Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Podkrzesywarki

  • Podkrzesywarka STIHL HT 103 dzięki zastosowaniu wysięgnika teleskopowego możliwe jest podcinanie gałęzi w trudnodostępnych miejscach z poziomu ziemi do 5 m.

    3 199,00 zł
    Wyświetl Dodaj do zapytania
  • Podkrzesywarka STIHL HT 133 sprawdzi się jako urządzenie do podcinania gałęzi w trudnodostępnych miejscach. Długość podkrzesywarki wynosi od 270 do 390 cm.

    3 499,00 zł
    Wyświetl Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Podkrzesywarki

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy artykuły dedykowane strażakom ale nie tylko. Również sadownicy, rolnicy czy osoby zajmujące się pielęgnacją zieleni znajdą u nas profesjonalne narzędzia do pracy. Takim produktem są urządzenia do pielęgnacji drzew. Urządzenia na wysięgniku dają możliwość przycinania gałęzi z poziomu ziemi co stanowi niewątpliwy komfort i wpływa na bezpieczeństwo pracującego. Operowanie piłą przy jednoczesnym utrzymywaniu równowagi stojąc na np. drabinie może spowodować upadek z wysokości co w połączeniu z włączonym urządzeniem tnącym może doprowadzić do ciężkich okaleczeń. Dlatego warto zaopatrzyć się w nieodbiegające jakością od tradycyjnych pilarek podkrzesywarki na wysięgniku.

Podkrzesywarka Stihl

Markla Stihl bezdyskusyjne słynie z niezawodności. Asortyment firmy jest niezwykle szeroki ale ciągle oscylujący wokół pracy z drewnem. Takimi produktami są również dostępne w naszym sklepie podkrzesywarki HT 103 i HT 133. Narzędzia powstały z zastosowaniem nowoczesnych procesów technologicznych co gwarantuje wysoki poziom jakości. Model podkrzesywarki HT 103 dedykowany jest do prac w sadownictwie i obkrzesywania mniejszych drzew, natomiast do użytku profesjonalnego proponujemy zakup modelu HT 133. Długotrwałe użytkowanie i zadowolenie z efektów pracy zagwarantuje wyłącznie prawidłowe użytkowanie i właściwa konserwacja. Po zakupie narzędzia należy zapoznać się z załączoną instrukcja obsługi.