Łodzie i pontony

Aktywne filtry

Łódź ratownicza 400R

Przestrzeń solidnej i wyjątkowo zwrotnej Łodzi ratowniczej 400R została zaprojektowana z myślą o potrzebach ratowników biorących udział w akcjach ratunkowych.

Cena 31 720,00 zł

Profesjonalne łodzie i pontony ratownicze

Pomimo licznych ostrzeżeń i informacji o osobach, które utraciły życie z powodu nieoszacowania  zagrożeń wiążących się z przebywaniem na akwenach nie tylko tych zamarzniętych – do wypadków nadal dochodzi. Niezależnie od tego czy pomocy wymaga jedna osoba czy większa grupa (po np. przewróceniu łodzi) Strażacy muszą być przygotowani sprzętowo do podjęcia działań ratowniczych. O ile zdarzenia przy brzegu lub krawędzi stabilnego lodu będą mogły być przeprowadzone bez udziału jednostki pływającej – o tyle udzielanie pomocy poszkodowanym oddalonym od brzegu nie będzie możliwe bez udziału takiego sprzętu.

Łodzie ratownicze

W tej kategorii znajdziecie Państwo profesjonalne łodzie ratownicze do wykorzystania podczas akcji podejmowanych przez Straż Pożarną. W przypadku działań na akwenach wodnych ważna jest niezawodność gwarantująca bezpieczeństwo ratowników i poszkodowanych. Oferowany model łodzi ratowniczej  400R cechuje się wysoką wytrzymałością i dużą stabilnością a dzięki zwrotności możliwym będzie szybkie dotarcie do poszkodowanych nawet w mniej sprzyjających warunkach. Prezentowany sprzęt jest bardzo dobrze wyposażony – dajemy również możliwość doposażenia w kolejne elementy w celu dostosowania obiektu do potrzeb. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie produktu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?