Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Szafki do AED

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Szafki do AED

Główna przyczyną zgonów w Europie jest Nagłe Zatrzymanie Krążenia (NZK). Przyczyn tego niebezpiecznego dla życia stanu jest wiele, jednak  nie ma to  znaczenia. Jedynie wykonanie szybkiej (w ciągu kilku pierwszych minut) defibrylacji zwiększy szansę na przeżycie. Wiadomo - dotarcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w tak krótkim czasie nie zawsze będzie możliwe. Aby osoba będąca w kontakcie z chorym, u którego wystąpiły objawy NZK mogła udzielić mu pomocy – powstały zautomatyzowane defibrylatory AED. Takie urządzenia umieszczane są zazwyczaj w miejscach publicznych jak np. urzędy, dworce czy stadiony gdzie gromadzi się duża liczba osób, u których potencjalnie może dojść do zatrzymania akcji serca. Szeroki wybór profesjonalnych defibrylatorów wraz z akcesoriami znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Szafka na AED

Aby defibrylatory AED były gotowe do użycia w nagłej sytuacji liczy się ich rozmieszczenie (w tym ilość) ale też umieszczenie urządzeń w miejscach odpowiednio oznakowany i dających łatwy dostęp. W tym celu stworzone zostały specjalne szafki na AED, których nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Produkty posiadają wszystkie pożądane  cechy jak solidność wykonania, ułatwiony dostęp do defibrylatora czy rzucający się w oczy wygląd.  Dodatkowo możecie Państwo wybrać spośród prezentowanych modeli szafkę do wykorzystania wewnątrz/na zewnątrz, ogrzewaną lub posiadająca alarm. Szczegóły dotyczące szafek na AED znajdują się na ich stronach.