Filtry

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 130,00 zł

Czapka strażacka

Aktywne filtry

Czapka z dzianiny zimowa z logo OSP

Zimowa czapka OSP z dzianiny dostępna z logiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Praktyczny element ubioru strażaka ochotnika, podczas prowadzenia działań zimą. 

Cena 34,00 zł

Piaskowa czapeczka z daszkiem - biały ognik

Czapeczka z daszkiem dla strażaków ochotników łączy styl, komfort i symbolikę. Z haftowanym ognikiem, regulowanym rozmiarem i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, jest idealna dla każdego strażaka

Cena 39,00 zł

Czapki strażackie

Proponujemy czapki strażackie, idealne na każdą porę roku. Nasze modele letnie, z praktycznym daszkiem, ochraniają głowę przed słońcem, natomiast czapki zimowe pomagają w zatrzymaniu ciepła. W trakcie długotrwałych akcji strażackich, ten często pomijany element ubrania strażackiego, jest niezastąpiony, zapewniając ochronę przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Ozdobione logotypem PSP lub OSP, idealnie komponują się z resztą munduru.

Czapka strażacka i mundur

Czapka strażacka to kluczowy, choć często niedoceniany element strażackiego ubioru. Strażacy, podczas różnorodnych zabezpieczeń - od imprez po szkolenia i zawody - często korzystają z ubrania koszarowego, w którym czapka powinna stanowić stały element. Oferujemy czapki letnie i zimowe, dostępne z haftem lub nadrukiem. Czapki mogą być również personalizowane z nazwą jednostki OSP, PSP, MDP lub z uniwersalnym napisem "STRAŻ". Dzięki czapkom, praca w terenie, zwłaszcza w wysokich temperaturach, staje się bezpieczniejsza i wygodniejsza.

Czapka OSP

Czapka OSP to niezbędny element strażackiego stroju. Ochotnicze straże pożarne mają swoją unikalną tożsamość i nasza odzież to podkreśla. Oferujemy czapki w różnych kolorach, takich jak czarny, czerwony, a nawet nowoczesny kolor piaskowy, wszystkie z możliwością dodania haftu lub nadruku. Czapki OSP nie tylko chronią przed słońcem, ale także dodają mundurowi kompletnego wyglądu.

Czapka strażacka na zimę

Czapka zimowa OSP to doskonałe rozwiązanie na chłodne dni. Zapewnia ciepło podczas zimowych operacji ratowniczych, a jednocześnie podkreśla przynależność do straży pożarnej, z wyróżnieniem dla konkretnego OSP lub PSP. Dostępna w kolorze czarnym, z możliwością dodania haftu lub naszywki z logo OSP lub PSP. Wykonane z materiałów najwyższej jakości (95% bawełna, 5% elastan), gwarantują komfort i miękkość w dotyku. Czapka strażacka zimowa, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi, idealnie dopasowuje się do każdej głowy, bez względu na płeć. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą czapek zimowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?