W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Sprzęt NUPLA

Aktywne filtry

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA 1,8 m

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA o długości 1,8m nie przewodzi prądu a tym samym chroni ratowników przed napięciem do 20.000V. Hak wykonany ze stali węglowej.

Cena 621,15 zł

Bosak teleskopowy dielektryczny LEADER

Bosak strażacki teleskopowy dielektryczny wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz długą żywotnością. 

Cena 2 490,00 zł

Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m

Teleskopowy Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m pozwala na bezpieczne przeprowadzenie akcji ratowniczej tam, gdzie możemy natknąć się na przewody napięcia.

Cena 1 223,85 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm z końcówkami roboczymi wykonanymi z mocnej kutej stali. Narzędzie nie przewodzi prądu, chroni przed napięciem do 20.000V

Cena 1 228,77 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91cm z końcówkami roboczymi wykonanymi ze stali i rękojeścią z lekkiego materiału NuplaGlas. Narzędzie nie przewodzi prądu.

Cena 1 346,85 zł

Uniwersalne narzędzia firmy NUPLA 

Uniwersalne narzędzia firmy NUPLA produkcji amerykańskiej są szeroko wykorzystywane w działaniach ratowniczo-gaśniczych przez strażaków na całym świecie. Zaletą tych niezwykle wytrzymałych narzędzi ręcznych jest optymalny stosunek użytej siły do masy narzędzia , doskonałe właściwości dielektryczne i antystatyczne, efektywna redukcja przenoszonych wibracji podczas pracy. Narzędzia ręczne firmy NUPLA zapewniają wysokie bezpieczeństwo i komfort pracy. Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii wytwarzania włókna szklanego typu ,,plaster miodu” w narzędziach typu NUPLA produkty amerykańskiej firmy są uważane za jedne z najmocniejszych i najtrwalszych specjalistycznych narzędzi ręcznych na rynku. Badania wytrzymałościowe dowodzą, że  rączki wykonane z tworzywa sztucznego poszczególnych narzędzi firmy NAUPLA są 10 krotnie wytrzymalsze niż drewno i 3 krotnie wytrzymalsze od stali. Posiadają właściwości izolujące w przypadkowych dotknięciach do 20 000V.Nie wchłaniają wilgoci, nie korodują , są odporne na chemikalia przemysłowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć