Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 73,00 zł - 3 967,00 zł

Radiotelefon i urządzenia sygnalizacyjne

Aktywne filtry

Mikrofonogłośnik HYTERA SM26M1

Mikrofonogłośnik do radiotelefonu HYTER SM26M1 dedykowany do modeli PD405, PD415, PD505, PD505LF i PD565. Model z gniazdem audio 3,5 mm pod dodatkową słuchawkę.

Radiotelefon Motorola DM4401e

Dzięki obsłudze przesyłania dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth do Radiotelefonu Motorola DM4401e z łatwością podłączymy bezprzewodowe akcesoria.

Mikrofonogłośnik do MOTOROLA MDPMMN4027

Mikrofonogłośnik RSM do radiotelefonu MOTOROLA to przydatne akcesorium umożliwiające prowadzenie skutecznej konwersacji bez konieczności sięgania do kieszeni.

Cena 248,00 zł

Mikrofonogłośnik HYTERA SM21N1

Prezentujemy Mikrofonogłośnik HYTER SM21N1 przeznaczony do radiotelefonów HYTERA PD605, PD665, PD685, X1. Produkt wyposażony dodatkowo w przycisk alarmowy.

Cena 295,20 zł

Radiotelefon przewoźny HYTERA MD785

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny HYTERA MD785 pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Zakres częstotliwości VHF 136-174MHz, UHF 400-470MHz

Radiotelefon Motorola DM4600e

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny z kompaktowym mikrofonem Motorola DM4600e. Urządzenie z integracją transmisji głosu i danych i funkcją inteligentnego dźwięku

Wodoodporny futerał HYTERA LCY002

Wodoodporny futerał  HYT LCY002  doskonale sprawdza się w działaniach prowadzonych  w pobliżu zbiorników wodnych oraz akwenów. Skutecznie zabezpiecza radiotelefon przed zalaniem.

Cena 73,80 zł

Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką

Solidna konstrukcja Radiotelefonu Motorola DP4600e z ładowarką oraz głośnik z funkcją inteligentny dźwięk dają możliwość nieprzerwanej pracy w każdych warunkach

Cena 3 050,00 zł

Radiotelefon HYTERA HP-685 MD

HYTERA HP685 zapewnia czysty dźwięk i rozszerzony zasięg. To łatwe w użyciu narzędzie umożliwiające zwiększenie produktywności i efektywności organizacji.

Cena 3 399,45 zł

Radiotelefon Motorola DM4601e

Rewolucyjny Radiotelefon przewoźny Motorola DM4601e z zintegrowanym modułem GPS, Bluetooth i funkcją inteligentnego dźwięku. Pojemność na poziomie 1000 kanałów.

Radiotelefon Motorola DP2600e

Prezentowany Radiotelefon Motorola DP2600e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku oraz funkcje ułatwiające komunikację. Praca w paśmie VHF 136-174 Mhz

Radiotelefon Motorola DM4400e

Radiotelefon Motorola DM4400e pracujący w paśmie VHF. Cyfrowy trunking dla pojedynczej stacji bazowej wykorzystujący pełne możliwości systemu MOTOTRBO.

Radiotelefon Motorola DP4400e

Nasobny, cyfrowy Radiotelefon Motorola DP4400e przeznaczony dla profesjonalistów. Kompleksową łączność gwarantuje zintegrowany system transmisji głosu i danych

Futerał/kamizelka HYTERA -LCBN13

W prezentowanym, uniwersalnym Futerale/kamizelce HYTERA -LCBN13 na radiotelefon znajdzie się również miejsce na akcesoria. Zakładany na klatkę piersiową.

Cena 159,90 zł

Akumulator do GP340,GP360, GP380

Oferujemy oryginalne Akumulatory dedykowane do telefonów MOTOROLA GP340, GP360 oraz GP380. Akumulatory o pojemności 1300 mAh.

Radiotelefon Motorola DM2600e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM2600e z wyraźnym wyświetlaczem i funkcją inteligentnego dźwięku. W zestawie  mikrofon, uchwyt mocujący i przewód zasilający.

Radiotelefon HYTERA BP565

Radiotelefon przenośny hytera BP565 to idealny sprzęt dla strażaków. W komplecie z urządzeniem: akumulator, antena, ładowarka biurkowa i klips do pasa.

