Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Szafki do AED

Szafka na defibrylator Rotaid Swift Alarmed

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid Swift Alarm. Podczas otwierania szafki uruchamia się dźwiękowy system alarmowy, aby zapewnić, że użycie  nie zostanie niezauważone.

Cena 1 143,90 zł

Szafka na AED Rotaid Swift wewnętrzna

Konstrukcja szafki na AED Rotaid Swift  pozwala na zainstalowanie w niej absolutnie każdego dostępnego na rynku modelu defibrylatora AED.

Cena 1 020,90 zł

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Alarm z ogrzewaniem

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Heat LED Alarm z ogrzewaniem. Te wytrzymałe szafki zapewnią maksymalną ochronę przeciwko kurzowi, wodzie, warunkom pogodowym czy wandalizmowi.

Cena 2 250,90 zł

Szafka na AED Rotaid Plus wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid PLUS gwarantuje bezpieczne przechowywanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Cena 1 020,90 zł

Szafka na AED Rotaid Solid Plus

Szafka na AED Rotaid Solid Plus przystosowana została do każdego rodzaju defibrylatora dostępnego na rynku. Wykonana została z solidnych komponentów. 

Cena 1 414,50 zł

Szafka na AED Rotaid Plus Alarm wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED zapewnia wysoką jakość przechowywania i nowoczesny wygląd. Szafka została wyposażona w alarm dźwiękowy. 

Cena 1 143,90 zł

Szafka na AED Primedic SaveBox Advanced

Primedic SaveBox Advanced to szafka na automatyczny defibrylator zewnętrzny wyposażona w świetlny i dźwiękowy alarm przeznaczona do serii defibrylatorów HeartSave.

Cena 2 533,80 zł

Szafka na AED Primedic SaveBox

Primedic SaveBox to szafka przeznaczona do bezpiecznego przechowywania automatycznego defibrylatora zewnętrznego z serii HeartSave w miejscach ogólnodostępnych. 

Cena 1 586,70 zł

Szafka na AED ASB1021 (z alarmem)

Szafka na defibrylator AED ASB1021 (z alarmem dźwiękowym i świetlnym). Szafka wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko do kontroli zawartości. Kolor biały.

Cena 492,00 zł

Szafka na AED ASB1020 (z alarmem)

Szafka na AED ASB1020 z alarmem dźwiękowym i świetlnym uruchamianym po otwarciu drzwiczek. Produkt wykonany z blachy (kolor białym), okienko inspekcyjne z PLEXi

Cena 492,00 zł

Szafka na AED ASB1001 biała

Oferujemy skrzynki/szafki na AED ASB1001 w kolorze białym. Szafka Wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko inspekcyjne PLEX ułatwiające kontrolę zawartości.

Cena 227,55 zł

Szafka na AED ASB1000 biała

Szafka na defibrylator AED (ASB1000) wyposażona w zamek magnetyczny. Wykonana została z blachy w kolorze białym z namalowanymi informacjami o AED.

Cena 227,55 zł

Szafka na AED AIVIA 320 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 320 (Wewnętrzna/Zewnętrzna) zapewnia bezpieczne przechowywanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego w miejscach użyteczności publicznej.

Cena 6 150,00 zł

Szafka na AED AIVIA 310 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 310 może być wykorzystana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wykonana została z solidnych materiałów m.in. z poliwęglanu i tworzywa ABS.

Cena 5 166,00 zł

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna) wyróżniającą cechą szafki jest lekkość oraz wytrzymałość. Wykonana została z wysokiej jakości komponentów. 

Cena 3 997,50 zł

Szafka na defibrylator Aivia S

Szafka na defibrylator Aivia S, której obudowa wykonana została z poliwęglanu a podstawa z tworzywa ABS. Szafka oznaczona jest piktogramowymi instrukcjami postępowania.

Cena 615,00 zł

Szafki do AED

Główna przyczyną zgonów w Europie jest Nagłe Zatrzymanie Krążenia (NZK). Przyczyn tego niebezpiecznego dla życia stanu jest wiele, jednak  nie ma to  znaczenia. Jedynie wykonanie szybkiej (w ciągu kilku pierwszych minut) defibrylacji zwiększy szansę na przeżycie. Wiadomo - dotarcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w tak krótkim czasie nie zawsze będzie możliwe. Aby osoba będąca w kontakcie z chorym, u którego wystąpiły objawy NZK mogła udzielić mu pomocy – powstały zautomatyzowane defibrylatory AED. Takie urządzenia umieszczane są zazwyczaj w miejscach publicznych jak np. urzędy, dworce czy stadiony gdzie gromadzi się duża liczba osób, u których potencjalnie może dojść do zatrzymania akcji serca. Szeroki wybór profesjonalnych defibrylatorów wraz z akcesoriami znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Szafka na AED

Aby defibrylatory AED były gotowe do użycia w nagłej sytuacji liczy się ich rozmieszczenie (w tym ilość) ale też umieszczenie urządzeń w miejscach odpowiednio oznakowany i dających łatwy dostęp. W tym celu stworzone zostały specjalne szafki na AED, których nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Produkty posiadają wszystkie pożądane  cechy jak solidność wykonania, ułatwiony dostęp do defibrylatora czy rzucający się w oczy wygląd.  Dodatkowo możecie Państwo wybrać spośród prezentowanych modeli szafkę do wykorzystania wewnątrz/na zewnątrz, ogrzewaną lub posiadająca alarm. Szczegóły dotyczące szafek na AED znajdują się na ich stronach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć