W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Blog strażacki - co nowego?

FSUSR - Jak rozliczyć? Jakie terminy i zasady rozliczenia FSUSR.

Opisujemy jak odpowiednio rozliczyć dofinansowanie z FSUSR i jakie dokumenty należy wypełnić oraz jakie kopie zawrzeć w załącznikach. Omawiamy też poszczególne terminy, zarówno realizacji zadania jak i rozliczenia.

Czytaj więcej

DOTACJE DLA JEDNOSTEK OSP. Skąd pozyskać środki dla OSP?

W artykule mogą Państwo poznać instytucje oraz programy, dzięki którym udaje się pozyskać niezbędne środki. Materiały jest cały czas aktualizowany o nowe możliwości pozyskania dotacji.

Czytaj więcej

Impregnat Haix do obuwia

Przedstawiamy recenzję impregnatu do obuwia firmy Haix. Omawiamy jego główną funkcję jaką jest zabezpieczenie przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Prócz tego poruszamy również inne istotne kwestie.

Czytaj więcej

Prądownica wodno - pianowa Rosenbauer Nepiro Ergo

Przedstawiamy recenzję prądownicy Rosenbauer Nepiro Ergo z zamontowaną nasadą Storz 52. Dlaczego uważamy, że jest to prądownica inna od wszystkich? Czy jest warta swojej ceny? Przeczytajcie i przekonajcie się.

Czytaj więcej

Rękawice do ratownictwa technicznego Cestus deep grip

Recenzja rękawic Cestus deep grip. Czym się charakteryzują, co sprawia, że świetnie nadają się do ratownictwa technicznego i o ich wytrzymałości na ostre krawędzie.

Czytaj więcej

Latarka Mactronic M-Fire 03, porównanie M-Fire 02 oraz uzupełnienie starszej wersjii

W tej recenzji nie tylko porównujemy latarki Mactronic M-Fire 03 EX i M-Fire 02, ale również omawiamy zmiany w ewolucji tej serii na przestrzeni lat.

Czytaj więcej

Rękawice Pożarnicze SEIZ XF-C Długi Mankiet

Rękawice pożarnicze SEIZ XF-C z długim mankietem cechuje trwałość, zapewnianie bezpieczeństwa ratownikowi, komfort, a to wszystko za niewielką w stosunku do tego cenę. Zainteresowani? Zapraszamy do lektury recenzji.

Czytaj więcej

Rękawice strażackie FHR 001 S

Zwykle omawia się rękawice z wyższej półki. Warto jednak przyjrzeć się rękawicom strażackim FHR 001 S, które starają się wypośrodkować cenę i jakość. Badamy komfort, wykonanie rękawic FHR 001 S oraz to jak się sprawdzają się w działaniach bojowych.

Czytaj więcej

Pomysły na świąteczny prezent dla Strażaka

Nadchodzący okres roku przypomina nam o bliskości Świąt Bożego Narodzenia. Kojarzą nam się one z wymianą prezentów między bliskimi. Przedstawiamy pomysły na prezent dla strażaków i sympatyków pożarnictwa.

Czytaj więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć