W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Zapory drogowe

Aktywne filtry

Łańcuch plastikowy

Łańcuch plastikowy do czasowego odgraniczenia terenu akcji. Łańcuch biało-czerwony o grubości drutu 8mm i długości 25mb. Ogniwa o wymiarach 50 x 30mm. 

Cena 135,30 zł

Nalepki z folii II generacji

Oferujemy Nalepki z folii II generacji (dostępne również nalepki I generacji) do obklejania np. używanych przez Strażaków czy drogowców ograniczników skrajnych.

Cena 86,10 zł

Ogranicznik skrajni U21

Oklejony dwustronnie folią ogranicznik skrajny U21 do czasowego oznaczenia zwężonego pasa ruchu. Możliwość zainstalowania lampy ostrzegawczej lub fali świetlnej

Cena 76,26 zł

Słupek plastikowy wraz z podstawą

Słupek plastikowy przestawny dostępny w zestawie z podstawą do napełniania wodą lub piaskiem i plastikowym kapturkiem do mocowania łańcucha. Wysokość ok. 90cm.

Cena 55,35 zł

Zapora

Prezentowane w tym dziale zapory drogowe okażą się pomocne zarówno podczas działań ratowniczych prowadzonych przez Straż Pożarną a także w pracy drogowców. Ograniczniki skrajne służą do czasowego oznaczenia zwężonego na skutek np. wypadku drogowego lub robót drogowych pasa ruchu. Zaletą produktu jest możliwość zainstalowania sygnalizatora oświetleniowego zmieniając go w świetną zaporę do wykorzystania po zmroku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również słupki plastikowe w kolorze biało-czerwonym, które dzięki plastikowym kapturkom do mocowania łańcucha dają się łączyć w solidną zaporę do odgrodzenia obszaru, który chcemy wyłączyć z użytkowania. Plastikowe łańcuchy również znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć