Filtry

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 102,00 zł

Czapka strażacka

Aktywne filtry

Czapka z dzianiny zimowa z logo PSP

Zimowa czapka z dzianiny dostępna z logiem Państwowej Straży Pożarnej. Dostępna w sklepie internetowym w rozmiarze uniwersalnym. 

Cena 34,00 zł

Czapka z dzianiny zimowa z logo OSP

Zimowa czapka OSP z dzianiny dostępna z logiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Praktyczny element ubioru strażaka ochotnika, podczas prowadzenia działań zimą. 

Cena 34,00 zł

Czapka służbowa zimowa PSP

Czapka służbowa zimowa przeznaczona dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Dostępna w zakresie rozmiarów od 54 do 62.

Cena 102,00 zł

Czapki strażackie

W ofercie posiadamy czapki zarówno letnie z daszkiem jak i zimowe. Dzięki zastosowanym materiałom nie blakną, co jest częstą wadą tanich podróbek. Wszystkie modele zapewniają niesamowity komfort, latem chronią przed promieniami słonecznymi, a zimą przed utratą ciepła poprzez głowę i uszy, często podczas przerw w działaniach przy długotrwałych akcjach zapominamy o tym elemencie ubioru strażaka, a tym samym wystawiamy się na niekorzystne warunki i ich negatywny wpływ na nasze organizmy. Dzięki dodatkowemu logu PSP lub OSP czapki nie odstępują od reszty naszego ubrania.

Czapka strażacka

Czapka strażacka to bardzo często zapominany element umundurowania strażaka. Strażacy podczas różnych zabezpieczeń tj. imprez, szkoleń czy zawodów korzystają z ubrania koszarowego. Czapki to jeden z elementów ubioru, który powinien znaleźć się w garderobie strażaka. Są dwa rodzaje czapek strażackich – letnie oraz zimowe. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia haftu bądź nadruku na czapce. Są różne modele czapek z naszyciami z nazwą jednostki OSP, PSP, MDP, bądź standardową czapkę strażacką z napisem "straż". Osłona głowy ma wyjątkowe znaczenie dla pracy w terenie, szczególnie przy wyższych temperaturach. Czapka strażacka ma przede wszystkim chronić przed silnymi promieniami słonecznymi oraz być kompletnym wyposażeniem w ubiorze strażaka.

Czapka OSP

Czapka OSP to nieodłączny element umundurowania. Ochotnicze straże pożarne wyróżniają się na tle innych ugrupowań mundurowych. Odzież powinna być adekwatnie dobrana pod kątem nie tylko materiału, ale także kolorystyki. Czapka z napisem straż dedykowana jest stricte dla pracowników zarówno jednostek państwowych jak i ochotniczych. Dostępna jest różna gama kolorystyczna m.in. czarne, czerwone oraz nowość wśród umundurowania kolor piaskowy. Dodatkowo dostępne nakrycia głowy są oferowane z haftem lub z nadrukiem – według uznania. Ponadto czapka OSP ma szczególne znaczenie dla pracy w terenie, gdy występują wyższe temperatury. Czapka ma przede wszystkim chronić przed silnymi promieniami słonecznymi.

Czapka zimowa OSP

Czapka zimowa OSP to cześć umundurowania, które zapewnia pełny komfort w czasie akcji ratowniczej podczas mrozów. Gdy zima przychodzi trzeba pamiętać o tym szczególnym ubiorze. W takim przypadku warto sięgnąć po ciepłe nakrycie głowy, aby być zabezpieczonym w razie gwałtownego nadejścia zimowych chłodów. Dzianina zapewni ciepło, jednocześnie dumnie pokazując, że nosiciel czapki jest miłośnikiem straży pożarnej, ze wskazaniem na konkretną formację OSP lub PSP. Czapka zimowa OSP to nieodłączny element ubioru strażaka podczas trudnych warunków. Czapka strażacka zimowa to element, który chroni głowy strażaków w chłodne dni. Jest to element ubioru strażackiego wybierany podczas zimnych pór roku. Czapka najczęściej występuje w kolorze czarnym do wyboru z haftowanym bądź naszywany logiem OSP lub PSP. Wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów – 95% bawełna oraz 5% Elastan, dlatego zapewnia najwyższy komfort podczas użytkowania. Ten niezbędny element odzieży strażackiej zapewnia wygodę, a sam materiał jest niezwykle miękki w dotyku. Czapka strażacka zimowa dopasowuje się do głowy – jej rozmiar jest uniwersalny. Dlatego czapkę może używać zarówno płeć męska jak i kobieca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zimowych czapek dla druhów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?