Kategorie

Armatura

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 138 elementów

Armatura ratowniczo-gaśnicza

Armatura strażacka to dział obejmujący szeroki asortyment sprzętu strażackiego. Podział na kategorie umożliwia sprawne poruszanie się po sklepie i szybkie odnalezienie interesujących nas urządzeń czy akcesoriów.

Oferta działu armatura

W dziale tym znajdziemy między innymi różnego rodzaju łączniki, przełączniki i nasadki o zróżnicowanych parametrach, umożliwiające tworzenie szczelnych połączeń między wężami tłocznymi, a także między wężami i innymi urządzeniami, takimi jak prądownica. Armatura pożarnicza to również działka gaśnicze o różnych przeznaczeniach oraz prądownice o różnych parametrach. Przy kierowaniu strumieniem wody przydatne mogą okazać się także rozdzielacze i zbieracze oraz stojaki hydrantowe dostępne w ofercie sklepu w szerokim wyborze. Ponadto w dziale armatura strażacka znajdziemy proste narzędzia niezbędne w pracy strażaków, takie jak klucze do łączników, nasad i hydrantów. Osobną kategorię stanowią środki pianotwórcze.

Wszystkie urządzenia, narzędzia i akcesoria dostępne w dziale armatura pożarnicza wyróżniają się starannym wykonaniem z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność. W razie trudności z doborem odpowiedniego sprzętu do konkretnych zastosowań obsługa sklepu chętnie służy pomocą. Zamawiając sprzęt i akcesoria dostępne w dziale armatura strażacka można z powodzeniem doposażyć każdą jednostkę straży pożarnej w urządzenia najlepszej jakości.