Filtry

Cena

Cena

  • 2 501,00 zł - 27 388,00 zł

Woda czysta i brudna

Aktywne filtry

Motopompa KOSHIN SEH 80 X (FOGO)

Prezentujemy Motopompy KOSHIN SEH 80 X (FOGO) o wydajności 930 l/min. Pompa napędzana silnikiem benzynowym (pojemność zbiornika 3,1l) HONDA GX160.

Cena 2 768,00 zł

Motopompa KOSHIN SEH 50X (FOGO)

Prezentujemy Motopompy KOSHIN SEH 50X (FOGO) do pompowania wody czystej i brudnej. Średnica przyłączy 50 mm, wysokość podnoszenia 27 m. Rozruch za pomocą linki.

Cena 2 502,00 zł

Motopompa KOSHIN SEH 100 X (FOGO)

Motopompa do wody czystej i brudnej KOSHIN SEH 100 X (FOGO) wyposażona w benzynowy silnik HONDA GX 240 pracujący bez tankowania około 2,5h. Wydajność 1450 l/min

Cena 6 740,00 zł

Pompa do wody

W kategorii pomp do wody czystej i brudnej znajdą Państwo wszystkie te pompy, które ze względu na swoją budowę czy zastosowanie nie mogły znaleźć się w innych kategoriach. Podsumowując znajdziecie tu różnego rodzaju uniwersalny sprzęt, który sprawdza się w kontakcie zarówno z wodą brudną (zanieczyszczenia o dużej średnicy) jak i z wodą czystą (która jest też zanieczyszczona, lecz zanieczyszczenia te mają znacznie mniejszą średnicę). Każdy budynek musi być podłączony do wody i systemu odprowadzania ścieków. Jednakże nie zawsze możliwe jest podłączenie do istniejącej już sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej. Między innymi w takich sytuacja przydają się pompy do wody.

Pompa do wody czystej i brudnej

Pompy do wody czystej przeznaczone są do pracy z wodą pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń. Mogą też być używane do wód lekko zabrudzonych np. do podlewania roślin zgromadzoną w zbiorniku wodą deszczową tzw. deszczówką. Mogą to być pompy głębinowe, zanurzeniowe lub powierzchniowe. Pompy do brudnej wody radzą sobie z cząstkami stałymi o wielkości od 5 do 50 mm. Pompy do wody brudnej najczęściej są wyposażone w specjalne noże zapobiegające zatkaniu kanału przepływowego. Pompa do wody brudnej znajduje zatem zastosowanie np. przy usuwaniu lub doprowadzaniu zanieczyszczonych wód gruntowych do większego zbiornika czy odprowadzaniu ścieków. W większości przypadków są to pompy zanurzeniowe.

Pompy do wody

Pompy do wody to produkt, których zakup musi być dokładnie przemyślany. Wybór odpowiednich pomp do wody jest uzależniony od wielu czynników. W ofercie posiadamy wiele rodzajów pomp, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na przeznaczenie pompy, gdyż inna będzie potrzebna do podlewania ogrodu, a inna do szybkiego usuwania wody z zalanej piwnic. Kluczowym czynnikiem w wyborze pompy do wody będzie jej wydajność oraz wysokość podnoszenia wody. Do intensywnych prac poleca się pompy zanurzeniowe, które mogą służyć zarówno do pompowania wody czystej, jak i odprowadzania brudnej wody. Posiadamy wiele pomp do wody – zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?