WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Sprzęt ABC

Aktywne filtry

Sprzęt dla nurków ABC

Nurkowanie jest niezwykle pasjonujące i wciągające. Przy odpowiednim doborze sprzętu nurkowego ABC warto postawić na sprzęt najwyższej jakości. Podstawowym sprzętem jest popularnie nazywany sprzęt ABC, czyli maska, fajka do oddychania i płetwy. Dokładnie od tego sprzętu będzie zależała nasza przyjemność z nurkowania – pod warunkiem szczegółowego doboru pod względem jakości.

Sprzęt nurkowy abc – zestaw do nurkowania

Sprzęt ABC do nurkowania to nic innego jak maska nurkowa, fajka do oddychania i płetwy. Jest to podstawowy sprzęt nurkowy, bez którego ciężko byłoby uprawiać nurkowanie. Użyteczność maski jest oczywista. Dzięki niej możemy widzieć pod wodą, tak jak na powierzchni. Maski do nurkowania wykonane są z silikonu. Maska jest jak nurkowa bielizna, musi być dobrze dopasowana do twarzy, żeby nie podciekała wodą oraz zapewniała dobrą widoczność i komfort. Kolejny elementem są płetwy, które są bardzo pomocnym sprzętem podczas pływania. Natomiast fajka do oddychania pozwala na oddychanie, pływając tuż pod powierzchnią wody.

Znajdź własny zestaw ABC do nurkowania

Nurkowanie, czy to w basenie, czy w otwartych wodach, to aktywność, którą warto uprawiać z dobrze dopasowanym sprzętem. Maska, fajka i płetwy muszą być dopasowane do Twojej twarzy i stóp, aby zapewnić maksymalny komfort podczas zajęć pod wodą. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć model, który będzie Ci pasował.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?