Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 152,00 zł - 385,00 zł

Akcesoria do radiotelefonów

Aktywne filtry

Mikrofonogłośnik do MOTOROLA MDPMMN4027

Mikrofonogłośnik RSM do radiotelefonu MOTOROLA to przydatne akcesorium umożliwiające prowadzenie skutecznej konwersacji bez konieczności sięgania do kieszeni.

Cena 248,00 zł

Mikrofonogłośnik HYTERA SM26M1

Mikrofonogłośnik do radiotelefonu HYTER SM26M1 dedykowany do modeli PD405, PD415, PD505, PD505LF i PD565. Model z gniazdem audio 3,5 mm pod dodatkową słuchawkę.

Courant RADSTER - Torba na radio

Torba Radster perfekcyjnie pasuje do radiotelefonu. Zwłaszcza gdy jest on zabezpieczony rozciągliwym paskiem, chroniącym radiotelefon przed upadkiem. Paski te są kompatybilne z torbą na radiotelefon.

Cena 152,00 zł

Mikrofonogłośnik HYTERA SM21N1

Prezentujemy Mikrofonogłośnik HYTER SM21N1 przeznaczony do radiotelefonów HYTERA PD605, PD665, PD685, X1. Produkt wyposażony dodatkowo w przycisk alarmowy.

Cena 295,20 zł

Wodoodporny futerał HYTERA LCY002

Wodoodporny futerał  HYT LCY002  doskonale sprawdza się w działaniach prowadzonych  w pobliżu zbiorników wodnych oraz akwenów. Skutecznie zabezpiecza radiotelefon przed zalaniem.

Futerał/kamizelka HYTERA -LCBN13

W prezentowanym, uniwersalnym Futerale/kamizelce HYTERA -LCBN13 na radiotelefon znajdzie się również miejsce na akcesoria. Zakładany na klatkę piersiową.

Cena 159,90 zł

Akumulator do GP340,GP360, GP380

Oferujemy oryginalne Akumulatory dedykowane do telefonów MOTOROLA GP340, GP360 oraz GP380. Akumulatory o pojemności 1300 mAh.

Części i akcesoria do radiotelefonów

Prowadząc działania ratowniczo-gaśnicze musisz polegać na łączności działającej niezawodnie w wymagającym środowisku pożaru lub miejscowego zagrożenia. Dlatego ogromnie ważne jest, by wybierać jedyne akcesoria, które zostały zaprojektowane, przetestowane i certyfikowane do optymalnej pracy z radiotelefonami MOTOROLA i HYTERA. Oferowana przez naszą firmę gama akcesoriów do radiotelefonów spełnia to zadanie, dzięki poprawionym złączom i nowym ulepszeniom zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Akcesoria do radiotelefonów tworzone są w celu zwiększenia możliwości urządzenia, zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania czy prostoty obsługi. Część akcesoriów nie ma na celu zwiększenia funkcjonalności a ochronę urządzenia. Odpowiednie zabezpieczenie sprzętu, który w działaniach ratowniczo-gaśniczych prowadzonych na otwartej przestrzeni lub w obiekcie jest narażony na kontakt z wodą zapewni jego ochronę i długie użytkowanie. Jeśli zależy Ci na wydajnych akcesoriach w przystępnej cenie, dokonaj wyboru w naszej firmie.

Akcesoria do radiotelefonów

Jednym z niezbędnych elementów strażackiego ekwipunku jest funkcjonalny radiotelefon, który umożliwia sprawną i błyskawiczną komunikację z pozostałymi ratownikami z zespołu. Aby jeszcze bardziej usprawnić korespondencję radiową i zapewnić nieprzerwany kontakt, polecamy profesjonalne akcesoria do radiotelefonów, które dostępne są w naszej ofercie.

Niezawodne mikrofonogłośniki

W trakcie interwencji ratowniczo-gaśniczych, fundamentalne znaczenie ma zachowanie stałego kontaktu z innymi członkami zespołu. Sprawna komunikacja przyspiesza oraz zwiększa efektywność działań ratowniczych. Jednym z niezwykle przydatnych akcesoriów które usprawniają nadawanie i odbieranie komunikatów jest mikrofonogłośnik. To praktyczne urządzenie umożliwia komunikację bez konieczności wyciągania radiotelefonu z kieszeni, co może być dużym ułatwieniem w trakcie akcji ratowniczej. Profesjonalne mikrofonogłośniki strażackie charakteryzują się lekką i ergonomiczną konstrukcją, a przy tym są bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne czynniki, takie jak zachlapanie lub wysoki poziom pyłu w powietrzu.

Praktyczne futerały wodoodporne

Podczas interwencji przeprowadzanych w pobliżu zbiorników wodnych lub akwenów, radiotelefony narażone są na uszkodzenie np. wskutek zalania. Aby temu zapobiec, najlepiej zabezpieczyć urządzenie za pomocą specjalnego, wodoodpornego futerału. W tej kategorii oferujemy uniwersalne futerały oraz kamizelki, które pasują do różnych modeli radiotelefonów. Stanowią one skuteczną ochronę przed zalaniem i pozwalają uchronić urządzenie przed uszkodzeniem np. wskutek kontaktu z wodą.

Prezentowane akcesoria do radiotelefonów to przydatne artykuły stworzone z myślą o branży strażackiej. O ich wysoką jakość dbają renomowani producenci, tacy jak HYTERA oraz MOTOROLA. Wybierz sprawdzone akcesoria do radiotelefonów z naszej oferty!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?