Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Motopompy szlamowe

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Pompy szlamowe

Pompy szlamowe pozwalają na skuteczne usunięcie z zalanych obiektów zanieczyszczonej wody. Dzięki jej zastosowaniu można uniknąć wielu szkód. Pompy szlamowe pozwalają z powrotem uzdatnić naruszony obszar. W sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych urządzeń o wysokich parametrach technicznych.

Profesjonalne pompy szlamowe

W odróżnieniu od innego rodzaju pomp, pompy szlamowe charakteryzują się znacznie większą tolerancją na wielkość zanieczyszczeń, są przy tym bardzo wydajne i sprawdzają się świetnie podczas wszelkiego rodzaju pompowaniach wody. Dzięki wężom ssawnym mogą wypompowywać wodę z pomieszczeń, pozostając tym samym na zewnątrz. Pompy szlamowe ze względu na swoją prostą budowę, niezawodność i wydajność są gabarytowo duże, ale widok ilości wypompowywanej przez nie wody sprawia, że trud włożony w transport nie idzie na marne.

Pompy szlamowe – gwarancja udanej akcji!

Użytkowanie pomp szlamowych jest niezwykle proste. Te urządzenia produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami pozwalają na precyzyjne i szybkie przeprowadzenie akcji ratunkowej.