Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Ratownictwo techniczne

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 95 elementów

Ratownictwo techniczne

Strażak musi dopasować się do okoliczności, w których przyszło mu pracować. To nie tylko walka z ogniem, ale szereg innych działań, które pozwalają na uratowanie zdrowia i życia ludzkiego, a także mienia. By podjęta przez jednostkę akcja skończyła się powodzeniem, strażacy powinni dysponować odpowiednimi narzędziami. Podczas wypadków drogowych i innych akcji komunikacyjnych, strażacy powinni być zaopatrzeni w niezawodny sprzęt. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz urządzenia z dziedziny ratownictwa technicznego, które charakteryzują się wytrzymałością, solidnością wykonania oraz precyzją działania.

Sprzęt do ratownictwa technicznego

Strażacy przybywający na miejsce kolizji muszą oszacować sytuację i na tej podstawie zabrać się do ratowania jej uczestników i zabezpieczenia obszaru. Trudne warunki pogodowe, wyciek niebezpiecznych substancji, pożar pojazdów to między innymi z takimi utrudnieniami muszą się mierzyć podczas pracy. W celu usprawnienia i umożliwienia działań stworzyliśmy bogatą ofertę sprzętu do ratownictwa technicznego.

Niezawodność i precyzja podczas akcji ratownictwa technicznego

Podpory ratownicze, wsporniki ratownicze, osłony poduszek powietrznych – to tylko kilka z wielu przedmiotów, jakie można znaleźć w tej kategorii. Kategoria posiada sprzęt dostępny na rynku światowym dedykowany do działań w zakresie ratownictwa technicznego, który jest doceniany za swoją niezawodność i precyzję w czasie akcji.