Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 307,00 zł - 661,00 zł

Osłony do poduszek powietrznych i krawędzi

Aktywne filtry

Zabezpieczenie na Airbag 1

Zabezpieczenie na Airbag 1 pozwoli na szybkie i łatwe zabezpieczenie poduszki powietrznej przed jej niekontrolowanym wybuchem. Wykonane z materiału COMPLN.

Cena 331,00 zł

Mata sprzętowa MT-1

Mata sprzętowa MT-1 jest niepozornym elementem wyposażenia o wielorakim zastosowaniu np. jako miejsce rozłożenia strzępu czy miejsce udzielani pomocy medycznej.

Cena 307,50 zł

Zabezpieczenie na Airbag 2

Zabezpieczenie przed uruchomieniem poduszki Airbag 2 zostało wykonane z solidnego,  złożonego z pięciu warstw materiał COMPLN. Rozmiar 35-39cm i 40-45cm.

Cena 661,00 zł

Zabezpieczenie AIRBAG

Strażacy biorący udział w akcjach ratowniczych wywołanych wypadkami komunikacyjnymi muszą zwrócić szczególną uwagę na potencjalne zagrożeni związane z kontaktem z elementami powypadkowego pojazdu. Niezbędnym zatem okazuje się przynajmniej podstawowa wiedza na temat budowy pojazdów celem identyfikacji punktów, które mogą nieść potencjalne zagrożenie dla ratownika i poszkodowanego. Z tego względu szkolenia z zakresu podstawowego ratownictwa technicznego obejmują zagadnienia związane z budową pojazdów drogowych. Takim niebezpiecznym elementem pojazdu jest poduszka powietrzna, której niekontrolowany wybuch może spowodować znaczne obrażenia ciała. Aby zminimalizować ryzyko stosuje się zabezpieczenia AIRBAG, które możecie Państwo zakupić w naszym sklepie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?