Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 1 440,00 zł

Państwowa Straż Pożarna

Aktywne filtry

Buty wyjściowe 9025 WOJAS

Buty wyjściowe do munduru galowego strażaka Państwowej Straży Pożarnej. Podszewka w butach wyjściowych wykonana została z skóry naturalnej.

Cena 234,00 zł

Beret PSP

Berety PSP zgodnie z rozporządzeniem MSWiA w sprawie umundurowania strażaków PSP zaliczają się do część ubioru służbowego. Oferujemy berety w wielu rozmiarach.

Cena 88,00 zł

Koszula PSP wyjściowa długi rękaw

Koszula PSP wyjściowa długi rękaw. Koszula w wersji kołnierzyk pod krawat, mankiety rękawów stębnowane, zapinane na guzik. Na kieszeni wyhaftowany napis PSP.

Buty dowódczo-sztabowe HAIX Eagle Athletic 2.1 GTX

Buty Eagle Athletic 2.1 GTX firmy HAIX zostały zaprojektowane by być lekkimi i dynamicznymi butami nie tracąc na wytrzymałości i ochronie, a przy tym być wysoce oddychającymi i wodoodpornymi. Zapewniają całkowity komfort noszenia, a jednocześnie zapewniają stopie całą niezbędną stabilizację i ochronę.

Cena 674,90 zł

Czapka służbowa zimowa PSP

Czapka służbowa zimowa przeznaczona dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Dostępna w zakresie rozmiarów od 54 do 62.

Cena 102,00 zł

Krawat PSP

Krawat do munduru PSP z gładkiej, czarnej  tkaniny, ze złotym napisem „PSP”/logo PSP. Krawat zgodny z wytycznymi dla umundurowania Państwowej Straży Pożarnej.

Cena 34,00 zł

Mundur wyjściowy letni PSP

Prezentowany męski Mundur wyjściowy PSP jest zgodny z obowiązującymi wzorami umundurowania. Wersja letnia, wykonana z tropiku w kolorze ciemnogranatowym.

Cena 1 440,00 zł

Sweter służbowy PSP

Prezentujemy czarne, wykonane z dzianiny Swetry służbowe z żółtym logo PSP wyhaftowanym na przyszytej do rękawa kieszeni. Na ramionach wszyte naramienniki.

Kurtka 3/4 PSP

Kurtka w kolorze czarnym o długości 3/4 dla członków Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki ociepleniu z włókniny i odpinanej podpince kurtka jest bardzo ciepła.

Cena 614,00 zł

Rękawiczki wyjściowe letnie

Prezentujemy eleganckie, skórzane Rękawiczki wyjściowe. Model pięciopalcowy, letni – bez ocieplenia, dostępny w rozmiarach 21-26. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Cena 75,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy PSP

Pokrowiec na mundur wyjściowy Państwowej Straży Pożarnej jest odporny na czynniki zewnętrzne i chroni mundur bez zagnieceniami podczas transportu.

Cena 55,00 zł

Sznur galowy PSP

Oferujemy porządnie wykonane Sznury aspiranta zakończone stylizowaną prądownicą. Dostępne sznury w różnych rozmiarach - w zależności od długości warkocza.

Cena 73,00 zł

Dystynkcje PSP na ubranie specjalne

Dystynkcja PSP przeznaczona na ubrane specjalne. Standardowo z jednej strony przyszyty został rzep. Wybrany stopień proszę podać w wiadomości.

Cena 8,00 zł

Imiennik + grupa krwi PSP

Oferujemy Imienniki dla członków Państwowej Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane złotą nicią na czarnym tle) z dodatkową informacja na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Imiennik koszarowy PSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Państwowej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi złotą nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Ubrania galowe strażaka PSP

Służba w jednostce Państwowej Straży Pożarnej zobowiązuje do uczestnictwa w rozmaitych oficjalnych wydarzeniach, takich jak obchody świąt państwowych. Podczas wszelkich oficjalnych uroczystości, strażacy zobligowani są do noszenia specjalnego, wyjściowego ubioru. W naszym sklepie oferujemy kompletne umundurowanie galowe dla strażaków PSP. W skład naszego asortymentu wchodzą mundury PSP, koszule, krawaty, czapki rogatywki, jak również dodatki, które dopełniają umundurowanie galowe.

Mundur galowy PSP

Ciemnogranatowy mundur wyjściowy jest charakterystycznym elementem strażackiego ubioru galowego, niezbędnym podczas każdego oficjalnego wydarzenia. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości mundury galowe, a także swetry, kurtki oraz szeroki wybór koszul służbowych dla strażaków z jednostek PSP. Nasze produkty dostępne są w różnych rozmiarach. Oferujemy ubrania wyjściowe odpowiednie na każdą porę roku!

Czapki rogatywki oraz dodatki dla strażaków PSP

W naszym sklepie znajdziesz specjalne czapki służbowe, a także bogaty asortyment niezbędnych dodatków, które dopełniają strażackie umundurowanie. Krawaty, rękawiczki, identyfikatory imienne, emblematy, a także szereg innych dodatków przyda się podczas wielu ważnych okazji. Zapewniamy kompleksową ofertę dla strażaków należących do jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Produkty z tej kategorii charakteryzują się starannym wykonaniem każdego detalu, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo szykowny i elegancki wygląd. Perfekcyjnie sprawdzą się nawet podczas najbardziej zobowiązujących, oficjalnych uroczystości.

Internetowy sklep strażacki Strefa998 dostarcza pełną gamę strażackiego umundurowania dla jednostek OSP oraz PSP. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz wysokiej jakości produkty dla swojej jednostki strażackiej!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?