Filtry

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 573,00 zł

Ubrania MDP

Aktywne filtry

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena podstawowa 143,00 zł Cena 128,70 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 106,00 zł

Koszula MDP

Koszula MDP w kolorze czerwonym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Buty taktyczne TACTIC

Tactic to ubuwie taktyczne, wykonane z gładkiej skóry licowej oraz wodoodpornego materiału tekstylnego.

Cena 296,00 zł

Buty strażackie KOMFORT Plus z membraną YUMA

Buty strażackie KOMFORT Plus od HOLIK z innowacyjną membraną YUMA, izolującą przed wilgocią pochodzącą z zewnątrz a zarazem pozwalającą na odprowadzenie potu.

Cena 572,69 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Polar czerwony FW MDP - HAFT

Polar dla Młodzieżowych Drużyn pożarniczych, wykonany w 100 % z poliesteru oraz posiadający wykończenie antypillingowe.

Cena 119,00 zł

Polar czerwony FW MDP

Polar dla Młodzieżowych Drużyn pożarniczych, wykonany w 100 % z poliesteru oraz posiadający wykończenie antypillingowe.

Cena 119,00 zł

Bluza czerwona FW MDP - HAFT

Bluza dla MDP wykonana w 65% z bawełny i 35% poliesteru. Bluza o prostym kroju w kolorze czerwonym z haftami na piersi i na plecach. Strona wewnętrzna czesana.

Cena 80,00 zł

Bluza czerwona FW MDP

Bluza dla MDP wykonana w 65% z bawełny i 35% poliesteru. Dolny ściągacz, mankiety i lamówka wykonane z dzianiny ściągaczowej. Bluza w kolorze czerwonym.

Cena 80,00 zł

Koszulka t-shirt (czerwona) FW MDP

Koszulka z krótkim rękawem dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wykonana w 100% z bawełny. Koszulka w kolorze czerwonym, bez szwów bocznych.

Cena 42,00 zł

Koszulka t-shirt (czerwona) FW MDP - HAFT

Koszulka dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Bardzo komfortowa, wykonana w 100% z bawełny, bez szwów bocznych. Na klatce piersiowej i plecach haftowane logo.

Cena 44,00 zł

Ubranie koszarowe MDP FW - PIASKOWE

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena podstawowa 129,15 zł Cena 116,24 zł

Ubrania dla Młodzieżowych Drużyny Pożarniczych 

Ubranie MDP

Ubrania MDP to charakterystyczna odzież przeznaczona dla Dzieci i Młodzieży. Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach organizowanych na szczeblu lokalnym. Powszechnym jest organizowanie pokazów strażackich czy zawodów z udziałem drużyn MDP co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Ubranie MDP podkreśla pasję oraz chęć angażowania się w wolontariat mając na celu głoszenie ochrony przeciwpożarowej. Młodzi strażacy chcą prezentować się odpowiednio do powierzonej im roli, która jest dla nich bardzo ważna. W tym celu warto zakupić profesjonalne, a przede wszystkim wytrzymałe ubranie MDP zgodne z obowiązującymi zasadami umundurowania - zachowując przy tym wysoką jakość produktów.

Koszarówka MDP

Koszarówki MDP to umundurowanie, które jest najczęściej użytkowane przez Dzieci i Młodzież Drużyn Pożarniczych. Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach takich jak pokazy strażackie czy zawody, co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdują się wykonane z certyfikowanych materiałów ubrania MDP takie jak mundurki koszarowe dziecięce, które dostępne są w rozmiarach od 98cm do 170cm.

Ubranie Koszarowe MDP

Ubranie koszarowe MDP dostępne w ofercie naszego Sklepu wykonane jest na wzór strażackiego profesjonalnego umundurowania. Zestaw ubrania koszarowego MDP obejmuje kurtkę z napisami wraz z taśmami odblaskowymi oraz spodniami na gumce. Kurtka posiada kieszenie, które są pomocne dla Dzieci podczas wykonywania zadań. Ubranie koszarowe MDP wykonane jest z wysokiej jakości materiałów bawełny i poliestru.

Dres MDP

Każdy młody miłośnik Straży Pożarnej ucieszy się z dresu MDP. Dres MDP jest często używany podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Ten wielozadaniowy strój dla Dzieci i Młodzieży MDP jest wykonany z trwałego materiału, jak również odporny na ścieranie i gniecenie. Warto zapoznać się z ofertą dostępnych ubrań dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Ubranie strażackie dla dzieci

Ubranie strażackie dla dzieci to istotny element dla najmłodszych w straży pożarnej. Najmłodsi miłośnicy straży zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach organizowanych na szczeblu lokalnym. Jednym z nich jest organizowanie pokazów strażackich czy zawodów. Zawody strażackie zachęcają młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej. Młodzi strażacy chcą prezentować się odpowiednio do powierzonej im roli. W tym celu warto zakupić profesjonalne, a przede wszystkim wytrzymałe ubrania MDP zgodne z aktualnymi zasadami umundurowania. Ubranie strażackie dla dzieci to element umundurowania najmłodszych druhów jednostki, dzięki temu mogą poczuć się równie ważni w swojej roli przyszłego strażaka ochotnika.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?