W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 86,00 zł - 160,00 zł

Ubrania MDP

Aktywne filtry

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy, czyli kurtka z napisami oraz spodnie. UWAGA Aktualny czas realizacji wynosi 7-14dni

Cena 99,99 zł

Buty na zawody ZEPHYR

Strażacy zaopatrują się nie tylko w obuwie do działań ratowniczych. Ważnym elementem są buty na zawody i do długotrwałego użytkowania, jak np. buty ZEPHYR.

Cena 159,90 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 86,10 zł

Ubrania dla Młodzieżowych Drużyny Pożarniczych 

Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach organizowanych na szczeblu lokalnym. Powszechnym jest organizowanie pokazów strażackich czy zawodów z udziałem drużyn MDP co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Młodzi strażacy chcą prezentować się odpowiednio do powierzonej im roli. W tym celu warto zakupić profesjonalne a przede wszystkim wytrzymałe ubrania MDP zgodne z obowiązującymi zasadami umundurowania. 

Niezbędne elementy stroju strażaka nie tylko dla drużyn MDP

Z uwagi na fakt, że do szeregów drużyn młodzieżowych przyjmowane są dzieci i młodzież w wieku do 18 lat w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdują się wykonane z certyfikowanych materiałów ubrania MDP takie jak mundurki koszarowe dziecięce, mundury MDP a także bluzy MDP w rozmiarach od 98-170 cm. Szeroki zakres rozmiarów kurtek i spodni pozwoli dopasować ubranie do sylwetek dziewcząt i chłopców działających w szeregach MDP ale nie tylko. Każdy młody miłośnik Straży Pożarnej ucieszy się z mundurka MDP, który będzie mógł włożyć np. na bal karnawałowy. Stylizację uzupełni hełm lub czapka z logo MDP, które również znajdują się w naszej ofercie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć