Blog strażacki - co nowego?

DOTACJE DLA JEDNOSTEK OSP. Skąd pozyskać środki dla OSP?

W artykule mogą Państwo poznać instytucje oraz programy, dzięki którym udaje się pozyskać niezbędne środki. Materiały jest cały czas aktualizowany o nowe możliwości pozyskania dotacji.

Czytaj więcej

Maska Ochronna MSA G1 z nagłowiem z siatki aramidowej.

Szczegółowe omówienie maski Ochronnej MSA G1 z nagłowiem z siatki aramidowej. Poruszane zostają kwestie dotyczące komfortu użytkowania, pola widzenia i bezpieczeństwa oraz jej modułowości.

Czytaj więcej

Buty specjalne Black Fighter

Omówienie zalet i wad butów specjalnych Black Fighter. Recenzja porusza wiele wątków związanych z produktem, takich jak odporność na czynniki chemiczne, termiczne i mechaniczne.

Czytaj więcej

Miernik wielogazowy MSA Altair 4X

Omawiamy Miernik wielogazowy MSA Altair 4X, jego niewielkie rozmiary, ogromna funkcjonalność i niezawodność zachwycą każdego. Warto zapoznać się z tym kompaktowym i wielozadaniowym urządzeniem.

Czytaj więcej

Rękawice Specjalne Holik Proline III

Recenzja specjalnych rękawic strażackich Holik Proline III. Omówione zostały w niej kwestie dotyczące materiału, z których zostały wykonane. Wykonane zostały w celu zapewnienia ochrony i komfortu strażakom. 

Czytaj więcej

Wyniki naboru FSUSR dla Strażaków - 2021

Fundusz Składkowy Ubezpieczenia społecznego Rolników opublikował wyniki naboru konkursu: Otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia pn. „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich”.

Czytaj więcej

Kominiarka Strażacka Comazo Protect PBI

Omówienie jednego z najważniejszych elementów ochrony strażaka. Piszemy co wyróżnia kominiarkę Comazo Protect PBI oraz dlaczego warto się właśnie w nią zaopatrzyć.

Czytaj więcej

Prądownica Rosenbauer RB 101 EN

Opisujemy charakterystykę prądownicy Rosenbauer RB 101 EN. Omawiana jest jej budowa, wydajność, specyfika i osiągi prądownicy. Odpowiadamy również na pytanie, jak sprawuje się ten sprzęt w czasie akcji gaśniczej.

Czytaj więcej

Rękawice Techniczne Seiz Mechanic 185

Recenzja technicznych rękawic strażackich Seiz Mechanic 185. Omówione zostały w niej kwestie dotyczące materiału, z których zostały wykonane, jak również koloru rękawic i radzenia sobie tych rękawic w działaniach ratowniczych.

Czytaj więcej

Lanca kominowa mgłowa Mist-Tech

Szczegółowe omówienie samodzielnego podłączenia lancy kominowo-mgłowej Mist-Tech. Opisujemy również dlaczego potrzebna jest każdej jednostce OSP i PSP w danym powiecie.

Czytaj więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć