Filtry

Cena

Cena

  • 6 175,00 zł - 14 249,00 zł

Motopompy szlamowe

Aktywne filtry

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 50X (FOGO)

Wydajna (700 l/min) i niezawodna Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 50X (FOGO) pozwoli na szybkie skuteczne usunięcie zanieczyszczonej wody z zalanych obiektów.

Cena 6 175,00 zł

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 80X (FOGO)

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 80 X o wydajności 1340 l/min z benzynowym silnikiem HONDA GX240 jest idealnym narzędziem do zwalczania skutków powodzi.

Cena 8 436,00 zł

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 100X (FOGO)

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 100X (FOGO) z benzynowym silnikiem Honda GX340. Wydajność 1600 l/min, wysokość ssania 8m, maksymalna średnica zanieczyszczeń 27mm.

Cena 12 138,00 zł

Motopompa szlamowa PH 2400

Niewielka a zarazem mobilna Motopompa szlamowa PH 2400 to niezwykle wydajne  narzędzie do walki z powodziami. Jest w stanie przepompować nawet 2400l wody/min.

Cena 14 248,32 zł

Motopompa szlamowa

Motopompa szlamowa to sprzęt stworzony do wypompowywania szlamu, które jest niezwykle trudnym zadaniem – aby sprawnie wykonać to zadanie należy podjąć się temu z odpowiednim i profesjonalnym sprzętem. Motopompa szlamowa jest zaprojektowana w nowoczesnym stylu, gdyż wypompowywany szlam jest substancją niezwykle gęstą i lepką, dlatego motopompy szlamowe mogą być narażone na uszkodzenia. Podczas wykonywania tego typu prac wykorzystuje się specjalistyczne motopompy szlamowe. Motopompa szlamowa to urządzenie charakteryzujące się wysoką odpornością i wydajnością, dlatego sprzęt ten idealnie sprawdza się podczas prac w trudnych warunkach. Motopompa szlamowa jest wysokiej jakości sprzętem wykorzystywanym podczas klęsk żywiołowych na przykład usuwania efektów powodzi w domach, podwórkach czy piwnicach. Motopompa szlamowa to sprzęt eksploatowany przed wiele lat. Ponadto motopompy szlamowe muszą być przystosowane do cieczy charakteryzujących się wysoką lepkością. Sprzęt ten jest o większych gabarytach i mocy niż modele tradycyjne. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór pomp tego typu, pochodzących od znanych i cenionych producentów.

Pompy szlamowe

Pompy szlamowe pozwalają na skuteczne usunięcie z zalanych obiektów zanieczyszczonej wody. Dzięki jej zastosowaniu można uniknąć wielu szkód. Pompy szlamowe pozwalają z powrotem uzdatnić naruszony obszar. W sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych urządzeń o wysokich parametrach technicznych.

Profesjonalne pompy szlamowe

W odróżnieniu od innego rodzaju pomp, pompy szlamowe charakteryzują się znacznie większą tolerancją na wielkość zanieczyszczeń, są przy tym bardzo wydajne i sprawdzają się świetnie podczas wszelkiego rodzaju pompowaniach wody. Dzięki wężom ssawnym mogą wypompowywać wodę z pomieszczeń, pozostając tym samym na zewnątrz. Pompy szlamowe ze względu na swoją prostą budowę, niezawodność i wydajność są gabarytowo duże, ale widok ilości wypompowywanej przez nie wody sprawia, że trud włożony w transport nie idzie na marne.

Pompy szlamowe – gwarancja udanej akcji!

Użytkowanie pomp szlamowych jest niezwykle proste. Te urządzenia produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami pozwalają na precyzyjne i szybkie przeprowadzenie akcji ratunkowej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?