Filtry

Cena

Cena

  • 1 325,00 zł - 1 876,00 zł

Zapora przeciwpowodziowa

Aktywne filtry

Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb

Poliestrowy Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb wykonany w postaci zamkniętego zbiornika na wodę. Wał z rękawem do napełniania i wypompowywania wody.

Cena 1 876,00 zł

Zapora przeciwpowodziowa - skuteczny mobilny system przeciwpowodziowy

W naszym sklepie możecie Państwo zaopatrzyć się w profesjonalne zapory przeciwpowodziowe, dzięki którym uszczelnienie istniejącego wału przeciwpowodziowego czy zbudowanie dodatkowej zapory będzie łatwiejsze od tradycyjnego budowania zabezpieczenia przy pomocy worków napełnianych piaskiem. Oferujemy wały powodziowe o różnej średnicy i wielkości. W celu dobrania modelu najbardziej odpowiedniego do środowiska pracy - na stronach produktów znajdują się szczegółowe informacje na ich temat.

Bariera przeciwpowodziowa - profesjonalna ochrona przed wodą

Zapora przeciwpowodziowa wykonana z wytrzymałego materiału przeznaczona jest do budowania wałów przeciwpowodziowych lub ich podwyższania oraz ogólnie do ochrony przed zalaniem. Konstrukcja zapory polega na zamknięciu jednego rękawa w drugim, opierając się o siebie, wewnętrzny rękaw zamknięty w zewnętrznym gwarantuje pełną stabilność zapory.
Rękawy wykonane są z folii polietylenowej, a jego wnętrze wypełnia się wodą natomiast zewnętrzny rękaw stanowi jego powłokę. Zapora przeciwpowodziowa to zdecydowanie funkcjonalny, łatwy w obsłudze, ergonomiczny, oszczędzający czas i pracę ludzi system przeciwpowodziowy. Zapora zapewnia bardzo dobre rezultaty. Zaletami zapory przeciwpowodziowej jest niewielki ciężar oraz łatwość przemieszczania, a także prostota składowania i instalacji.

Użytkowanie zapory przeciwpowodziowej

Zapora przeciwpowodziowa jest lekka i łatwa w użyciu. Zapora gwarantuje szybkie i efektywne zastosowanie w takich zagrożeniach jak: powódź, wyciek ścieków, substancji toksycznych itp.
Do sprawienia 10 m odcinka potrzebne są 2-3 osoby, wąż hydrantowy, źródło wody np. z pompy pływającej. Czas napełniana jednego odcinka to ok. 4-5 min w zależności od wydajności pompy. Zapora to idealne rozwiązanie do ochrony obiektu przed powodzią. Jeden 10 metrowy odcinek zapory zastępuje aż 170 worków z piaskiem.
Zapory przeciwpowodziowe można umieszczać w formie piramidy – w ten sposób chronimy wyznaczony teren przed nagłym zagrożeniem w postaci wyższego poziomu wody.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?