Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Specjalizacja rat. chemiczno-ekologiczne

Detektor MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC-S) 2 letni

Detektor MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC-S) 2 letni do pomiaru gazów -O2, H2S, CO i CH4. Detektor z dużym, czytelnym wyświetlaczem i dobrze widocznymi alarmami.

Cena 2 950,77 zł

Kurtyna wodna 52 z regulacją

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 362,85 zł

Kurtyna wodna 75 z regulacją

Kurtyna wodna 75 z regulacją, do wytworzenia zasłony wodnej celem obniżenia siły promieniowania cieplnego, neutralizacji gazów czy chłodzenia zagrożonych miejsc

Cena 381,30 zł

Rękawice chemoodporne 450

Rękawice ochronne przeciwchemiczne przeznaczone do ochrony przed chemikaliami, mikroorganizmami i zagrożeniami mechanicznymi. Szczelne rękawice wykonane z czarnego neoprenu.

Cena 24,50 zł

Monitor Skażeń Radioaktywnych typ EKO-C

Urządzenie wykrywające promieniowanie jonizujące pochodzące od skażeń radioaktywnych izotopami alfa i beta oraz od źródeł promieniowania X i gamma.

Cena 4 551,00 zł

Aparat powietrzny Aeris - butla stalowa

Aparat powietrzny Aeris z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar w którym zastosowania nowy wysokociśnieniowy reduktor oraz układ manometrów.

Aparat powietrzny Aeris - butla kompozytowa

Aparat powietrzny Aeris z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 6,8l/300 bar, 2,8 kg. Wykonana jest z tworzyw nie podlegających korozji.

Cena 5 803,14 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla stalowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar z możliwością podłączenia drugiej maski podczas ewakuacji osoby poszkodowanej.

Cena 5 159,85 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla kompozytowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 7l/300 bar o masie 2,7 kg. Zestaw posiada wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

Cena 6 205,35 zł

Kombinezon chemiczny SPACEL 3000

Kombinezon przeznaczony został do ochrony ratowników przed chemikaliami. Nowa ergonomia kombinezonu zapewnia lepsze dopasowanie i ochronę. 

Cena 67,65 zł

Sprzęt do ratownictwa chemicznego oraz ekologicznego

Klęski żywiołowe, pożary, katastrofy ekologiczne oraz potężne skażenia chemiczne na wysoką skalę nie należą do rzadkich wydarzeń we współczesnym świecie. Z tego też powodu służby ratownicze nie mogą narzekać na brak pracy! Jednostki ratowniczo-gaśnicze zostały wyszkolone w celu sprawnego przeciwdziałania negatywnym skutkom katastrof na tle chemiczno-ekologicznym. Ta dziedzina ratownictwa dotyczy między innymi wybuchów, pożarów oraz wydostawania się niebezpiecznych lub szkodliwych dla środowiska substancji z zakładów przemysłowych. W naszym sklepie zapewniamy kompleksowe wyposażenie dla jednostek, które chcą być w pełni przygotowane na przeciwdziałanie skutkom wszelkich katastrof chemiczno-ekologicznych. Nasza oferta to specjalistyczny sprzęt do ratownictwa chemicznego i ekologicznego, który zapewnia należyte bezpieczeństwo podczas przeprowadzania akcji ratowniczych np. na obszarach skażonych substancjami o toksycznym działaniu.

Akcesoria ochronne dla ratowników

Proponujemy niezbędny sprzęt służący do ratownictwa ekologicznego – wykonane z trwałych materiałów kombinezony, pokrowce na buty oraz odporne na działanie toksycznych składników rękawice. Specjalistyczne akcesoria z naszego sklepu to gwarancja zwiększonego bezpieczeństwa nawet podczas najbardziej ryzykownych akcji ratowniczych oraz gaśniczych. Oferujemy sprzęt który zapewnia ochronę przed licznymi nieorganicznymi substancjami chemicznymi, czynnikami biologicznymi oraz przed skażeniem cząstkami promieniotwórczymi. Dzięki profesjonalnym produktom z naszej oferty, możesz zapewnić odpowiednią ochronę ratownikom uczestniczącym w każdej akcji ratownictwa chemicznego oraz ekologicznego.

Strefa 998 – kompleksowe wyposażenie jednostek ratowniczych

Dbamy o to, aby w naszym sklepie nie zabrakło wszelkich akcesoriów oraz sprzętu niezbędnego we wszelkich jednostkach zajmujących się ratownictwem. Zapewniamy solidne i profesjonalne wyposażenie które umożliwi sprawne przeprowadzanie wszelkich akcji ratowniczych, również w zakresie ratownictwa chemiczno-ekologicznego!


Wyposażenie samochodu przeznaczonego do prowadzenia ratownictwa chemicznego w zakresie podstawowym:

Standardowy sprzęt i pojazdy ratownicze do realizowania podstawowych czynności ratowniczych kpl. 1
Ubranie specjalne chroniące przed czynnikami chemicznymi min. typ 3 wg normy PN-EN 14605+A1:2009, wraz z rękawicami i butami zapewniającymi odporność chemiczną kpl. 6
Aparat ochrony układu oddechowego kpl. 6
Sprzęt do wytwarzania kurtyny wodnej szt. 1
Zestaw przyrządów umożliwiających pomiar:stężeń wybuchowych,tlenu, tlenku węgla i siarkowodoru* kpl. 1
Urządzenie wykrywające promieniowanie jonizujące** szt. 1

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć