Filtry

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 1 062,00 zł

Węże tłoczne na zawody

Aktywne filtry

Wąż FIRE SPORT W52 20m łączniki AWG

Wąż tłoczony FIRE SPORT W52 na zawody sportowo-pożarnicze o długości 20m. Łączniki AWG bez ostrych krawędzi. Wąż wyposażony w wewnętrzną wkładkę gumową SPORT.

Cena 732,00 zł

Wąż FIRE SPORT W75 20m łączniki AWG

Wąż FIRE SPORT W75 20m łączniki AWG do zawodów sportowo-pożarniczych. Wąż z wewnętrzną wkładką gumową SPORT. Odkuwane łączniki aluminiowe bez ostrych krawędzi.

Cena 1 062,00 zł

Zestaw sportowy ROTa

Zestaw sportowy ROTa w kolorze pomarańczowym/biało-czerwonym, składający się z dwóch węży sportowych z łącznikami ROT, prądownicy i łącznika ROT do rozdzielacza

Cena 1 038,00 zł

Wąż W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Prezentujemy Węże W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin. Wąż z gładką gumową wykładziną wewnętrzną zapewniającą szybszy przepływ wody. Oplot z jedwabiu poliestrowego.

Cena 447,00 zł

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin dedykowany na zawody strażackie. Wąż z wkładką wykonaną z lekkiej i gładkiej gumy syntetycznej. Długość 19,6 m, waga do 5 kg.

Cena 303,00 zł

Wąż sportowy GRUNWALD W52

Prezentujemy lekkie i wytrzymałe Węże sportowe GRUNWALD W52 na zawody sportowo-pożarnicze. Wąż o długości 20m wykonany z trzywarstwowej  przędzy  poliestrowej.

Cena 882,00 zł

Wąż W52 do motopompy 19.5m

Oferowany Wąż tłoczony W52 do motopompy 19.5m jest dedykowany do użycia podczas zawodów pożarniczych. Masa węża z łącznikami aluminiowymi STORZ wynosi 5kg. 

Cena 189,00 zł

Wąż sportowy GRUNWALD W75

Wąż sportowy GRUNWALD W75 o długości 20m, wykonany z trzywarstwowej przędzy poliestrowej. Wąż o niewielkiej wadze 5,9 kg, idealny na zawody sportowo-pożarnicze.

Cena 1 009,00 zł

Wąż W75 do motopompy 19.5m

Oferujemy Węże tłoczone na zawody W75 do motopompy o długości 19.5m. Węże wyposażone w łączniki aluminiowymi STORZ. Całkowita waga węża (z łącznikami) to 8 kg.

Węże na zawody strażackie

Sport pożarniczy umożliwia rywalizację jednostek straży pożarnej oraz ćwiczenie strażackich umiejętności. Zarówno przebieg konkurencji jak i rodzaj wykorzystywanego sprzętu są ściśle określone w regulaminach zawodów. Podczas wykonywania rozmaitych dyscyplin niezbędne jest specjalne wyposażenie. W naszym sklepie można skompletować wszelkie niezbędne akcesoria oraz  sprzęt na zawody strażackie pozwalający na zorganizowanie i udział w zawodach sportowo-pożarniczych. Oferujemy m.in. sportowe węże i armaturę które przydadzą się podczas licznych konkurencji w sportach pożarniczych.

Węże tłoczne na zawody

Podczas startu drużyny w zawodach sportowo-pożarniczych liczy się każda sekunda. Wybierając węże sportowe na zawody warto sięgać po węże zaprojektowane tak aby maksymalnie zredukować straty ciśnienia przy podawania wody na poszczególne roty. Nie bez znaczenia są również łączniki. Łączniki wykorzystywane w wężach sportowych są specjalnie odkuwane przez co nie posiadają ostrych krawędzi. Istotne znaczenie ma także średnica rolki, która ma podstawowy wpływ na straty w ciśnieniu. Odpowiednio dobrane węże sportowe na zawody mogą w znacznym stopniu poprawić rezultaty drużyny aby przechylić szalę w kierunku zwycięstwa. Dostępne w naszym sklepie węże sportowe to gwarancja udanego startu. Oferujemy m.in. węże sportowe na zawody W50 i W75 FIRE SPORT i Bezalin oraz zestawy z wężami sportowymi na zawody takie jak Zestaw sportowy ROTa z łącznikami ROT i prądownicą. 

Wąż tłoczny sportowy

Węże tłoczne to jeden z najważniejszych elementów profesjonalnej armatury pożarniczej. Łączone są z moto lub autopompami. Węże tłoczne wykorzystywane w zawodach sportowo-pożarniczych charakteryzują się odpowiednio niską wagą oraz jak najlepiej dobraną wielkością rolki. Przygotowana oferta węży sportowych pozwala na całościowe wyposażenie na zawody strażackie, niezależnie od ich rangi i zasięgu. Do startu w zawodach pożarniczych dedykowane są węże lekkie, wykonane z syntetycznego materiałów o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zastosowany najwyższej jakości oplot zwiększa odporność na ścieranie. Przykładem lekkiego węża jest Wąż sportowy GRUNWALD W52 wykonany z trzywarstwowej, stuprocentowej przędzy poliestrowej i ważący niecałe 6kg. Idealnie gładka wkładka gumowa gwarantuje szybką progresję wody i minimalne straty hydrauliczne. Taką wkładkę posiadają m.in. węże FIRE SPORT W52 20m łączniki AWG wyposażone w wewnętrzną wkładkę gumową SPORT. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?