WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 307,00 zł - 713,00 zł

Osłony do poduszek powietrznych i krawędzi

Aktywne filtry

Mata sprzętowa MT-1

Mata sprzętowa MT-1 jest niepozornym elementem wyposażenia o wielorakim zastosowaniu np. jako miejsce rozłożenia strzępu czy miejsce udzielani pomocy medycznej.

Cena 307,50 zł

Zabezpieczenie na Airbag 1

Zabezpieczenie na Airbag 1 pozwoli na szybkie i łatwe zabezpieczenie poduszki powietrznej przed jej niekontrolowanym wybuchem. Wykonane z materiału COMPLN.

Cena 357,00 zł

Zabezpieczenie na Airbag 2

Zabezpieczenie przed uruchomieniem poduszki Airbag 2 zostało wykonane z solidnego,  złożonego z pięciu warstw materiał COMPLN. Rozmiar 35-39cm i 40-45cm.

Cena 712,99 zł

Zestaw osłon na ostre krawędzie ZK-20

Zestaw osłon na ostre krawędzie ZK-20 - 2szt. osłon słupków, mata duża i torba transportowa. Elementy wykonane z materiału PVC, tkaniny technicznej, wypełniacza

Cena 405,90 zł

Jakich osłon poduszek powietrznych używać?

Strażacy biorący udział w zabezpieczaniu wypadków komunikacyjnych muszą zwrócić szczególną uwagę na potencjalne zagrożeni związane z kontaktem z elementami powypadkowego pojazdu. W zachowaniu bezpieczeństwa pozwolą osłony do poduszek powietrznych i osłony na ostre krawędzie.  Osłony do poduszek powietrznych powinny posiadać dobre właściwości amortyzacji i pochłaniania siły wybuchu dlatego rekomendujemy używanie pokrowców wykonanych z wytrzymałego materiału, który nie zostanie rozerwany w momencie eksplozji poduszki. Nie zalecamy używania osłon poduszek powietrznych posiadających skomplikowany system montażu - prosty montaż na kole kierownicy znacznie przyśpieszy proces udzielania poszkodowanemu pomocy. W asortymencie naszego sklepu posiadamy dwa zestawy osłon poduszek powietrznych wykorzystywane do zabezpieczenia airbag przed przystąpieniem do akcji ratowniczej w pojeździe, w którym nie doszło do wystrzelenia poduszki powietrznej kierowcy. Osłony wykonane zostały z mocnego materiału COMPLN a impregnowane taśmy i klamry zabezpieczające ułatwiają szybki i stabilny montaż na kierownicy pojazdu. Zabezpieczenie na Airbag 1 zawiera jedna osłonę w rozmiarze 35-39cm, Zabezpieczenie na Airbag 2 posiada dodatkowo osłonę w rozmiarze 40-45cm. Dzięki zabezpieczeniu podejmowanie działań przy poszkodowanym będzie dużo bezpieczniejsze. 

Zabezpieczenie na Airbag dla straży pożarnej

W czasie akcji ratowniczej polegającej na udzielaniu pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby zarówno poszkodowany jak i udzielający pomocy ratownik nie odnieśli dodatkowych uszczerbków na zdrowiu. Niezbędnym zatem okazuje się przynajmniej podstawowa wiedza na temat budowy pojazdów celem identyfikacji punktów, które mogą nieść potencjalne zagrożenie dla ratownika i poszkodowanego. Takim niebezpiecznym elementem pojazdu jest poduszka powietrzna, której niekontrolowany wybuch może spowodować znaczne obrażenia ciała. Aby zminimalizować ryzyko stosuje się zabezpieczenia AIRBAG, które możecie Państwo zakupić w naszym sklepie. Oferujemy również tarcze ochronne i wielofunkcyjne Maty sprzętowe MT-1, które mogą zostać wykorzystane nie tylko na cel rozstawienia sprzętu ale również jako osłony na ostre krawędzie lub jako osłony poszkodowanych przed odłamkami powstałymi w trakcie ich uwalniania z pojazdów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?