Filtry

Cena

Cena

  • 87,00 zł - 429,00 zł

Kominiarka

Aktywne filtry

Kominiarka strażacka BALLYCLARE PBI (FR40)

Dwuwarstwowa, komfortowa kominiarka firmy Ballyclare z zewnętrzną warstwą PBI Gold. Model Long - konstrukcja kominiarki w pełni osłania ramiona i barki.

Cena 247,23 zł

Kominiarka strażacka KS 1

Oferujemy granatowe, niepalne Kominiarki strażackie KS. Kominiarki dwuwarstwowe, wykonane z dzianiny (50% kermel, 50% viskoza). Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 113,00 zł

Kominiarka strażacka BALLYCLARE KERMEL (FR42)

Dwuwarstwowa kominiarka Ballyclare Long z warstwą zewnętrzną KERMEL, zapewniająca maksymalną ochronę. Komfortowa i odporna na ścieranie. Kolor złoty. 

Cena 210,87 zł

Kominiarka niepalna z CNBOP

Kominiarka dla strażaków wykonana według wymogów normy EN 13911: 2004, aneks A i B posiadająca właściwości antystatyczne.

Cena 95,00 zł

Kominiarka strażacka 3 - granat

Niepalne Kominiarki strażackie WUS 3 w kolorze granatowym. Kominiarki opatrzone świadectwem dopuszczenia CNBOP i spełniające wymagania normy PN–EN 13911.

Cena 142,00 zł

Kominiarka strażacka 4K

Niepalna Kominiarka strażacka 4K wykonana w całości z materiałów aramidowych. Kominiarka z przedłożoną osłoną karku i szyi. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 167,00 zł

Kominiarka strażacka EAGLE FR PRO PBI

Kominiarka EAGLE FR PRO to zdecydowanie gwarancja bezpieczeństwa, dzięki warstwie zewnętrznej PBI Gold doskonale przylega pod szelkami ubrania specjalnego.

Cena 302,58 zł

Kominiarka strażacka EAGLE FR REGULAR PBI

Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują niespotykany komfort użytkowania.

Cena 246,00 zł

Kominiarka strażacka - pojedyncza

Kominiarka strażacka – wykonana z pojedynczej warstwy materiału (metaaramid, paraaramid). Kominiarka w jasnym kolorze, ułatwiającym utrzymanie w czystości.

Cena 87,00 zł

Kominiarka strażacka Rosenbauer NOMEX III

Dwuwarstwowa Kominiarka strażacka Rosenbauer wykonana w 100% z NOMEX III  z w pełni obszytym dołem i otworem na twarz. Kominiarka w kolorze ciemnoniebieskim.

Cena 199,26 zł

Kominiarka strażacka COMAZO PROTECT PBI (CNBOP)

Komfortowa w użytkowaniu Kominiarka strażacka COMAZO PROTECT PBI (CNBOP) wykonana została z dwuwarstwowej tkaniny o właściwościach trudnopalnych PBI GOLD.

Cena 239,00 zł

Kominiarka EagleFR P-BLOK Regular

Kominiarka Eagle FR dla strażaków Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej. Kominiarka z barierą, chroniącą przed przenikaniem rakotwórczych cząstek stałych.

Cena 265,00 zł

Kominiarka strażacka Eagle FR Regular Kermel CNBOP

Kominiarka dla strażaków Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują niespotykany komfort użytkowania. 

Cena 175,00 zł

Kominiarki strażackie

Celem noszenia kominiarki strażackiej jest ochrona głowy, twarzy, uszu oraz szyi przed poparzeniem oraz innymi czynnikami związanymi z pracą w niebezpiecznych warunkach. W naszym sklepie internetowym oferujemy kominiarki strażackie różnych rodzajów. Osłaniają szyję, głowę i część twarzy, pozostawiając przestrzeń dla swobodnego oddychania oraz widzenia. Można je nosić wraz z hełmami, maskami i innymi elementami ubioru oraz wyposażenia wykorzystywanego podczas pracy. Sprawdź nasze kominki strażackie i wyposaż się w dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu będziesz mniej narażony na urazy oraz oparzenia. Posiadamy kominiarki jedno i wielowarstwowe, część z nich zawiera dodatkowe funkcjonalności.

Kominiarka strażacka

Kominiarka dla straży jest przygotowana do bardzo trudnych warunków, które panują podczas gaszenia pożarów, ale także innych sytuacji podczas pracy. Są odporne na bardzo wysokie temperatury oraz niskie. Jednocześnie stanowią zabezpieczenie przed ogniem, jak i osłaniają przed zimnem. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kominiarki dla straży. Podstawowym wyposażeniem ubioru Strażaka jest kominiarka. Kominiarka strażacka skutecznie chroni głowę oraz szyję przed gorącem oraz płomieniami. Głównym aspektem kominiarki strażackiej jest ich wykonanie. Idealnie dopasowany otwór odsłaniający oczy, nos i usta pozwala na realizowanie zadań w najcięższych akcjach ratowniczo-gaśniczych zapewniając przy tym bezpieczeństwo Ratownikowi.

Rodzaje kominiarek strażackich

Szeroki wybór kominiarek strażackich w naszym Sklepie ukazuje, iż ciągle podążamy za trendami zgodnymi z najnowszym normami i certyfikatami bezpieczeństwa na świecie. Kominiarka strażacka to ważny atrybut Strażaka. Kominiarki z naszej oferty nie zmieniają położenia podczas wykonywanego ruchu, nie rozciągają się, a co najważniejsze wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Posiadamy w sprzedaży także kominiarki dla straży, które ochraniają więcej części ciała na przykład: ramiona, klatkę piersiową oraz barki. Kominiarki strażackie są dopasowane i kompatybilne z maskami aparatów tlenowych, dzięki temu zapewniają komfort Strażakom podczas akcji w trudnych warunkach. Jeśli chcesz zapewnić sobie jeszcze większe bezpieczeństwo oraz ochronić się przed poparzeniami, to koniecznie zdecyduj się na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jeśli nie wiesz jaką kominiarkę z naszej oferty wybrać, to prześlij wiadomość. Z chęcią doradzimy Ci w wyborze i pomożemy w wyselekcjonowaniu najbardziej dostosowanej do Twoich wymagań kominiarki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?