Filtry

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 4 810,00 zł

Pralki i suszarki dla Straży

Aktywne filtry

Suszarka WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO

Wytrzymała Suszarka WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO do pracy w w najcięższych warunkach, w tym do  suszenia odzieży wykorzystywanej podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Cena 3 618,00 zł

Suszarka WHIRLPOOL 3LWED4830FW - komercyjna 15kg

Suszarka WHIRLPOOL 3LWED4830FW - komercyjna do załadunku 15kg suchego prania. 14 cykli suszenia pozwoli na szybkie przygotowywanie odzieży do następnego użycia.

Cena 3 820,00 zł

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

F1 - aktywna piana do mycia karoserii 5l

F1 - aktywna piana do mycia karoserii pojazdów specjalnych o pojemności 5l. Możliwość nanoszenia ręcznie lub  za pomocą np. pianownic czy myjek ciśnieniowych.

Cena 185,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

Piłka do prania rękawic

Prezentujemy Piłki do prania rękawic pożarniczych. Umieszczenie piłki wewnątrz rękawicy zapobiegnie jej odkształceniu i poprawi efektywność procesu czyszczenia.

Cena 10,00 zł

Profesjonalne pralki dla Straży

Do oferty sklepu Sterfa998.pl włączyliśmy pralki i suszarki do użytku przemysłowego, posiadające większą pojemnością wsadu i programy dedykowane do prania odzieży roboczej. Dzięki  zastosowaniu oferowanych pralnic można prać i odkażać we własnym zakresie wielowarstwowe ubrania specjalne. Pralki takie jak Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg oraz Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg to zatwierdzone do użytku profesjonalnego urządzenie przeznaczone do długotrwałego użytkowania. Oferują specjalne programy do prania różnych typów odzieży dzięki czemu wyczyścimy każdą odzież strażacką a także akcesoria wykorzystywane do utrzymania w czystości pomieszczeń, pojazdów czy sprzętu. Do kompletu z pralkami Whirlpool oferujemy suszarki, np. Suszarkę WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO - przeznaczoną do częstego stosowania i dającą możliwość wyboru poziomu suszenia. Utrzymanie we właściwym stanie ubrań specjalnych to priorytet. Zarówno pralki jak i suszarki WHIRLPOOL zwiększają odporność i wytrzymałość odzieży wykorzystywanej podczas działań ratowniczo-gaśniczych. 

Jakich impregnatów używać do czyszczenia odzieży strażackiej

Ubrania specjalne szyte są z coraz nowszych i ulepszonych technologicznie materiałów takich jak m.in. Nomex czy membrana Gore-Tex, które wymagają szczególnej pielęgnacji i konserwacji. Używanie dedykowanych do tego typu odzieży środków piorących powoli na zachowanie ich właściwości ochronnych. Bardzo dobre właściwości czyszczące posiada środek F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 10l przeznaczony do prania i czyszczenia na mokro. Już niewielka ilość płyny wystarczy do wyczyszczenia ubrań z najbardziej ekstremalnych zabrudzeń. Do czyszczenia materiałów zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi rekomendujemy odplamiacz do ubrań F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych 1l. Z jego pomocą, bez problemu dokonamy wstępnej dekontaminacji odzieży (ale też wyposażenia). Do wstępnego czyszczenia odblaskowych części ubrań specjalnych z sadzy oraz produktów spalania (przed praniem) idealnie sprawdzi się F4 - emulsja do czyszczenia odblasków 500 ml.

Mydła dekontaminacyjne i płyny do czyszczenia wyposażenia

Ofertę naszego sklepu rozszerzyliśmy również o preparaty do czyszczenia strażackiego ekwipunku. Zaraz po akcji gaśniczej warto sięgnąć po mydło dekontaminacyjne takie jak NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500 ml będące doskonałym środkiem do oczyszczania i odkażania nie tylko ciała i twarzy (usuwając wszelkie zabrudzenia oraz produkty spalania) ale też sprzętu, narzędzi i powierzchni roboczych narażonych na skażenie radioaktywne. Do czyszczenia wyposażenia osobistego polecamy F15 - płyn do czyszczenia hełmów i masek 1l, który szybko i skutecznie usuwa bród a jednocześnie nie wpływa negatywnie na działanie filtrów antymgłowych. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?