Cena 1 222,00 zł

Radiotelefon Motorola DP4401e

Radiotelefon Motorola DP4401e wyposażony został w wiele funkcji nowej generacji, w tym w wielokonstelacyjny moduł GNSS zwiększający dokładność lokalizacji.

Radiotelefon Motorola DM1400e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM1400e charakteryzuje się możliwością pracy w trybie analogowym i cyfrowym, doskonałą jakością dźwięku oraz większym zasięgiem.

Radiotelefon Motorola DP4601e

Solidna konstrukcja przenośnego Radiotelefonu Motorola DP4601e zabezpiecza przed wpływem wiatru, kurzu i wody (IP57). W zestawie akumulator i ładowarka.

Radiotelefon Motorola DP4800e

Radiotelefon Motorola DP4800e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, dzięki funkcji dostosowującej głośność do natężenia hałasu w otoczeniu.

Radiotelefon Motorola DP4801e

Profesjonalny Radiotelefon Motorola DP4801e z zintegrowanym systemem GPS, możliwością przesyłania danych poprzez Bluetooth i certyfikatem iskrobezpieczeństwa.

Radiotelefon Motorola DP4600e bez ładowarki

Radiotelefon Motorola DP4600e (bez ładowarki) w poprawionej wersji E. Solidna konstrukcja chroniąca przed wnikaniem wody. Certyfikat iskrobezpieczeństwa (FM).

Radiotelefon strażacki i urządzenia sygnalizacyjne

Ciągła i niezakłócona komunikacja jest niezwykle ważna w pracy strażaka. W wielu przypadkach to ona pozwala na pozytywne zakończenie akcji i zażegnanie sytuacji kryzysowej. Dlatego służby mundurowe korzystają z radiotelefonów. Dzięki nim możliwa jest łączność między poszczególnymi grupami ratunkowymi. Wysoka jakość brzmienia, silne połączenie, niezawodność działania – takie są radiotelefony strażackie, które znajdziesz w ofercie sklepu Strefa998.pl.

Radiostacja Motorola

Strażacy pracują zwykle w niesprzyjających warunkach – skrajne temperatury, hałas, wysoki poziom zapylenia powietrza czy jego zawilgotnienie. Porozumiewanie się w takich warunkach może nastręczać trudności. By zyskać dobrą łączność i przesyłać niezakłócone komunikaty, należy zaopatrzyć się w radiotelefony od najlepszych producentów. W asortymencie sklepu Strefa998.pl znajdziesz urządzenia od niezaprzeczalnych liderów w swojej dziedzinie – radiotelefon MOTOROLA

Radiotelefon strażacki – miej wszystko pod kontrolą

Za sprawą radiotelefon strażackich będziesz mógł wydawać odpowiednie dyspozycje i komunikować się ze swoimi współpracownikami bez zakłóceń. W asortymencie sklepu Strefa998.pl znajdują się radiotelefony strażackie przewoźne oraz nasobne. Poza tym znajdziesz u nas także szereg praktycznych akcesoriów jak mikrofonogłośniki.

Akcesoria do radiotelefonów

Radiotelefon warto zabezpieczyć solidnym futerałem. W trakcie działań ratowniczych nasz sprzęt elektroniczny może być narażony na różne czynniki. Przed zawilgoceniem i innymi zagrożeniami chroni nasz sprzęt wodoodporny futerał. W naszej ofercie mamy również wybór akumulatorów do radiotelefonów.

Radiotelefon

Radiotelefon HYTERA to niezwykle funkcjonalne urządzenie, wykorzystywane podczas trudnych sytuacji. Dźwięk przesyłany za pomocą Bluetooth umożliwia rozmawianie bez zbędnych kabli, a funkcje śledzenia w pomieszczeniach i w terenie gwarantują pełną widoczność zasobów. Obsługa tradycyjnej łączności analogowej zapewnia ciągłą łączność. Jest to profesjonalny radiotelefon nie wymagający żadnych zezwoleń. Radiotelefon to urządzenie o wysokiej odporności na warunki zewnętrzne. Radiotelefon posiada programową regulację poziomu squelch (tj. poziom blokady szumów). Atutami radiotelefonu są wysokie parametry odbiornika i nadajnika gdyż w paśmie mamy dobre łączności w zasięgu od kilkuset metrów nawet do kilku kilometrów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?