Filtry

Cena

Cena

  • 1 446,00 zł - 31 063,00 zł

Kompresor

Aktywne filtry

Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar

Wydajna Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 umożliwiająca sprawne napełnianie butli powietrznych. Sprężarka z silnikiem SUBARU ROBIN 6,0; ciśnienie robocze 300 bar.

Kompresory i sprężarki dla straży pożarnej

Zarówno jednostki Państwowej Straży Pożarnej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej, nie mogłyby efektownie wykonywać swojej pracy, gdyby nie funkcjonalny sprzęt, dostosowany do charakteru zdarzenia. Podstawowym wyposażeniem każdej remizy jest kompresor oraz sprężarka do ładowania butli powietrznych. Wysokiej jakości sprzęt dostępny w naszym asortymencie z pewnością sprawdzi się w wielu sytuacjach – nie tylko podczas wyjazdów na akcje ratownicze, ale również w trakcie ćwiczeń.

Kompresory dla straży pożarnej

Odpowiedni kompresor dla straży pożarnej powinien charakteryzować się znaczną wytrzymałością oraz funkcjonalnością, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie niezawodne urządzenia. Kompresory z naszej oferty zostały wykonane z solidnych materiałów odpornych na niszczenie oraz korodowanie, dzięki czemu wyróżniają się znaczną trwałością. Zapewniają dostęp do najczystszego powietrza, niezbędnego w wielu sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia strażaków oraz uczestników zdarzenia.

Sprężarki dla straży pożarnej

Korzystanie z kompresora nie byłoby efektywne bez sprężarki dla straży pożarnej, dlatego nie mogło zabraknąć tego sprzętu w naszej ofercie. Wydajna sprężarka umożliwia sprawne napełnianie butli powietrznych, niezbędnych do wykonywania podstawowych czynności na miejscu wezwania. Butle wypełnione skompresowanym powietrzem wraz z odpowiednim sprzętem stanowią skuteczną ochronę dróg oddechowych strażaków, dlatego warto zadbać o wysokiej jakości kompresor oraz sprężarkę spalinową dla straży pożarnej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?