Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Sprzęt hydrauliczny

Nożyce hydrauliczne LUKAS StrongArm

Nowoczesne narzędzie LUKAS StrongArm E100 do cięcia, rozpierania i wyważania. Urządzenie zawiera w jednym nożyce, wyważarkę, rozpieracz, łom czy podnośnik.

Cena 32 990,00 zł

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas (jeden tłok) posiada niewielkie rozmiary w stosunku do zakresu rozpierania. Siła rozpierania/skok tłoka wynosi 122 kN/698 mm.

Rozpieracz kolumnowy R 424 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R424 Lukas, w którym profilowane końcówki na końcu tłoka oraz w stopie rozpieracza zapewniają stabilne mocowanie na pochyłych i powierzchniach.

Rozpieracz kolumnowy R 422 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R422 Lukas to niezastąpiony element zestawu ratownictwa technicznego wykorzystywany w wypadkach drogowych.

Sprzęt hydrauliczny

StrongArm E100 jest uniwersalnym narzędziem typu kombi. Może mieć zastosowanie w działaniach ratowniczych gdzie występuje konieczność cięcia, rozpierania lub wyważania. Narzędzie  StrongArm produkcji  firmy LUKAS tnie pręty o średnicy do 22 mm (pręty ogrodzeniowe, kraty w drzwiach i oknach, pręty zbrojeniowe) oraz kłódki, zamki, łańcuchy o średnicy do 10 mm, wyważa drzwi, bramy z siłą do 4 ton. Narzędzie  zasilane jest za pomocą wbudowanej pompy hydraulicznej z lekkim silnikiem elektrycznym  dedykowanej do pracy w trudnych warunkach akumulatora. Niewielkie wymiary, mała waga i uniwersalny uchwyt ułatwia transport. Brak zastosowania węży hydraulicznych ułatwia pracę narzędzia podczas działań ratowniczych. Łatwa wymiana końcówek (za pomocą przycisków) oraz oświetlenie pola pracy za pomocą  profesjonalnej latarki taktycznej to dodatkowe zalety narzędzia, które bardzo przydaje się podczas użycia narzędzia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć