Kategorie

Profesjonalne pilarki oraz przecinarki STIHL, czyli niezawodne narzędzia dla strażaków

  Aktualności    wyświetleń (42)
Przy podejmowaniu każdego wyzwania, strażacy korzystają z narzędzi, które – podobnie jak oni sami – gwarantują niezawodność oraz skuteczność niezależnie od sytuacji. Takimi właśnie narzędziami są urządzenia marki STIHL, która jest doskonale znana każdemu profesjonaliście. Ten renomowany producent posiada w swojej ofercie szeroką gamę solidnych, wielozadaniowych narzędzi, które bezbłędnie zdają egzamin nawet podczas najbardziej wymagających straża

ROSENBAUER – kompleksowa oferta sprzętu dla jednostek strażackich

  Aktualności    wyświetleń (46)
ROSENBAUER – ta nazwa nie raz obiła się o uszy każdego strażaka! Ciesząca się renomą w skali globalnej, firma ROSENBAUER dostarcza kompleksową ofertę stworzoną na potrzeby nowoczesnych jednostek strażackich. Trwałość, innowacja doskonale opracowane technologie – wszystko to przekłada się na najwyższą jakość produktów tej marki!

Poznaj oryginalne akcesoria, które wzbudzą zainteresowanie każdego strażaka!

  Sprzęt    wyświetleń (311)
W tym artykule przedstawiamy atrakcyjne gadżety, które z pewnością zaciekawią każdego strażaka.

Namioty ratownicze. Jakie cechy powinny posiadać?

  Sprzęt    wyświetleń (74)
Jakie cechy powinien posiadać namiot ratowniczy, aby mógł doskonale spełnić swoją rolę w każdym zadaniu? W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej kwestii.

Nowe zaawansowane technologicznie sznurówki od HAIX

  Aktualności    wyświetleń (472)
Jak się okazuje, można jeszcze wiele zrobić w celu polepszenia bezpieczeństwa pożarników. Innowacje pojawiają się zarówno w sprzęcie jak i odzieży ochronnej. Produktem, który zwrócił naszą uwagę są nowe, zaawansowane technologicznie sznurowadła, które rzeczywiście mogą zmienić koncepcję wyrobu.

Robot RTE od Rosenbauer

  Aktualności    wyświetleń (862)
Po raz kolejny Rosenbauer załącza do swojej oferty wyjątkowy produkt, który ma zrewolucjonizować rynek. Tym razem jest to Robot RTE czyli sterowany radiowo, wielofunkcyjny pojazd gąsienicowy do zadań specjalnych!

Rękawice GLOROS T1 - nowo opracowane dla jeszcze lepszej ochrony dłoni

  Aktualności    wyświetleń (567)
Rosenbauer włączył do swojej oferty ulepszoną wersję i następcę rękawic do ratownictwa technicznego RESCUE II. Oczywiście nie mogliśmy przejść obok tego faktu obojętnie. Przedstawiamy godnego następcę - rękawice GLOROS T1.