W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 96,00 zł - 176,00 zł

Ubrania MDP

Aktywne filtry

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy, czyli kurtka z napisami oraz spodnie. UWAGA Aktualny czas realizacji wynosi 7-14dni

Cena 99,00 zł

Buty na zawody ZEPHYR

Strażacy zaopatrują się nie tylko w obuwie do działań ratowniczych. Ważnym elementem są buty na zawody i do długotrwałego użytkowania, jak np. buty ZEPHYR.

Cena 176,00 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 96,00 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 116,00 zł

Ubrania dla Młodzieżowych Drużyny Pożarniczych 

Ubranie MDP

Ubranie MDP to charakterystyczna odzież przeznaczona dla Dzieci i Młodzieży. Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach organizowanych na szczeblu lokalnym. Powszechnym jest organizowanie pokazów strażackich czy zawodów z udziałem drużyn MDP co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Ubranie MDP podkreśla pasję oraz chęć angażowania się w wolontariat mając na celu głoszenie ochrony przeciwpożarowej. Młodzi strażacy chcą prezentować się odpowiednio do powierzonej im roli, która jest dla nich bardzo ważna. W tym celu warto zakupić profesjonalne, a przede wszystkim wytrzymałe ubranie MDP zgodne z obowiązującymi zasadami umundurowania - zachowując przy tym wysoką jakość produktów.

Koszarówka MDP

Koszarówka MDP to umundurowanie, które jest najczęściej użytkowane przez Dzieci i Młodzież Drużyn Pożarniczych. Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach takich jak pokazy strażackie czy zawody, co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdują się wykonane z certyfikowanych materiałów ubrania MDP takie jak mundurki koszarowe dziecięce, które dostępne są w rozmiarach od 98cm do 170cm.

Ubranie Koszarowe MDP

Ubranie koszarowe MDP dostępne w ofercie naszego Sklepu wykonane jest na wzór strażackiego profesjonalnego umundurowania. Zestaw ubrania koszarowego MDP obejmuje kurtkę z napisami wraz z taśmami odblaskowymi oraz spodniami na gumce. Kurtka posiada kieszenie, które są pomocne dla Dzieci podczas wykonywania zadań. Ubranie koszarowe MDP wykonane jest z wysokiej jakości materiałów bawełny i poliestru.

Dres MDP

Każdy młody miłośnik Straży Pożarnej ucieszy się z dresu MDP. Dres MDP jest często używany podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Ten wielozadaniowy strój dla Dzieci i Młodzieży MDP jest wykonany z trwałego materiału, jak również odporny na ścieranie i gniecenie. Warto zapoznać się z ofertą dostępnych ubrań dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć