Elektronarzędzia dla straży

Aktywne filtry

Wiertarko-wkrętarka udarowa MILWAUKEE M18

WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA MILWAUKEE M18 FPD2-0X 18 V - ekstremalnie kompaktowy design umożliwia pracę w ograniczonych przestrzeniach.

Cena 1 634,67 zł

Szlifierka MILWAUKEE M18

Akumulatorowa szlifierka kątowa firmy Milwaukee M18 FSAG125X-0 - zapewnia wydajność podobną do szlifierki przewodowej o mocy 1200 W.

Cena 1 622,37 zł

Maszt oświetleniowy MILWAUKEE M18

Lampa akumulatorowa Milwaukee dla straży - Strumień świetlny TRUEVIEW™ o wysokiej intensywności i mocy aż do 6000 lumenów.

Cena 3 651,87 zł

Pilarka łańcuchowa MILWAUKEE 35cm

Akumulatorowa piła łańcuchowa Milwaukee - urządzenie zapewnia większą wydajność niż piły spalinowe w przypadku najbardziej wymagających zastosowań.

Cena 2 421,87 zł

Ładowarka MILWAUKEE M12-18 FC

M12-18FC - służy do ładowania wszystkich akumulatorów firmy Milwaukee - do współpracy z elektronarzędziami. Raz naładuj i pracuj długo podczas każdej akcji!

Cena 559,65 zł

Akumulator MILWAUKEE 18V 5,0Ah

Bateria do elektronarzędzi Milwaukee 5,0Ah M18 B5 - zapewnia 2,5 razy dłuższy czas pracy

Cena 896,67 zł

Piła szablasta MILWAUKEE M18

Piła szablasta Milwaukee to moc, pozwalająca na cięcie równie szybkie, co w przypadku sieciowych pił szablastych - możliwość przecięcia 150 kawałków sosny

Cena 2 349,00 zł

Elektronarzędzia dla służb mundurowych

Oferowany elektronarzędzia z powodzeniem mogą służyć strażakom do ratowania ludzi i zwierząt oraz ratowania mienia.
W tej kategorii można znaleźć szeroki wybór elektronarzędzi, takich jak piły łańcuchowe, wiertarki, szlifierki, wkrętarki, lampy, etc.

Wszystkie produkty w tej kategorii są zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości, wytrzymałości i trwałości, aby służyć przez długi czas w trudnych warunkach pracy, jakie stawia przed nimi praca w służbach mundurowych.

Wszystkie elektronarzędzia są od renomowanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność i wysoką jakość. Wszystkie produkty w sklepie posiadają gwarancję producenta oraz spełniają wymagania bezpieczeństwa.

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakupy mogą liczyć na szybką i fachową obsługę, która odpowie na wszystkie pytania dotyczące wyboru odpowiedniego narzędzia oraz udzieli fachowej porady.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?