Podkrzesywarki

Aktywne filtry

Podkrzesywarka Stihl HT 105

Podkrzesywarka STIHL HT 105 dzięki zastosowaniu wysięgnika teleskopowego możliwe jest podcinanie gałęzi w trudnodostępnych miejscach z poziomu ziemi do 5 m.

Cena 4 149,00 zł

Podkrzesywarka Stihl HT 135

Podkrzesywarka STIHL HT 135 sprawdzi się jako urządzenie do podcinania gałęzi w trudnodostępnych miejscach. Długość podkrzesywarki wynosi od 270 do 390 cm.

Cena 4 649,00 zł

Podkrzesywarki

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy artykuły dedykowane strażakom ale nie tylko. Również sadownicy, rolnicy czy osoby zajmujące się pielęgnacją zieleni znajdą u nas profesjonalne narzędzia do pracy. Takim produktem są urządzenia do pielęgnacji drzew. Urządzenia na wysięgniku dają możliwość przycinania gałęzi z poziomu ziemi co stanowi niewątpliwy komfort i wpływa na bezpieczeństwo pracującego. Operowanie piłą przy jednoczesnym utrzymywaniu równowagi stojąc na np. drabinie może spowodować upadek z wysokości co w połączeniu z włączonym urządzeniem tnącym może doprowadzić do ciężkich okaleczeń. Dlatego warto zaopatrzyć się w nieodbiegające jakością od tradycyjnych pilarek podkrzesywarki na wysięgniku.

Podkrzesywarka Stihl

Markla Stihl bezdyskusyjne słynie z niezawodności. Asortyment firmy jest niezwykle szeroki ale ciągle oscylujący wokół pracy z drewnem. Takimi produktami są również dostępne w naszym sklepie podkrzesywarki HT 105 i HT 135. Narzędzia powstały z zastosowaniem nowoczesnych procesów technologicznych co gwarantuje wysoki poziom jakości. Model podkrzesywarki HT 105 dedykowany jest do prac w sadownictwie i obkrzesywania mniejszych drzew, natomiast do użytku profesjonalnego proponujemy zakup modelu HT 135. Długotrwałe użytkowanie i zadowolenie z efektów pracy zagwarantuje wyłącznie prawidłowe użytkowanie i właściwa konserwacja. Po zakupie narzędzia należy zapoznać się z załączoną instrukcja obsługi.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?