użytkownikowi korzystać ze zdatnego do oddychania powietrza, które pochodzi z butli umieszczonej na stelażu. Użytkowanie aparatu ochronnego dróg oddechowych jest wbrew pozorom bardzo proste. Sprężone powietrze o wysokim ciśnieniu jakie jest w butlach, jest na początku zmniejszone do ciśnienia średniego na poziomie, następnie dopływa do automatu płucnego, następnie jest rozprężane do niskiego ciśnienia. Aparat ochronny dróg oddechowych to produkt niezwykle potrzebny dla Strażaka podczas niebezpiecznych i trudnych akcjach ratowniczo-gaśniczych. Ważnym aspektem jest to, że automat oddechowy po podłączeniu do maski utrzymuje lekkie nadciśnienie w masce, niezależnie od rytmu oddychania, co uniemożliwia przedostawanie się powietrza z zewnątrz do maski użytkownika. Aparat ochronny dróg oddechowych to sprzęt wykorzystywany w bardzo trudnych warunkach, dlatego niewątpliwie najważniejszym jest sposób jego prawidłowego użytkowania i w pełni przyswojona wiedza w tym zakresie po ówczesnym szkoleniu.

Specyfika aparatu ochronnego dróg oddechowych

Aparat ochronny dróg oddechowych składa się z pełnej maski twarzowej, z przezroczystą osłoną z poliwęglanu odporną na uderzenia i powłoką chroniącą przed zarysowaniami, zapewnia szerokie pole widzenia bez optycznych zniekształceń. Dodatkowo maska ma element twarzowy i wewnętrzna półmaska wykonana jest z wysokiej jakości silikonu, zapewniającego większą trwałość i optymalny komfort użytkowania. Aparat posiada nadciśnieniowy automat oddechowy do szybkiego montażu jest aktywowany przy pierwszym oddechu. Aparat ochronny dróg oddechowych to kompaktowy, ergonomiczny i trwały sprzęt, który zapewnia doskonały komfort oddychania przy dowolnym tempie pracy dzięki minimalnej oporności oddechowej. Jest dostosowany do użytkowania w pełnym ekwipunku strażackim – nie wadzi w obsłudze nawet w rękawicach. Atutem aparatu ochronnego dróg oddechowych jest wysokiej jakości membrana, dzięki niej można swobodnie się komunikować, gdyż dźwięk jest czysty i doskonale słyszalny. Ułatwia to pracę w trudnych warunkach podczas akcji. Aparat ochronny dróg oddechowych wyposażony jest w ognioodporne i fotoluminescencyjne pasy na ramiona i pas na talię.

Profesjonalny sprzęt dla kompleksowej ochrony dróg oddechowych

Mając na uwadze bezpieczeństwo ratowników straży pożarnej, w sklepie Strefa998 przygotowaliśmy kompleksowy asortyment niezbędny do skutecznej ochrony dróg oddechowych. Zapewniamy sprzęt najlepszych producentów, w tym niezawodne aparaty ochronne dróg oddechowych DRÄGER, MSA oraz FENZY, a także wszelkie potrzebne akcesoria. Wysokiej klasy sprzęt łączy w sobie doskonałe parametry, zaawansowane rozwiązania, wytrzymałość oraz wygodę obsługi. Wybierz u nas najlepszy aparat ochronny dróg oddechowych wraz z wyposażeniem dla swojej jednostki ratowniczej!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?