WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 832,00 zł - 1 645,00 zł

Smoki ssawne sportowe

Aktywne filtry

Smok sportowy S1

Wyposażony w zawór zwrotny klapkowy Smok sportowy S1 ze złączem W110 to niezbędne akcesorium do rozgrywania poszczególnych konkurencji w sporcie pożarniczym.

Cena 1 644,30 zł

Smok sportowy HS

Prezentowany Smok sportowy HS (HELLSPORT) jest lepiej wyważony przez co uczestnicy zawodów sportowo-pożarniczych jeszcze lepiej zaprezentują swoje umiejętności.

Cena 832,00 zł

Smok ssawny Grunwald SK-7

Smok ssawny Grunwald SK-7 na zawody sportowo-pożarnicze. Zmodernizowana konstrukcja korpusu i klap. Smok wykonany z aluminium, lekki, kompaktowy i ergonomiczny

Cena 1 599,00 zł

Sprzęt do sportów pożarniczych

Sport pożarniczy, obejmujący zarówno PSP (Państwową Straż Pożarną) jak i OSP (Ochotniczą Straż Pożarną), to unikalne wydarzenia, które promują kompetencje i umiejętności strażaków na różnych szczeblach. Te zawody, rozgrywane na szczeblu powiatu, województwa, kraju czy nawet lokalnej społeczności, służą nie tylko rywalizacji, ale również edukacji na temat ochrony przeciwpożarowej. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć sprzętu dedykowanego do tego sportu.

Smoki ssawne sportowe na zawody strażackie

Jednym z kluczowych elementów sprzętu, wykorzystywanego w zawodach sportowych, są smoki ssawne sportowe. Te elementy armatury pożarniczej pełnią ważną rolę - utrzymują słup wody w linii ssawnej, nawet kiedy auto czy motopompa przestaje pracować. W sporcie pożarniczym, smoki ssawne są niezbędne do konkurencji takich jak pożarnicze ćwiczenia bojowe.

Smoki ssawne w sklepie strażackim Strefa998

W naszej ofercie posiadamy smoki ssawne na zawody wyposażone w zawór zwrotny klapkowy S1 i S2 o średnicy przelotowej 110 mm. Są to sprawdzone, niezawodne urządzenia, które mogą pomóc drużynom w osiąganiu lepszych wyników. Dodatkowo, oferujemy nowatorski smok ssawny Grunwald SK-7. Ten innowacyjny produkt daje możliwość osiągnięcia jeszcze lepszych wyników, co czyni go idealnym wyborem dla drużyn, które dążą do ciągłego ulepszania swoich umiejętności i wyników.
Zachęcamy do zaopatrzenia się w nasz profesjonalny sprzęt sportowo-pożarniczy, który nie tylko pomoże poprawić wyniki, ale również zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność podczas treningów i zawodów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?