Specjalizacja ratownictwo medyczne

Aktywne filtry

Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d

Półautomatyczny Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d jest łatwy w obsłudze. Udzielający pomocy otrzymuje komunikaty w jaki sposób przeprowadzić dane czynności.

Cena 7 510,00 zł

Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx

Automatyczny defibrylator zewnętrzny PHILIPS HeartStart model FRx z funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Posiada bardzo wytrzymałą baterię z żywotnością do 4 lat

Cena 6 372,00 zł

Butla tlenowa aluminiowa 2 l

Butla tlenowa aluminiowa o pojemności 2 l z zaworem standardowym DIN o ciśnieniu roboczym 20MPa (=200 bar) Pasuje do torby PSP R1.

Zestaw TRIAGE z opaskami i kartami segregacyjnymi

Zestaw  składa się z 36  opasek w specjalnie skonstruowanej torbie. Opaski są z elementami sprężynującymi, co pozwala na umieszczanie ich na kończynie poszkodowanego.

Cena 406,00 zł

Defibrylator Zoll AED 3 SEMI

Defibrylator Zoll AED 3 SEMI z funkcją Real CPR Help kierującą czynnościami ratownika i uniwersalnymi (dla dorosłych i dzieci) elektrodami CPR Uni-padz™.

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX do defibrylatorów PHILIPS Frx– do terapii dzieci (przy użyciu klucza pediatrycznego) i dorosłych. Okres przydatności 2 lata

Cena 303,00 zł

Zestaw PSP R1 w torbie

Torba dla ratownictwa medycznego PSP R1, wyposażona zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Łatwy dostęp do zawartości.

Cena 4 530,00 zł

Butla tlenowa 10l

Butla 10 dm3 do tlenu medycznego. Wysokość butli to 81 cm przy ok. 12 kg masy przy ciśnieniu próbnym 300 bar. Butle sprzedawane są bez tlenu.

Cena 614,00 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna

Deska ortopedyczna pediatryczna o długości 138 cm z klockowym stabilizatorem głowy. Waga deski wynosi 4 kg, a maksymalna nośność do 110 kg.

Cena 787,00 zł

Fantom do ćwiczeń Ambu Airway

Fantom do ćwiczeń przyrządowego udrażniania dróg oddechowych Ambu Airway. Umożliwia efektywną naukę technik intubacji.

Bateria do defibrylatorów PHILIPS FRx/HS1

Baterie (typ baterii - 9 VDC, 4,2 Ah, litowo-manganowa) do defibrylatorów PHILIPS Frx/HS1. Pojemność - min. 200 wyładowań lub 4 godziny pracy w temp. 25°C.

Cena 864,00 zł

Bateria ZOLL AED 3 Battery Pack

Oferujemy Baterie do defibrylatora ZOLL AED 3 Battery Pack. Bateria litowo-manganowa, nieładowalna. Żywotność 140 wyładowań/6 godzin ciągłego monitorowania.

Elektrody uniwersalne SP1/SP2 CU Medical iPAD

Elektrody uniwersalne SP1/SP2 CU Medical iPAD do defibrylacji dzieci i osób dorosłych. Wystający poza opakowanie kabel pozwala na podłączenie przed użyciem AED.

Cena 291,60 zł

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 890,00 zł

Klucz pediatryczny do trybu niemowlę/dziecko

Klucz pediatryczny do trybu niemowlę/dziecko do defibrylatora AED Philips Frx. Do ratowania dzieci do 8 lat lub do 25kg wagi - zmniejsza energię defibrylacji.

Cena 378,00 zł

Baterie do defibrylatora Zoll AED PLUS (komplet)

Baterie litowe do defibrylatora Zoll AED PLUS (komplet 10 szt.) Baterie zapewniają 300 defibrylacji lub 1,5h monitorowania i defibrylacji  lub 13h monitorowania

Cena 243,00 zł

Bateria CU Medical iPAD do defibrylatora SP1

Oferujemy akcesorium do automatycznego defibrylatora SP1- Baterię CU Medical iPAD. Bateria Li/MnO2 12V/4,2Ah Longlife z pięcioletnią przydatnością do użycia.

Cena 856,00 zł

Reduktor Mediselect II , złącze AGA

Reduktor tlenowy MEDISELECT II ze skokowo regulowanym przepływem 0-25 l/min oraz złączem AGA. Spełnia wymagania dla sprzętu tlenowego w PSP, OSP, pogotowiu ratunkowym i placówkach służby zdrowia.

Zestaw szkoleniowy do AED PHILIPS FRx

Zestaw szkoleniowy do AED PHILIPS Frx zawierający elektrody i matę symulującą pacjenta. Osiem scenariuszy resuscytacji i defibrylacji, trwałość do 100 cykli.

Deska ortopedyczna PROMO - kompletna

Kompletna deska ortopedyczna PROMO o wymiarach 184x45 cm, wykonana z tworzywa polietylenowego, idealnie nadająca się na akcje ratunkowe na wodzie.

Cena 993,00 zł

Zestaw PSP R1 w plecaku

Zestaw PSP R1 w plecaku zawiera niezbędne elementy przeznaczone do udzielenia pomocy osobie poszkodowanej. 

Cena 4 530,00 zł

Zestaw PSP R1 z szynami Kramera

Torba PSP R1 wraz z kompletem szyn Kramera to podstawowy zestaw wykorzystywany podczas działań ratowniczych. 

Cena 5 000,00 zł

Rurka krtaniowa nr 4

Rurki krtaniowe są jednorazowego użytku, zmniejszają ryzyko infekcji. Umożliwiają intubację pacjenta bez użycia instrumentów

Cena 108,15 zł

Zestaw opatrunków do PSP R1 (KSRG 2021)

Zestaw opatrunków do zestawu PSP R1 według standardu KSRG 2021. Zawiera wszystkie elementy torby R1 poza opatrunkami hydrożelowymi.

Cena 931,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

PRESTAN Ultralite - zestaw 4 fantomów

Zestaw czterech fantomów PRESTAN idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących szkolenia. Pozwala na szybkie i łatwe spakowanie całego zestawu i łatwy transport.

Cena 3 370,00 zł

Akcesoria do ratownictwa medycznego

Jednostki ratowniczo-gaśnicze muszą być przygotowane na szeroki zakres działań, mających na celu zminimalizowanie skutków różnorodnych wypadków oraz ochronę poszkodowanych osób. Zalicza się do tego również ratownictwo medyczne, które jest koniecznością w sytuacjach poważnego zagrożenia zdrowia i życia. Obowiązkiem jednostek KSRG jest odpowiednie przygotowanie się do podejmowania działań ratownictwa medycznego poprzez wyszkolenie ratowników oraz zadbanie o niezbędny sprzęt i akcesoria. W razie poważnego wypadku, szybka interwencja i korzystanie ze specjalistycznego wyposażenia pozwalają zminimalizować szkody, a niekiedy nawet uratować zagrożone życie! 

W skład normatywu minimalnego wyposażenia jednostek ratownictwa medycznego wchodzi szereg akcesoriów, dzięki którym podejmowane działania mogą być w pełni efektywne. Podstawą jest zestaw ratownictwa medycznego R1, w którym znajduje się komplet akcesoriów w tym: 

  • rurki ustno-gardłowe 
  • jednorazowy wskaźnik CO2 w powietrzu
  • ssak mechaniczny ręczny
  • maski dwuczęściowe silikonowe
  • filtr przeciwbakteryjny
  • reduktor tlenowy
  • gazy opatrunkowe
  • opatrunki hydrożelowe
  • a także wiele innych akcesoriów niezbędnych do przeprowadzania skutecznych akcji ratownictwa medycznego.

Profesjonalne akcesoria do ratownictwa medycznego

Pożarniczy sklep Strefa 998 dostarcza komplet wyposażenia, które jest niezbędne do podejmowania wszelkich działań ratownictwa medycznego. Dbamy o to aby nasz asortyment składał się wyłącznie ze specjalistycznych akcesoriów oraz wysokiej jakości sprzętu, który zapewni niezawodność w każdej sytuacji oraz pozwoli na efektywne przeprowadzanie wszelkich akcji ratownictwa medycznego. W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne akcesoria do ratownictwa medycznego takie jak kompletne zestawy ratownicze, defibrylatory AED, nosze płachtowe, deski ortopedyczne, sprzęt szkoleniowy oraz wiele więcej. Zadbaj o pełne wyposażenie jednostki ratowniczej, korzystając z profesjonalnej oferty naszego sklepu!

Na podstawie Zasad organizacji ratownictwa medycznego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, przygotowaliśmy propozycje zestawień sprzętu spełniające wymagania w zakresie podstawowych czynności ratowniczych. 

Zestawienie sprzętu stanowiące normatyw minimalnego wyposażenia jednostki w sprzęt ratownictwa medycznego zawiera (dla gotowości operacyjnej A):

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?