WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 6 212,00 zł - 21 200,00 zł

Odciąg spalin

Aktywne filtry

Szynowy wyciąg spalin FLORIAN EMS

Szynowy wyciąg spalin FLORIAN EMS z elektromagnetycznym mocowaniem ssawki, pozwalającym na praktycznie bezdotykową obsługę podczas wyjazdu pojazdu z garażu.

Cena 21 200,00 zł

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m do usuwania spalin z garaży samochodowych. Wąż zaprojektowany z myślą o jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 6 212,00 zł

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 7,5m

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 7,5m (kompletny zestaw) jest ergonomicznym rozwiązaniem do skutecznego usuwania spalin z garaży. Łatwy montaż i obsługa.

Cena 7 232,00 zł

Wyciąg spalin

Wyciąg spalin to instalacje pozwalające pozbyć się szkodliwych substancji z wnętrza m.in. garaży, warsztatów samochodowych, stacji kontroli pojazdów jak również parkingów w pomieszczeniach. Wyciąg spalin to rozwiązanie, które pomaga dbać o zdrowie użytkowników. Osoby, które pracują w tak trudnych warunkach są narażone na wpływ wielu toksycznych substancji. Istotną informacją jest, że niektóre z placówek mają obowiązek wyposażyć pomieszczenie w wyciąg spalin – są to obowiązkowe odgórne normy. Placówki te to m.in. stacje diagnostyczne i remizy strażackie. Wyciągi spalin są postrzegane jako rozwiązanie ponad normę, które nie mają realnego wpływu na skuteczną pracę warsztatu czy też innych miejsc typu remiza strażacka. To zdecydowanie błędne i zarazem szkodliwe myślenie. Wyciągi spalin samochodowych są dostępne w wielu formach, to niezwykle potrzebne i ważne urządzenie, które pomaga chronić zdrowie. Każdy wyciąg spalinowy powinien spełniać podstawowe normy – musi składać się z odpowiedniego wentylatora i silnika, który będzie go obsługiwał. Wydajność i średnica odsysaczy spalin różni się w zależności od tego, z jakimi pojazdami mamy do czynienia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych wyciągów spalinowych.

Profesjonalne odciągi spalin

Zaawansowany system wyciągania spalin pozwala skutecznie pozbyć się toksycznych substancji z garaży samochodowych. W naszej ofercie dysponujemy pojedynczymi oraz szynowymi wyciągami spalin, które znajdują zastosowanie w zależności od konkretnych potrzeb. Ekonomiczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w przypadku jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej do odprowadzenia spalin, natomiast bardziej zaawansowane propozycje spełnią oczekiwania rozbudowanych, profesjonalnych jednostek ratowniczo-gaśniczych.

Nowoczesne pojedyncze wyciągi spalin dla jednostek straży pożarnej

Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, które zapewniają wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur. W jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej wystarczające rozwiązanie stanowią pojedyncze wyciągi spalin. W przypadku dużych jednostek, w których częstotliwość wyjazdów jest wysoka, polecamy zaawansowane szynowe wyciągi spalin, wyposażone w ssawkę z elektromagnetycznym mocowaniem oraz system automatycznego wypięcia ssawki podczas wyjazdu z garażu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?