Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Prezenty i gadżety

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 97 elementów

Prezent dla strażaka

Wśród Twoich bliskich lub znajomych znajduje się jakiś strażak? Twoja pociecha fascynuje się wszystkim, co strażackie i kolekcjonujesz dla słodkie pluszaki z rozpoznawalnym czerwonym hełmem? Jeśli tak, to mamy Ci wiele do zaproponowania. Dzięki naszemu asortymentowi w jednej chwili odpowiesz sobie na pytanie „Co jej/jemu kupić?”.

Gadżety strażackie dla pasjonatów

Każdy z nas jest inny. Ma swoje indywidualne upodobania i gust. Dlatego w sklepie Strefa998.pl stworzyliśmy szeroką ofertę gadżetów strażackich. Twój znajomy ceni sobie pomysłowość i dystans? Wybierz dla niego kask, który jest w rzeczywistości pojemnikiem na lód i szampana. A może jest głodny wrażeń i ekstremalnych doznań? Kup dla niego kamerkę sportową i spraw, by mógł rejestrować swoje wyczyny. Twój strażak fascynuje się historią i ma słabość do modeli? Zdobądź dla niego szczegółową replikę samochodu strażackiego Jelcz. Dla milusińskich wybierz urocze maskotki. Kto wie, może w Twoim smyku drzemie przyszły strażak-bohater?

Prezent dla strażaka – strzał w dziesiątkę!

Szukasz prezentu dla strażaka, który okaże się strzałem w dziesiątkę? Nawiąż do jego profesji i kup przedmiot, który w sposób żartobliwy lub prawdziwie praktyczny podkreśli jego przynależność do Państwowej, lub Ochotniczej Straży pożarnej.

Więcej o gadżetach przeczytać można na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu

gadzety