Filtry

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 4 810,00 zł

Pralki i suszarki dla Straży

Aktywne filtry

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 1l

F5 to niezwykle skuteczny i nieoddziałowujący na właściwości odzieży płyn do prania i czyszczenia ubrań specjalnych – w tym ubrań z membraną. Pojemność  1l.

Cena 75,00 zł

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 10l

F5 - Profesjonalny środek do prania i czyszczenia ubrań specjalnych na mokro 10l. Płyn o właściwościach dekontaminacyjnych,  zmywa bardzo trudne zabrudzenia.

Cena 550,00 zł

F1 - aktywna piana do mycia karoserii 5l

F1 - aktywna piana do mycia karoserii pojazdów specjalnych o pojemności 5l. Możliwość nanoszenia ręcznie lub  za pomocą np. pianownic czy myjek ciśnieniowych.

Cena 170,00 zł

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych 1l

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych i innych tekstyliów zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi lub tłuszczami pochodzenia naturalnego. Pojemność 1l.

Cena 80,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 210,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500 ml

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500ml przeznaczone do odkażania sprzętu i skóry pokrytej zanieczyszczeniami powstałymi podczas pożaru. Idealne dla Strażaków.

Cena 27,00 zł

F15 - płyn do czyszczenia hełmów i masek 1l

F15 – 1l profesjonalny płyn do czyszczenia strażackich hełmów i masek aparatów a także wnętrza butów specjalnych. Do użycia w formie roztworu lub aktywnej piany

Cena 65,00 zł

F4 - emulsja do czyszczenia odblasków 500 ml

F4 - emulsja do wstępnego czyszczenia odblasków 500 ml. Emulsja skutecznie usuwa z odblaskowych elementów ubrań specjalnych sadzę i uboczne produkty spalania.

Cena 22,00 zł

Piłka do prania rękawic

Prezentujemy Piłki do prania rękawic pożarniczych. Umieszczenie piłki wewnątrz rękawicy zapobiegnie jej odkształceniu i poprawi efektywność procesu czyszczenia.

Cena 9,00 zł

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

Cena 4 315,00 zł

Suszarka WHIRLPOOL 3LWED4830FW - komercyjna 15kg

Suszarka WHIRLPOOL 3LWED4830FW - komercyjna do załadunku 15kg suchego prania. 14 cykli suszenia pozwoli na szybkie przygotowywanie odzieży do następnego użycia.

Cena 3 820,00 zł

Suszarka WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO

Wytrzymała Suszarka WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO do pracy w w najcięższych warunkach, w tym do  suszenia odzieży wykorzystywanej podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Cena 3 395,00 zł

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

Pralki i suszarki dla straży 

Utrzymanie ubrań specjalnych typu NOMEX we właściwym stanie to priorytet dla każdej jednostki strażackiej. Regularne pranie po akcjach gaśniczych i dezynfekcja ubrań strażaków w odpowiedniej pralnicy usuwa z nich szkodliwe dla zdrowia rakotwórcze substancje zawarte w dymie pożarowym. Dzięki  zastosowaniu oferowanych pralnic można prać i odkażać wielowarstwowe ubranie specjalne z zachowaniem właściwej impregnacji warstw ochronnych przy zastosowaniu odpowiednich płynów dedykowanych do tego typu materiałów. Zapewnienie  właściwej ochrony ratowników poprzez utrzymanie we właściwym stanie ubrań specjalnych to bardzo ważna sprawa w codziennej gotowości bojowej każdej jednostki ochrony przeciwpożarowej. Nowoczesne pralki oferowane przez naszą firmę spełniają zapotrzebowanie na odpowiednie użytkowanie ubrań specjalnych w każdej remizie poprzez profesjonalne pranie, dezynfekcję i impregnację we własnym zakresie z zaoszczędzeniem kosztów i czasu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?