WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 62,00 zł - 389,00 zł

Kamizelki ostrzegawcze i funkcyjne

Aktywne filtry

Kamizelka funkcyjna wzór KG PSP

Kamizelka służącą do oznakowania osób uprawnionych do kierowania działaniem ratowniczym na różnych poziomach kierowania, członków sztabu oraz osób związanych z organizacją ćwiczeń.

Cena 62,00 zł

Kamizelka taktyczna KDR - niebieska

Kamizelka taktyczna KDR niebieska dla strażaków OSP i PSP. Wiele miejsc na przechowywanie - kieszeń na telefon komórkowy, na radiostację, na latarkę itp.

Cena 389,00 zł

Kamizelka odblaskowa STRAŻ

Kamizelka ostrzegawcza dla strażaków stworzona po to by zapewnić bezpieczeństwo w miejscu działań ratowniczych.

Cena 114,00 zł

Kamizelka odblaskowa straż pożarna

Kamizelka odblaskowa straż pożarna dla strażaków została stworzona by zapewniać bezpieczeństwo w miejscu prowadzonych działań ratowniczych. Kamizelka jest niezwykle ważnym elementem ubioru strażaka podczas akcji – jest gwarantem bezpieczeństwa poprzez znakomitą widoczność nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Jest to produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Ponadto produkt można używać bez obawy o jakiekolwiek odbarwienia czy zniszczenie materiału. Kamizelka odblaskowa STRAŻ POŻARNA to nieodłączny element bezpieczeństwa osób uczestniczących w akcjach ratunkowych w słabo widocznym terenie. Odzież ochronna ma na celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas wykonywanych zadań, które niosą ze sobą różne zagrożenia dla zdrowia i życia. Każda kamizelka odblaskowa spełnia obowiązujące normy.

Kamizelka taktyczna straż

Kamizelka taktyczna straż to nie tylko kamizelka, którą używa się na budowie – jest to element ubioru, który ma spełniać najważniejszą funkcję jaką jest doskonała widoczność. Kamizelki są najczęściej we fluorescencyjnym kolorze żółtym lub rzadziej pomarańczowym. Dodatkowo wyposażone są w poziome i pionowe pasy odblaskowe (taśmy pryzmatyczne), które zapewniają jeszcze większą widoczność. Ponadto wykonana jest w 100% z poliestru. Niektóre modele oferują napis STRAŻ na plecach kamizelki. Modele są również wyposażone w klamrę lub rzep z przodu, dzięki temu ułatwia to pracę ratownikom zapewniając komfort wykonywanych czynności ratowniczych. Kamizelka taktyczna STRAŻ nie zawiera żadnych substancji szkodliwych – wyprodukowana jest z myślą o bezpieczeństwie dla zdrowia i życia użytkowników. Pamiętajmy, że rzucający się w oczy kolor ma za zadanie to, aby użytkownik kamizelki był bardzo dobrze widoczny za dnia jak i po zmroku, dzięki taśmom pryzmatycznym. Kamizelki polecamy również osobom uczestniczącym w ruchu drogowym, chcącym zadbać o swoje zdrowie i życie podczas m.in. przemieszczania się po zmroku.

Kamizelka KDR straż

Kamizelka KDR straż służy do oznakowania osób, które uprawnione są do kierowania działaniami ratowniczymi na różnych poziomach. Jest odpowiednia dla osób związanych między innymi z organizacją oraz przebiegiem wszelkich ćwiczeń. Najbardziej popularna jest koloru biało-niebieskiego, który odpowiada bezpośrednio poziomowi interwencyjnemu. Ponadto wykonana jest z trwałego materiału i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo ma rewelacyjne miejsca na przechowywanie - posiada możliwość podpięcia zestawów medycznych z prawej bądź lewej strony z dwoma sztukami karabińczyków. Gwarantuje wygodę i komfort podczas działań ratowniczych, gdyż zapinana jest na kostkowy zamek błyskawiczny, który pozwala zaoszczędzić czas podczas ubioru. Atutem kamizelki jest jej spora regulacja. Kamizelka KDR posiada duży napis „KIERUJĄCY DZIAŁANIEM RATOWNICZYM” zamocowany na rzep. Kamizelka KDR posiada wiele miejsc na przechowywanie rzeczy tj. kieszeń na telefon komórkowy, kieszeń na radiostację, a także pionową kieszeń na długą latarkę. Korzystanie z kamizelki jest podstawą bezpieczeństwa podczas działań ratowniczych. Produkt jest wytrzymały na rozerwania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych kamizelek Kierujący Działaniem Ratowniczym w naszym Sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?