WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 666,00 zł

Akcesoria do radiotelefonów

Aktywne filtry

Mikrofonogłośnik HYTERA SM26N1

Mikrofonogłośnik do radiotelefonu HYTER SM26M1 dedykowany do modeli PD405, PD415, PD505, PD505LF i PD565. Model z gniazdem audio 3,5 mm pod dodatkową słuchawkę.

Cena 347,00 zł

Courant RADSTER - Torba na radio

Torba Radster perfekcyjnie pasuje do radiotelefonu. Zwłaszcza gdy jest on zabezpieczony rozciągliwym paskiem, chroniącym radiotelefon przed upadkiem. Paski te są kompatybilne z torbą na radiotelefon.

Cena 149,30 zł

Futerał/kamizelka HYTERA -LCBN13

W prezentowanym, uniwersalnym Futerale/kamizelce HYTERA -LCBN13 na radiotelefon znajdzie się również miejsce na akcesoria. Zakładany na klatkę piersiową.

Cena 159,90 zł

Części i akcesoria do radiotelefonów

Prowadząc działania ratowniczo-gaśnicze musisz polegać na łączności działającej niezawodnie w wymagającym środowisku pożaru lub miejscowego zagrożenia. Dlatego ogromnie ważne jest, by wybierać jedyne akcesoria, które zostały zaprojektowane, przetestowane i certyfikowane do optymalnej pracy z radiotelefonami MOTOROLA i HYTERA. Oferowana przez naszą firmę gama akcesoriów do radiotelefonów spełnia to zadanie, dzięki poprawionym złączom i nowym ulepszeniom zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Akcesoria do radiotelefonów tworzone są w celu zwiększenia możliwości urządzenia, zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania czy prostoty obsługi. Część akcesoriów nie ma na celu zwiększenia funkcjonalności a ochronę urządzenia. Odpowiednie zabezpieczenie sprzętu, który w działaniach ratowniczo-gaśniczych prowadzonych na otwartej przestrzeni lub w obiekcie jest narażony na kontakt z wodą zapewni jego ochronę i długie użytkowanie. Jeśli zależy Ci na wydajnych akcesoriach w przystępnej cenie, dokonaj wyboru w naszej firmie.

Akcesoria do radiotelefonów

Jednym z niezbędnych elementów strażackiego ekwipunku jest funkcjonalny radiotelefon, który umożliwia sprawną i błyskawiczną komunikację z pozostałymi ratownikami z zespołu. Aby jeszcze bardziej usprawnić korespondencję radiową i zapewnić nieprzerwany kontakt, polecamy profesjonalne akcesoria do radiotelefonów, które dostępne są w naszej ofercie.

Niezawodne mikrofonogłośniki

W trakcie interwencji ratowniczo-gaśniczych, fundamentalne znaczenie ma zachowanie stałego kontaktu z innymi członkami zespołu. Sprawna komunikacja przyspiesza oraz zwiększa efektywność działań ratowniczych. Jednym z niezwykle przydatnych akcesoriów które usprawniają nadawanie i odbieranie komunikatów jest mikrofonogłośnik. To praktyczne urządzenie umożliwia komunikację bez konieczności wyciągania radiotelefonu z kieszeni, co może być dużym ułatwieniem w trakcie akcji ratowniczej. Profesjonalne mikrofonogłośniki strażackie charakteryzują się lekką i ergonomiczną konstrukcją, a przy tym są bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne czynniki, takie jak zachlapanie lub wysoki poziom pyłu w powietrzu.

Praktyczne futerały wodoodporne

Podczas interwencji przeprowadzanych w pobliżu zbiorników wodnych lub akwenów, radiotelefony narażone są na uszkodzenie np. wskutek zalania. Aby temu zapobiec, najlepiej zabezpieczyć urządzenie za pomocą specjalnego, wodoodpornego futerału. W tej kategorii oferujemy uniwersalne futerały oraz kamizelki, które pasują do różnych modeli radiotelefonów. Stanowią one skuteczną ochronę przed zalaniem i pozwalają uchronić urządzenie przed uszkodzeniem np. wskutek kontaktu z wodą.

Prezentowane akcesoria do radiotelefonów to przydatne artykuły stworzone z myślą o branży strażackiej. O ich wysoką jakość dbają renomowani producenci, tacy jak HYTERA oraz MOTOROLA. Wybierz sprawdzone akcesoria do radiotelefonów z naszej oferty!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?