WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Sprzęt szkoleniowy MDP

Aktywne filtry

Fantom dziecka Brayden Baby Advanced

Brayden Baby Advanced to pierwszy na rynku fantom RKO niemowlęcia, który umożliwia realistyczną naukę ratowania życia najmłodszych

Cena 5 656,77 zł

Fantom dziecka Brayden Pro

Brayden Baby Pro to fantom RKO niemowlęcia, który zapewnia wizualną informację zwrotną w czasie rzeczywistym

Cena 6 025,77 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 690,00 zł

Fantom osoby dorosłej - Brayden Basic

Manekin osoby dorosłej Brayden Basic to doskonały wybór dla szkoleń z użyciem manekina, dla osób, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe

Cena 1 217,70 zł

Fantom Brayden LED red

Fantom Brayden LED Red to najnowszy model manekina do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Wizualizacja krążenia krwi umożliwia uczniom zobaczenie, jak krew przepływa z serca do mózgu i z powrotem

Cena 2 337,00 zł

Fantom BRAYDEN LED white

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 337,00 zł

Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112

Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112 z kolorowym wyświetlaczem, przeznaczony do szkolenia w zakresie wykorzystania automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Cena 798,00 zł

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Zestaw imitacji ran - 54 elementy

Zestaw do pozoracji ran (cięte, postrzałowe, szarpane, oparzenia, złamania) to aż 54 elementy o wysokim poziomie realności. Idealny na szkolenia ratownicze i 

Cena 153,00 zł

Zestaw podstawowy do symulacji ran

Zestaw podstawowy do symulacji obrażeń (w futerale) zawierający m.in. butelkę sztucznej krwi w postaci koagulantu oraz 12 posortowanych ran i otwartych złamań.

Cena 2 150,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw podstawowy

Torba OSP R0 zestaw podstawowy to funkcyjna torba z łatwo dostępną komorą i dodatkowymi przegrodami. Zawartość Torby OSP R0 umożliwi udzielenie pierwszej pomocy

Cena 777,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw rozszerzony

Zestaw ratownictwa medycznego R0 w wersji rozszerzonej to doskonale wyposażona torba, dostosowana do potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 875,00 zł

Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600

Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600 to szybko nagrzewająca się maszyna z kontrolą DMX i technologią Always Ready pozwalająca na dostarczanie mgły na żądanie.

Cena 1 058,00 zł

Sprzęt szkoleniowy MDP

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze są organizacjami OSP zrzeszającymi dzieci i młodzież zainteresowane działalnością Straży Pożarnej. Członkowie MDP uczestniczą w zajęciach i szkoleniach mających ich przygotować do przyszłej pracy w zespołach ratowniczych. Podstawy działań ratowniczych najlepiej ćwiczyć w jak najbardziej zbliżonym środowisku, dlatego w tej kategorii umieściliśmy wytwornice dymu (Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600, Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1000) wykorzystujące do tworzenia dymu całkowicie nieszkodliwy płyn na bazie wody, idealne do szkolenia młodzieży.

Sprzęt szkoleniowy MDP do nauki udzielania pierwszej pomocy

Chociaż MDP posiadają wiele celów – najważniejszym z nich powinno być kształtowanie postawy nakierowanej na zachowanie bezpieczeństwa publicznego i niesienie pomocy. 
W sklepie pożarniczym Strefa998.pl oferujemy sprzęt i akcesoria niezbędne do zorganizowania szkolenia dla członków MDP z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Naukę postępowania przy zranieniach, złamaniach czy oparzeniach ułatwią zestawy do pozoracji obrażeń (Zestaw do pozoracji ran 45 elementów) zawierające bogate, urealistycznione „rany” pozwalające na przećwiczenie różnych metod radzenia sobie z obrażeniami. W sytuacji zadławienia niezbędnym jest nabycie umiejętności prawidłowego ucisku nadbrzusza - do nauki opanowania prawidłowej techniki posłużyć może treningowa kamizelka (Kamizelka do nauki postępowania z zadławieniem ACT FAST). Całość szkolenia dopełni nabycie umiejętności prawidłowego przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej, której najlepiej nauczyć się na fantomie szkoleniowym (Fantom BRAYDEN LED, Fantom Laerdal Little Anne QCPR – dorosłego). Nie możemy zapomnieć o defibrylacji w postępowaniu w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Ogólne zasad działania AED i przećwiczenie sposobu ich obsługi umożliwią defibrylatory szkoleniowe AED (Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED). 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?