WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Odkurzacz do wody

Aktywne filtry

Odkurzacz ROSSLE HYDRA BOY

Odkurzacz HYDRA BOY jest przeznaczony  do zbierania, wypompowywania, przepompowywania cieczy oraz innych materiałów.

Cena 5 446,44 zł

Odkurzacz ROSSLE HYDRA

Odkurzacz HYDRA  jest przeznaczony  do wypompowywania, ponieważ swoją konstrukcją i przeznaczeniem umożliwiają zbieranie substancji niebezpiecznych.

Odkurzacze

Odkurzacze serii HYDRA są doskonale przydatne w przypadku ulewnego deszczu lub podtopień w obszarze interwencji straży pożarnej. HYDRA i HYDRABOY są w takich przypadkach często używanymi pomocnikami, które nie zawiodą podczas gromadzenia się wody w wyniku intensywnych opadów deszczu. Również większe pomieszczenia mogą zostać  skutecznie uwolnione od wody i błota, dosłownie do ostatniej kropli wody. Mogą być również  stosowane   do zbierania, wypompowywania, przepompowywania cieczy oraz innych materiałów. Swoją konstrukcją i  przeznaczeniem umożliwiają zbieranie substancji niebezpiecznych np. rozlanych plam oleju. Świadomie skonstruowane bez elektroniki odkurzacze szlamowe są niezawodne, w każdej chwili gotowe  do użycia w akcji. W odkurzaczach serii HYDRA zostały wyeliminowane  elektryczne elementy sterujące  wrażliwe na wilgoć. Stabilne komponenty, intensywne testy i  uniwersalne zastosowanie w różnego rodzaju zdarzeniach dają gwarancję trwałości i przydatności tych urządzeń w codziennym użytkowaniu.

Odkurzacze dla straży

W tej kategorii prezentujemy niezwykle wszechstronne odkurzacze przemysłowe, które dzięki swym zaawansowanym parametrom świetnie sprawdzają się w codziennej pracy strażaka.

Profesjonalne odkurzacze dla straży to niezastąpiony sprzęt służący między innymi do wypompowywania cieczy, olejów oraz wielu innych materiałów. Mocna turbina w połączeniu z solidną pompą o dużej mocy zapewniają doskonałą wydajność. Odkurzacze strażackie znajdują zastosowanie w sytuacjach, kiedy konieczne jest błyskawiczne i dokładne usunięcie różnego rodzaju materiałów lub wypompowanie dużej ilości cieczy. Nieocenione podczas interwencji ratowniczych związanych z podtopieniami, ulewnym deszczem lub wyciekiem niebezpiecznych substancji.

Odkurzacze strażackie o zaawansowanych możliwościach

Aby zapewnić skuteczną pracę, przemysłowe odkurzacze dla straży odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, wysoką wydajnością, potężną mocą oraz dużą pojemnością, a przy tym ich obsługa jest prosta i nieskomplikowana. Z uwagi na swoje zaawansowane możliwości, okazują się przydatne w wielu sytuacjach i pozwalają w krótkim czasie oczyścić określoną przestrzeń. W naszej ofercie prezentujemy niezawodne odkurzacze strażackie marki ROSSLE – specjalisty w dziedzinie odkurzaczy przemysłowych dla straży pożarnej. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów zawartych w pakiecie, odkurzacze w pełni dopasują się do aktualnych potrzeb i zapewnią najwyższą skuteczność. Będą świetnie spełniać swoje zadanie w jednostkach pożarniczych, jak również w służbach zarządzania kryzysowego.

Sprawdzone odkurzacze do zadań specjalnych

Dbamy o to, aby naszą ofertę tworzyły wyłącznie produkty oraz urządzenia cechujące się sprawdzoną skutecznością i doskonałymi właściwościami. Takie właśnie są odkurzacze strażackie ROSSLE, które dzięki swym rozbudowanym możliwościom przydadzą się podczas niejednej interwencji ratowniczej.

Odkurzacz do wody

Profesjonalne odkurzacze do zbierania wody zadbają o czystość i suchość miejsca. Odkurzacze do wody zapewniają skuteczność w ściąganiu wody i innych płynnych zanieczyszczeń, gwarantując tym samym komfort i bezpieczeństwo. Odkurzacze do wody umożliwiają pracę zarówno na mokro, jak i na sucho, co czyni je niezwykle wszechstronnym oraz wielozadaniowym urządzeniem. Odkurzacz do wody jest sprzętem, który profesjonalnie sprawdza się podczas ulewnego deszczu lub podtopień. Został wykonany ze stabilnych komponentów i nie posiada niepotrzebnie wbudowanych elementów elektrycznych wrażliwych na wilgoć. Ta podręczna i trwała maszyna pozwoli w sposób skuteczny oczyścić obszar z wody oraz z błota. Odkurzacze do wody charakteryzują się cichą pracą silnika oraz dużą mocą zasysania. Odkurzacz do wody jest łatwy w obsłudze, dzięki temu zapewnia nam komfort wykonywanej pracy.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?