W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

Sorbenty

Aktywne filtry

Sorbent Compakt

Worek 20 kilogramowy sorbentu Compakt idealnego do absorpcji wszystkich płynów (ropopochodnych, roztworów wodnych oraz kwasów). Sorbent ten po użyciu nie jest bezużytecznym odpadem. 

Cena 96,00 zł

Sorbenty i odtłuszczacze – dobra cena

Awarie urządzeń czy wypadki komunikacyjne to jedne z częstych przyczyn wycieku do środowiska szkodliwych substancji takich jak benzyna, ropa, oleje silnikowe, kwasy i inne chemikalia. By zapobiec ich destrukcyjnemu działaniu, strażacy, a także inne służby mundurowe używają odpowiedniego środka – sorbentu. W specjalistycznej ofercie sklepu pożarniczego znajdziesz sorbenty w różnych postaciach, lecz zawsze w tej samej jakości – najlepszej.

Sorbenty w atrakcyjnej cenie

Sorbent to ciało stałe charakteryzujące się wysoką chłonnością ze względu na swoją porowatość. Jego właściwości pozwalają na unieszkodliwienie wycieku substancji i zabezpieczenie otoczenia. W Strefa998.pl dysponujemy sorbentami zgodnymi z umową ADR w atrakcyjnej cenie. Jest niezastąpiony w ratownictwie chemiczno-ekologicznym. Do wycieku niebezpiecznych substancji może dojść również na halach przemysłowych, w warsztatach, garażach, na stacjach paliw oraz laboratoriach chemicznych. Posiadanie sorbentu, którego skład jest bezpieczny, zarówno dla użytkownika, jak i środowiska, jest tam niezbędne. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz sorbenty w atrakcyjnej cenie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć