WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 153,00 zł - 6 026,00 zł

Sprzęt szkoleniowy

Aktywne filtry

Fantom osoby dorosłej - Brayden Basic

Manekin osoby dorosłej Brayden Basic to doskonały wybór dla szkoleń z użyciem manekina, dla osób, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe

Cena 1 217,70 zł

Fantom BRAYDEN LED white

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 337,00 zł

Fantom Brayden LED red

Fantom Brayden LED Red to najnowszy model manekina do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Wizualizacja krążenia krwi umożliwia uczniom zobaczenie, jak krew przepływa z serca do mózgu i z powrotem

Cena 2 337,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

Zestaw do konwersji manekina PRO na Brayden Junior PRO

Zestaw do konwersji manekina dorosłego Brayden PRO na dziecko - Brayden Junior PRO to niezbędny element szkoleń z użyciem manekina, pozwalający na przeprowadzenie realistycznych ćwiczeń i lepsze przygotowanie ratowników medycznych do działań w nagłych sytuacjach. 

Cena 736,77 zł

Fantom dziecka Brayden Baby Advanced

Brayden Baby Advanced to pierwszy na rynku fantom RKO niemowlęcia, który umożliwia realistyczną naukę ratowania życia najmłodszych

Cena 5 656,77 zł

Fantom dziecka Brayden Pro

Brayden Baby Pro to fantom RKO niemowlęcia, który zapewnia wizualną informację zwrotną w czasie rzeczywistym

Cena 6 025,77 zł

PRESTAN Ultralite - zestaw 4 fantomów

Zestaw czterech fantomów PRESTAN idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących szkolenia. Pozwala na szybkie i łatwe spakowanie całego zestawu i łatwy transport.

Cena 3 370,00 zł

Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy)

Oferujemy trzy Fantomy Laerdal Little Family QCPR do kompleksowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

Cena 4 281,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 690,00 zł

Fantom Laerdal little Junior QCPR - dziecka

Fantom Laerdal little Junior QCPR – wiernie odzwierciedlający szczegóły anatomii dziecka manekin, do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 650,00 zł

Fantom Laerdal Little Baby QCPR

Fantom Laerdal Little Baby QCPR do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i usuwania ciała stałego z dróg oddechowych. Realistyczne odwzorowanie el. anatomii.

Cena 1 620,00 zł

Zestaw podstawowy do symulacji ran

Zestaw podstawowy do symulacji obrażeń (w futerale) zawierający m.in. butelkę sztucznej krwi w postaci koagulantu oraz 12 posortowanych ran i otwartych złamań.

Cena 2 150,00 zł

Zestaw imitacji ran - 54 elementy

Zestaw do pozoracji ran (cięte, postrzałowe, szarpane, oparzenia, złamania) to aż 54 elementy o wysokim poziomie realności. Idealny na szkolenia ratownicze i 

Cena 153,00 zł

Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600

Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600 to szybko nagrzewająca się maszyna z kontrolą DMX i technologią Always Ready pozwalająca na dostarczanie mgły na żądanie.

Cena 1 058,00 zł

Fantom Amoul Man CPR

Fantom Amoul Man CPR, który pozwala użytkownikowi wizualizować w czasie rzeczywistym, co dzieje się z przepływem natlenionej krwi w oparciu o szybkość i głębokość ucisków.

Cena 1 769,00 zł

Samaritan PAD 500 Trainer z pilotem

Treningowy Samaritan PAD 500 Trainer z pilotem zdalnego sterowania. W zestawie m.in. pakiet szkoleniowy z elektrodami PAD-PAK, ładowarką, torbą transportową.

Cena 2 940,00 zł

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Sprzęt do szkoleń dla straży pożarnej

Regularne szkolenia to integralna część życia zawodowego każdego strażaka. Niezależnie od tego, czy należy on do Ochotniczej Straży Pożarnej czy też zasila szeregi Państwowej Straży Pożarnej refleks, opanowanie oraz pełna świadomość każdego ruchu decydują o być albo nie być przede wszystkim ludzi oraz zwierząt. Wiadomo, że dobry strażak w następnej kolejności przystąpi do zabezpieczenia również innego rodzaju mienia poszkodowanych na skutek pożaru, jak na przykład nieruchomości lub chociażby rzeczy osobiste. To wszystko wymaga niezwykłej organizacji oraz tempa działania. Oczywiste jest zatem, że aby w trudnych warunkach rozwijać i utrzymywać na odpowiednim poziomie profesjonalizm w tym zawodzie konieczne jest systematyczne „ćwiczenie na sucho” tego rodzaju akcji.

Sprzęt szkoleniowy straż pożarna – dla OSP i PSP

Takiego rodzaju szkolenia regularnie odbywać muszą się niezależnie od charakteru jednostki. Najważniejsze materiały szkoleniowe PSP to naturalnie te dotyczące między innymi ratownictwa medycznego. W końcu ludzkie życie jest najcenniejszą wartością jaką strażak może ocalić. Zatem to właśnie szkolenia z tak zwanej pierwszej pomocy będą na pierwszym miejscu również jeżeli chodzi o materiały szkoleniowe OSP. Ponadto sprzęt służący do symulacji wypadków drogowych pozwoli na bardziej realistyczne warunki tego rodzaju ćwiczeń.

Jaki konkretnie sprzęt szkoleniowy straż pożarna może wykorzystywać w zakresie szkoleń – zwłaszcza z pierwszej pomocy?

Niezbędne są w tym przypadku fantomy: zarówno przedstawiające osoby dorosłe jak i niemowlęta. Zwłaszcza, że chociażby resuscytacja krążeniowo-oddechowa u niemowlęcia przebiega w zupełnie inny sposób niż u dorosłego. Rany powstałe na skutek oparzeń to szczególny rodzaj zranień – wymagający innego trybu postępowania, niż na przykład rany kłute. W związku z tym podczas szkoleń nieodzowne okażą się również zestawy do pozoracji ran oraz innych obrażeń – takich jak na przykład złamania. Dopełnienie tego zestawu stanowi szeroki wybór defibrylatorów.
Bez względu na to, czy chodzi o małą, ochotniczą jednostkę, czy o profesjonalnych strażaków – wbrew pozorom to właśnie od tego rodzaju sprzętu oraz pracy z nim zależy jakość ich pracy w terenie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?