Dotacje dla OSP

DOTACJE DLA JEDNOSTEK OSP. Skąd pozyskać środki dla OSP?

W artykule mogą Państwo poznać instytucje oraz programy, dzięki którym udaje się pozyskać niezbędne środki. Materiał jest cały czas aktualizowany o nowe możliwości pozyskania dotacji.

Czytaj więcej

Pieniądze dla OSP z budżetu Państwa

W bieżącym roku, prawie 200 milionów złotych zostanie przeznaczone na wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych. Zgodnie z planem budżetowym, przewidziano również dodatkowe fundusze dla jednostek OSP, które są częścią Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Czytaj więcej

"Ochotnicy Naszej Gminy": Rusza Trzecia Edycja Konkursu Grantowego dla OSP

Trzecia edycja konkursu grantowego „Ochotnicy Naszej Gminy” została oficjalnie ogłoszona, rozpoczynając nabór zgłoszeń 30 stycznia 2024 roku. Konkurs skierowany jest do Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z mniejszych gmin (do 10 tys. mieszkańców), oferując do 20 000 złotych dofinansowania dla 30 najlepszych projektów.

Czytaj więcej

Nabór na Granty Strażackie 2024 - Woj. zachodniopomorskie

Dowiedz się o piątej edycji programu "Granty Strażackie 2024" w Zachodniopomorskim, który wspiera strażaków ochotników w remontach i modernizacjach ich remiz. Zwiększony budżet, wymogi i terminy - wszystko, co musisz wiedzieć, aby skorzystać z tej unikalnej okazji.

Czytaj więcej
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?