WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Rękawice strażackie

Aktywne filtry

Rękawice strażackie FHR 001 S

Wodoodporne i wiatroszczelne Rękawice specjalne strażackie FHR 001 S posiadają wykonany z Kevlaru ściągacz gwarantujący idealne przyleganie. Świadectwo CNBOP.

Cena 284,01 zł

Rękawice strażackie FHR 001 L

Rękawice strażackie FHR 001 L z długim mankietem,  dające najwyższy poziom zręczności według normy EN 420. Rękawice z wodoodpornej, niepalnej skóry nappa.

Cena 296,31 zł

Rękawice strażackie FHR 002

Rękawice strażackie FHR 002 zapewniają ochronę przed żarem i płomieniami. Rękawice wykonane z wysokiej jakości materiałów – Kevlaru i Nomeksu. Świadectwo CNBOP.

Cena 450,18 zł

Rękawice strażackie FIRE-MAX 2

Rękawice strażackie FIRE-MAX 2 dedykowane do akcji bojowych i ratunkowych. Rękawice wykonane z wodoodpornej skóry licowej. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 209,00 zł

Rękawice strażackie FIRE-MAX

Trzy warstwy rękawic strażackich FIRE-MAX (skóra licowa, podszewka z włókien kelvaru oraz  membrana Sympatex) gwarantują ochronę dłoni i komfort użytkowania.

Cena 209,00 zł

RĘKAWICE STRAŻACKIE HOLIK CHANEL

RĘKAWICE STRAŻACKIE HOLIK CHANEL posiadają cztery warstwy wykonane z innowacyjnych materiałów - materiału PBI, kevlaru, membrany Porelle i podszewki aramidowej.

Cena 619,00 zł

Rękawice strażackie HARLEY

Rękawice strażackie HOLIK HARLEY zapewniają komfort noszenia i dobre czucie w trakcie pracy. Czterowarstwowa budowa gwarantuje ochronę na najwyższym poziomie.

Cena 541,00 zł

Rękawice Holik Hunter PBI

Czterowarstwowe rękawice strażackie ze ściągaczem, w których podstawową warstwę ochronną stanowi bardzo odporny materiał PBI

Cena 541,00 zł

RĘKAWICE STRAŻACKIE HOLIK ANGEL

Rękawice Strażackie HOLIK ANGEL produkowane przez HOLIK, sprawdzonego producenta sprzętu strażackiego. Do wykorzystania podczas akcji gaśniczych i ratowniczych.

Cena 459,00 zł

RĘKAWICE STRAŻACKIE HOLIK EXTREME

Czterowarstwowe, anatomiczne rękawiczki HOLIK EXTREME Nomex z elementami odblaskowymi. Doskonale sprawdzą się w czasie akcji gaśniczych i ratowniczych.

Cena 415,00 zł

Rękawice Rosenbauer Gloros F10

GLOROS F10 opracowane przez Rosenbauer do pożarów w przestrzeni otwartej, ale nadają się równie dobrze do akcji ratownictwa technicznego. Certyfikowane zgodnie z normą EN 388, zapewniają najlepszą ochronę przed urazami mechanicznymi takimi jak przecięcia, przebicia i otarcia.

Cena 184,50 zł

Rękawice strażackie

W czasie akcji strażackich, podczas których ratujący może mieć do czynienia ze skrajnymi temperaturami, substancjami chemicznym, biologicznymi, a także z niebezpiecznymi przedmiotami, szczególnie narażone są ręce strażaka. By je zabezpieczyć przed tymi groźnymi czynnikami, polecamy specjalistyczne rękawice dla strażaków. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz duży wybór profesjonalnych rękawic strażackich, które pomogą ochronić dłonie.

Rękawice strażackie pożarnicze i techniczne

Rękawice strażackie dzielimy na dwie kategorie. Są to rękawice pożarnicze stosowane w działaniach związanych z pożarami i dużymi temperaturami oraz rękawice techniczne do prac ze sprzętem specjalistycznym podczas wypadków i miejscowych zagrożeń. Produkty z obydwu grup znajdziesz w sklepie Strefa998.pl. A to wszystko w najlepszej jakości i atrakcyjnej cenie!

Rękawice strażackie – bezpieczeństwo w Twoich rękach

Odpowiednia odzież ochronna to absolutna podstawa w pracy strażaka. Tylko dzięki właściwemu zabezpieczeniu, będzie on mógł sprawnie i z zachowaniem zdrowia wziąć udział w akcji ratunkowej. Ważny jest każdy element – od kombinezonu po rękawice strażackie m. in. Rękawice strażackie PROLINE III Compact.

Rękawice bojowe strażackie

Nasze rękawice bojowe strażackie to niezastąpiony element wyposażenia każdego strażaka, zapewniający maksymalną ochronę i bezpieczeństwo podczas akcji ratowniczych. Ich wytrzymałość i wysoka jakość materiałów gwarantują doskonałą ochronę dłoni przed uderzeniami, urazami i płomieniami, a także izolują od zimna. Dzięki innowacyjnym technologiom, nasze rękawice są wodoodporne i "oddychają", zapewniając komfort użytkowania. W przypadku specjalistycznych działań, proponujemy nasze rękawice specjalne strażackie. Zapewniają one najwyższy poziom ochrony, są wytrzymałe na uderzenia i doskonale zabezpieczają dłonie strażaka. Każda warstwa rękawic została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wymaganiach i zadaniach strażaków.
Zaufaj naszym rękawicom bojowym i specjalnym - gwarantują one nie tylko doskonałą ochronę, ale także komfort podczas najtrudniejszych operacji.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?