WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Taśma szyta

Aktywne filtry

Taśma szyta 120

Taśma szyta 120 cm w kolorze czerwonym, o wytrzymałości do 22kN. Spełnia wszystkie wymagane normy oraz certyfikaty.  

Cena 43,50 zł

Taśma szyta 150

Taśma 150 cm w kolorze czerwonym, wytrzymałość do 22kN. Taśma jest niezbędnym elementem wykorzystywanym w ratownictwie wysokościowym.

Cena 52,00 zł

Taśma - ratownicze zastosowanie

Taśmy szyte 120cm i 150 cm to nieodzowny element wyposażenia ratownika wysokościowego. Taśmy ratownicze posiadają wszechstronne zastosowanie. Podczas prac w dostępie linowym oraz innych aktywności (np. wspinaczka) - niezależnie od tego, jakim rodzajem pracy na wysokości zajmuje się ratownik – taśmy ratownicze umożliwią budowę stanowisk asekuracyjnych i kotwiczych, posłużą do przedłużania punktów asekuracyjnych a także autoasekuracji. Taśma alpinistyczna to niepozorny element wyposażenia, który może zostać wykorzystany wszędzie tam gdzie potrzebujemy coś połączyć lub podwiązać, może być również pomocna przy przenoszeniu sprzętu. Taśmy są znakomitą alternatywą dla sznurów i troczków. Reasumując – taśma ratownicza ma szerokie zastosowanie, a opcji i możliwości ich użycia jest wiele. Zdecydowanie pomoże nam rozwiązać większość powstałych w trakcie akcji ratowniczej problemów.

Ratownictwo wysokościowe - niezbędnik strażaka

Jednym z elementów wyposażenia, które powinny znaleźć się na wyposażeniu ratownika wysokościowego są taśmy i pętle ratownicze. Charakteryzują się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane podczas wielu czynności wykonywanych w ramach ratownictwa wysokościowego. Taśma - pętla ratownicza zamknięta jest doskonałym rozwiązaniem na pewny punkt stanowiskowy. W ofercie Strefa998 znajdują się taśmy szyte wyprodukowane przez wiodących producentów z wyłącznie najlepszej jakości materiałów. Oferujemy Taśmy szyte 120 oraz Taśmy szyte 150 posiadające wytrzymałość do 22kN i spełniające wszystkie wymagania stawiane pętlom używanym w pracach wysokościowych. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym dostępnym w naszym sklepie asortymentem wyposażenia dla ratownictwa wysokościowego. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?