WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 84,00 zł

Przełączniki

Aktywne filtry

Przełącznik 52/25 PN

Przełącznik 52/25 powszechnie znany też jako redukcja powala połączyć szybkozłączne węże pożarnicze o różnych średnicach.

Cena 40,00 zł

Przełącznik 75/52 PN

Przełącznik 75/52 powszechnie znany też jako redukcja powala połączyć szybkozłączne węże pożarnicze o różnych średnicach.

Cena 43,00 zł

Przełącznik 110/75 PN

Przełącznik 110/75 powszechnie znany też jako redukcja powala połączyć szybkozłączne węże pożarnicze o różnych średnicach.

Cena 84,00 zł

Przełączniki do węży – strefa998.pl

W tym dziale znajdą Państwo przełączniki do wieży, które pozwolą realizować i usprawnić działania gaśnicze. Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny sprzęt, który zapewni niezawodność podczas każdej akcji gaśniczej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest, aby otrzymywać wysokiej jakości sprzęt. Dlatego też nasza oferta jest starannie selekcjonowana i zapewnia Państwu wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania, które są przeznaczone do profesjonalnych akcji gaśniczych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego działu!

Przełączniki do wieży – posiadamy sprzęt wysokiej klasy

W naszej ofercie nasi klienci mogą liczyć na wysokiej klasy sprzęt i bardzo dobre rozwiązania, które pozwolą na wykonywanie pracy gaśniczej w odpowiedni sposób. Oferowane w tym dziale przełączniki do wieży 52/25 PN pozwolą na szybką i bezpardonową reakcję podczas każdej akcji gaśniczej. Korzystając z naszego sprzętu, praca będzie mogła być wykonywana w szybszy i bardziej doraźny sposób w każdej sytuacji.

Redukcje do węża strażackiego – sprzęt bardzo dobrej jakości

Oferowane w naszym sklepie redukcje do węża strażackiego pozwolą odpowiednio dobrać złącze do potrzeb w danej akcji gaśniczej. Wybierając sprzęt dostępny w naszym sklepie, macie Państwo do dyspozycji najlepsze rozwiązania na rynku. Dodatkowym atutem naszej oferty jest oczywiście atrakcyjna oferta, która na tle innych jest zdecydowanie jedną z ciekawszych.

Przejściówki do węża strażackiego

Jak wiadomo, przejściówki do węża strażackiego to podstawa każdego asortymentu. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z aktualną propozycją naszego działu, która oddaje Państwu do dyspozycji wysokiej klasy przejściówki do węża strażackiego. Będzie to bardzo dobra propozycja, która pozwoli znaleźć Państwu w pełni profesjonalny sprzęt.

Dostępne w naszej ofercie przejściówki do węża strażackiego pozwolą na szybką i odpowiednią reakcję w kwestii danych działań gaśniczych. Jesteśmy zadowoleni z tego, że nasz sklep może dostarczać Państwu najlepsze propozycje w tym dziale. Zapraszamy na zakupy i polecamy nasze propozycje.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?