Dron

Aktywne filtry

Dron dla straży DJI Mavic 2 Enterprise Dual

Dron dla straży DJI Mavic 2 Enterprise Dual jest innowacyjnym narzędziem do wspomagania pracy służb pożarniczych. Dron naszpikowany nowoczesnymi technologiami.

Drony

Zarówno jednostki Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej powinny być na bieżąco doposażane w sprzęt nowej generacji wykorzystujący najnowsze technologie. Takie ukierunkowanie pozwoli wykonywać pracę w sposób bezpieczniejszy dla ratowników ale też bardziej skuteczny w odniesieniu  do osób poszkodowanych. Do przeprowadzenia rozpoznania bezcenne mogą okazać się statki powietrzne – drony, dzięki którym operator szybciej, taniej ale przede wszystkim skuteczniej będzie w stanie ocenić sytuację kryzysową. Drony stają się swoistymi oczami Strażaka, który może monitorować z szerszej perspektywy rozwój kryzysowej sytuacji i postępy podjętych działań ratunkowych. Urządzenia kojarzące się dotychczas wyłącznie z zabawą i fotografowaniem/filmowaniem widoków okazują się bezcennym wsparciem drużyn pożarniczych.

Drony z termowizją

Ogrom możliwości wykorzystania dronów podczas akcji ratowniczo-gaśniczych powoduje, że powinny one znajdować się na wyposażeniu każdej jednostki. Barierą są niestety środki finansowe. Dlatego oferujemy Państwu  modele w różnej grupie cenowej. Tańszy (ale przez to nie mniej wartościowy w terenie) model DJI Mavic Air  pozwoli na płynną rejestrację obrazu a także wykonanie zdjęć bardzo dobrej jakości. Bardziej zaawansowanym i dedykowanym dla Straży Pożarnej urządzeniem jest dron z termowizją DJI Mavic 2 Enterprise Dual posiadający zintegrowany radiometryczny sensor termiczny FLIR. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat danych technicznych i możliwości dronów – odsyłamy na ich strony.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?