WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Sprzęt hydrauliczny

Aktywne filtry

Nożyce hydrauliczne LUKAS StrongArm

Nowoczesne narzędzie LUKAS StrongArm E100 do cięcia, rozpierania i wyważania. Urządzenie zawiera w jednym nożyce, wyważarkę, rozpieracz, łom czy podnośnik.

Cena 45 000,00 zł

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas (jeden tłok) posiada niewielkie rozmiary w stosunku do zakresu rozpierania. Siła rozpierania/skok tłoka wynosi 122 kN/698 mm.

Cena 21 095,00 zł

Rozpieracz kolumnowy R 424 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R424 Lukas, w którym profilowane końcówki na końcu tłoka oraz w stopie rozpieracza zapewniają stabilne mocowanie na pochyłych i powierzchniach.

Cena 33 909,00 zł

Rozpieracz kolumnowy R 422 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R422 Lukas to niezastąpiony element zestawu ratownictwa technicznego wykorzystywany w wypadkach drogowych.

Cena 32 134,00 zł

Narzędzia hydrauliczne dla straży pożarnej

StrongArm E100 jest uniwersalnym narzędziem typu kombi. Może mieć zastosowanie w działaniach ratowniczych gdzie występuje konieczność cięcia, rozpierania lub wyważania. Narzędzie  StrongArm produkcji firmy LUKAS tnie pręty o średnicy do 22 mm (pręty ogrodzeniowe, kraty w drzwiach i oknach, pręty zbrojeniowe) oraz kłódki, zamki, łańcuchy o średnicy do 10 mm, wyważa drzwi, bramy z siłą do 4 ton. Narzędzie hydrauliczne  zasilane jest za pomocą wbudowanej pompy hydraulicznej z lekkim silnikiem elektrycznym  dedykowanej do pracy w trudnych warunkach akumulatora. Niewielkie wymiary, mała waga i uniwersalny uchwyt ułatwia transport. Brak zastosowania węży hydraulicznych ułatwia pracę narzędzia podczas działań ratowniczych. Łatwa wymiana końcówek (za pomocą przycisków) oraz oświetlenie pola pracy za pomocą profesjonalnej latarki taktycznej to dodatkowe zalety narzędzia, które bardzo przydaje się podczas użycia narzędzia.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?