Filtry

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 573,00 zł

Ubrania MDP

Aktywne filtry

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy, czyli kurtka z napisami oraz spodnie. UWAGA Aktualny czas realizacji wynosi 30-60 dni

Cena 143,00 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 126,00 zł

Koszula MDP

Koszula MDP w kolorze czerwonym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Cena 129,15 zł

Mundur koszarowy MDP dziecięcy PIASKOWY

Mundur koszarowy dziecięcy w kolorze piaskowym, czyli kurtka z napisami oraz spodnie. UWAGA Aktualny czas realizacji wynosi 7-14dni

Cena 143,00 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 145,00 zł

Buty taktyczne TACTIC

Tactic to ubuwie taktyczne, klasy OB SRA FO HRO, wykonane z gładkiej skóry licowej oraz wodoodpornego materiału tekstylnego, kolor czarny, podeszwa guma SRA, kolor czarny, wymienna wkładka wewnętrzna , atrakcyjny, , absorpcja energii w części piętowej

Cena 271,81 zł

Buty strażackie KOMFORT Plus z membraną YUMA

Buty strażackie KOMFORT Plus od HOLIK z innowacyjną membraną YUMA, izolującą przed wilgocią pochodzącą z zewnątrz a zarazem pozwalającą na odprowadzenie potu.

Cena 572,69 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 24,00 zł

Ubrania dla Młodzieżowych Drużyny Pożarniczych 

Ubranie MDP

Ubrania MDP to charakterystyczna odzież przeznaczona dla Dzieci i Młodzieży. Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach organizowanych na szczeblu lokalnym. Powszechnym jest organizowanie pokazów strażackich czy zawodów z udziałem drużyn MDP co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Ubranie MDP podkreśla pasję oraz chęć angażowania się w wolontariat mając na celu głoszenie ochrony przeciwpożarowej. Młodzi strażacy chcą prezentować się odpowiednio do powierzonej im roli, która jest dla nich bardzo ważna. W tym celu warto zakupić profesjonalne, a przede wszystkim wytrzymałe ubranie MDP zgodne z obowiązującymi zasadami umundurowania - zachowując przy tym wysoką jakość produktów.

Koszarówka MDP

Koszarówki MDP to umundurowanie, które jest najczęściej użytkowane przez Dzieci i Młodzież Drużyn Pożarniczych. Młodzi strażacy zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach takich jak pokazy strażackie czy zawody, co zachęca młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdują się wykonane z certyfikowanych materiałów ubrania MDP takie jak mundurki koszarowe dziecięce, które dostępne są w rozmiarach od 98cm do 170cm.

Ubranie Koszarowe MDP

Ubranie koszarowe MDP dostępne w ofercie naszego Sklepu wykonane jest na wzór strażackiego profesjonalnego umundurowania. Zestaw ubrania koszarowego MDP obejmuje kurtkę z napisami wraz z taśmami odblaskowymi oraz spodniami na gumce. Kurtka posiada kieszenie, które są pomocne dla Dzieci podczas wykonywania zadań. Ubranie koszarowe MDP wykonane jest z wysokiej jakości materiałów bawełny i poliestru.

Dres MDP

Każdy młody miłośnik Straży Pożarnej ucieszy się z dresu MDP. Dres MDP jest często używany podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Ten wielozadaniowy strój dla Dzieci i Młodzieży MDP jest wykonany z trwałego materiału, jak również odporny na ścieranie i gniecenie. Warto zapoznać się z ofertą dostępnych ubrań dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Ubranie strażackie dla dzieci

Ubranie strażackie dla dzieci to istotny element dla najmłodszych w straży pożarnej. Najmłodsi miłośnicy straży zrzeszeni w szeregach MDP uczestniczą w licznych przedsięwzięciach organizowanych na szczeblu lokalnym. Jednym z nich jest organizowanie pokazów strażackich czy zawodów. Zawody strażackie zachęcają młodzież do zainteresowania działalnością społeczną na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej. Młodzi strażacy chcą prezentować się odpowiednio do powierzonej im roli. W tym celu warto zakupić profesjonalne, a przede wszystkim wytrzymałe ubrania MDP zgodne z aktualnymi zasadami umundurowania. Ubranie strażackie dla dzieci to element umundurowania najmłodszych druhów jednostki, dzięki temu mogą poczuć się równie ważni w swojej roli przyszłego strażaka ochotnika.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?