WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Sorbenty

Aktywne filtry

Sorbent DAMSORB

Sorbent sypki pochodzenia mineralnego przeznaczony do usuwania skutków wycieków substancji ciekłych z powierzchni utwardzonych.

Cena 116,00 zł

Sorbenty i odtłuszczacze – dobra cena

Awarie urządzeń czy wypadki komunikacyjne to jedne z częstych przyczyn wycieku do środowiska szkodliwych substancji takich jak benzyna, ropa, oleje silnikowe, kwasy i inne chemikalia. By zapobiec ich destrukcyjnemu działaniu, strażacy, a także inne służby mundurowe używają odpowiedniego środka – sorbentu. W specjalistycznej ofercie sklepu pożarniczego znajdziesz sorbenty w różnych postaciach, lecz zawsze w tej samej jakości – najlepszej.

Sorbenty w atrakcyjnej cenie

Sorbent to ciało stałe charakteryzujące się wysoką chłonnością ze względu na swoją porowatość. Jego właściwości pozwalają na unieszkodliwienie wycieku substancji i zabezpieczenie otoczenia. W Strefa998.pl dysponujemy sorbentami zgodnymi z umową ADR w atrakcyjnej cenie. Jest niezastąpiony w ratownictwie chemiczno-ekologicznym. Do wycieku niebezpiecznych substancji może dojść również na halach przemysłowych, w warsztatach, garażach, na stacjach paliw oraz laboratoriach chemicznych. Posiadanie sorbentu, którego skład jest bezpieczny, zarówno dla użytkownika, jak i środowiska, jest tam niezbędne. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz sorbenty w atrakcyjnej cenie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?