WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 282,00 zł - 5 617,00 zł

Szafki do AED

Aktywne filtry

Szafka na AED ASB1000 biała

Szafka na defibrylator AED (ASB1000) wyposażona w zamek magnetyczny. Wykonana została z blachy w kolorze białym z namalowanymi informacjami o AED.

Cena 282,00 zł

Szafka na AED ASB1001 biała

Oferujemy skrzynki/szafki na AED ASB1001 w kolorze białym. Szafka wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko inspekcyjne PLEX ułatwiające kontrolę zawartości.

Cena 282,00 zł

Szafka na AED ASB1021 (z alarmem)

Szafka na defibrylator AED ASB1021 (z alarmem dźwiękowym i świetlnym). Szafka wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko do kontroli zawartości. Kolor biały.

Cena 569,00 zł

Szafka na AED ASB1020 (z alarmem)

Szafka na AED ASB1020 z alarmem dźwiękowym i świetlnym uruchamianym po otwarciu drzwiczek. Produkt wykonany z blachy (kolor białym), okienko inspekcyjne z PLEXi

Cena 569,00 zł

Szafka na AED Rotaid Plus wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid PLUS gwarantuje bezpieczne przechowywanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Cena 1 290,00 zł

Szafka na AED Rotaid Plus Alarm wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED zapewnia wysoką jakość przechowywania i nowoczesny wygląd. Szafka została wyposażona w alarm dźwiękowy. 

Cena 1 416,00 zł

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Alarm z ogrzewaniem

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Heat LED Alarm z ogrzewaniem. Te wytrzymałe szafki zapewnią maksymalną ochronę przeciwko kurzowi, wodzie, warunkom pogodowym czy wandalizmowi.

Cena 2 400,00 zł

Szafka wewnętrzna na AED - AIVIA In Alarm

Szafka wewnętrzna AIVIA In Alarm na defibrylator wykonana z poliwęglanu i tworzywa ABS, które zapewniają trwałość oraz estetyczny wygląd przez długi czas

Cena 866,00 zł

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna) wyróżniającą cechą szafki jest lekkość oraz wytrzymałość. Wykonana została z wysokiej jakości komponentów. 

Cena 5 616,00 zł

Szafki do AED

Główna przyczyną zgonów w Europie jest Nagłe Zatrzymanie Krążenia (NZK). Przyczyn tego niebezpiecznego dla życia stanu jest wiele, jednak  nie ma to  znaczenia. Jedynie wykonanie szybkiej (w ciągu kilku pierwszych minut) defibrylacji zwiększy szansę na przeżycie. Wiadomo - dotarcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w tak krótkim czasie nie zawsze będzie możliwe. Aby osoba będąca w kontakcie z chorym, u którego wystąpiły objawy NZK mogła udzielić mu pomocy – powstały zautomatyzowane defibrylatory AED. Takie urządzenia umieszczane są zazwyczaj w miejscach publicznych jak np. urzędy, dworce czy stadiony gdzie gromadzi się duża liczba osób, u których potencjalnie może dojść do zatrzymania akcji serca. Szeroki wybór profesjonalnych defibrylatorów wraz z akcesoriami znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Szafka na AED

Aby defibrylatory AED były gotowe do użycia w nagłej sytuacji liczy się ich rozmieszczenie (w tym ilość) ale też umieszczenie urządzeń w miejscach odpowiednio oznakowany i dających łatwy dostęp. W tym celu stworzone zostały specjalne szafki na AED, których nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Produkty posiadają wszystkie pożądane  cechy jak solidność wykonania, ułatwiony dostęp do defibrylatora czy rzucający się w oczy wygląd.  Dodatkowo możecie Państwo wybrać spośród prezentowanych modeli szafkę do wykorzystania wewnątrz/na zewnątrz, ogrzewaną lub posiadająca alarm. Szczegóły dotyczące szafek na AED znajdują się na ich stronach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?