WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Sprzęt NUPLA

Aktywne filtry

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA 1,8 m

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA o długości 1,8m nie przewodzi prądu a tym samym chroni ratowników przed napięciem do 20.000V. Hak wykonany ze stali węglowej.

Cena 642,00 zł

Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m

Teleskopowy Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m pozwala na bezpieczne przeprowadzenie akcji ratowniczej tam, gdzie możemy natknąć się na przewody napięcia.

Cena 1 409,00 zł

Bosak teleskopowy dielektryczny LEADER

Bosak strażacki teleskopowy dielektryczny wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz długą żywotnością. 

Cena 3 000,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91cm z końcówkami roboczymi wykonanymi ze stali i rękojeścią z lekkiego materiału NuplaGlas. Narzędzie nie przewodzi prądu.

Cena 1 394,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm z końcówkami roboczymi wykonanymi z mocnej kutej stali. Narzędzie nie przewodzi prądu, chroni przed napięciem do 20.000V

Cena 1 272,00 zł

Uniwersalne narzędzia firmy NUPLA 

Uniwersalne narzędzia firmy NUPLA produkcji amerykańskiej są szeroko wykorzystywane w działaniach ratowniczo-gaśniczych przez strażaków na całym świecie. Zaletą tych niezwykle wytrzymałych narzędzi ręcznych jest optymalny stosunek użytej siły do masy narzędzia , doskonałe właściwości dielektryczne i antystatyczne, efektywna redukcja przenoszonych wibracji podczas pracy. Narzędzia ręczne firmy NUPLA zapewniają wysokie bezpieczeństwo i komfort pracy. Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii wytwarzania włókna szklanego typu ,,plaster miodu” w narzędziach typu NUPLA produkty amerykańskiej firmy są uważane za jedne z najmocniejszych i najtrwalszych specjalistycznych narzędzi ręcznych na rynku. Badania wytrzymałościowe dowodzą, że  rączki wykonane z tworzywa sztucznego poszczególnych narzędzi firmy NAUPLA są 10 krotnie wytrzymalsze niż drewno i 3 krotnie wytrzymalsze od stali. Posiadają właściwości izolujące w przypadkowych dotknięciach do 20 000V.Nie wchłaniają wilgoci, nie korodują , są odporne na chemikalia przemysłowe.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?