Filtry

Cena

Cena

  • 159,00 zł - 929,00 zł

Węże tłoczne na zawody

Aktywne filtry

Wąż FIRE SPORT W52 20m łączniki AWG

Wąż tłoczony FIRE SPORT W52 na zawody sportowo-pożarnicze o długości 20m. Łączniki AWG bez ostrych krawędzi. Wąż wyposażony w wewnętrzną wkładkę gumową SPORT.

Cena 637,00 zł

Wąż FIRE SPORT W75 20m łączniki AWG

Wąż FIRE SPORT W75 20m łączniki AWG do zawodów sportowo-pożarniczych. Wąż z wewnętrzną wkładką gumową SPORT. Odkuwane łączniki aluminiowe bez ostrych krawędzi.

Cena 929,00 zł

Zestaw sportowy ROTa

Zestaw sportowy ROTa w kolorze pomarańczowym/biało-czerwonym, składający się z dwóch węży sportowych z łącznikami ROT, prądownicy i łącznika ROT do rozdzielacza

Cena 892,98 zł

Wąż W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Prezentujemy Węże W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin. Wąż z gładką gumową wykładziną wewnętrzną zapewniającą szybszy przepływ wody. Oplot z jedwabiu poliestrowego.

Cena 491,00 zł

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin dedykowany na zawody strażackie. Wąż z wkładką wykonaną z lekkiej i gładkiej gumy syntetycznej. Długość 19,6 m, waga do 5 kg.

Cena 332,00 zł

Wąż sportowy GRUNWALD W52

Prezentujemy lekkie i wytrzymałe Węże sportowe GRUNWALD W52 na zawody sportowo-pożarnicze. Wąż o długości 20m wykonany z trzywarstwowej  przędzy  poliestrowej.

Cena 566,00 zł

Wąż sportowy GRUNWALD W75

Wąż sportowy GRUNWALD W75 o długości 20m, wykonany z trzywarstwowej przędzy poliestrowej. Wąż o niewielkiej wadze 5,9 kg, idealny na zawody sportowo-pożarnicze.

Cena 750,00 zł

Wąż W75 do motopompy 19.5m

Oferujemy Węże tłoczone na zawody W75 do motopompy o długości 19.5m. Węże wyposażone w łączniki aluminiowymi STORZ. Całkowita waga węża (z łącznikami) to 8 kg.

Cena 309,78 zł

Węże tłoczne na zawody

Węże tłoczne wykorzystywane w zawodach sportowo-pożarniczych charakteryzują się odpowiednio niską wagą oraz jak odpowiednią dobraną wielkością rolki. Do startu w zawodach pożarniczych dedykowane są węże lekkie, wykonane z syntetycznego materiału o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zastosowany najwyższej jakości oplot zwiększa odporność na ścieranie. Idealnie gładka wkładka gumowa gwarantuje szybką progresję wody i minimalne straty hydrauliczne. Istotne znaczenie ma także średnica rolki. Podczas startu drużyny w zawodach sportowo-pożarniczych liczy się każda sekunda, średnica rolki ma podstawowy wpływ na straty w ciśnieniu. Węże na zawody sportowo-pożarnicze zaprojektowane są tak aby maksymalnie zredukować straty ciśnienia przy podawania wody na poszczególne roty. Łączniki wykorzystywane w wężach do zawodów sportowo-pożarniczych są specjalnie odkuwane przez co nie posiadają ostrych krawędzi. Odpowiednio dobrane węże na zawody sportowo-pożarnicze, które mamy w ofercie mogą w znacznym stopniu poprawić rezultaty drużyny aby przechylić szalę w kierunku zwycięstwa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?