Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 948,00 zł - 6 399,00 zł

Pilarka spalinowa

Aktywne filtry

Pilarka spalinowa Stihl MS 201 TC-M

Mocna pilarka spalinowa STIHL do podcinania gałęzi drzew z systemem M-Tronic zapewniający optymalną moc silnika od początku pracy.

Cena 3 799,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 231

Pilarka spalinowa STHIL są wybierane przez tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, precyzję działania i długą żywotność. Znajdziesz ją w sklepie pożarniczym Strefa998.pl. Przekonaj się!

Cena 2 199,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 181

Piła spalinowa STIHL MS 181 została stworzona z myślą o wygodzie i lekkości użytkowania podczas wycinki drzew o średnicy do 30 cm.

Pilarka spalinowa Stihl MS 241 C-M

Pilarka spalinowa STIHL MS 241 C-M to dynamiczna pilarka ze sterowanym elektronicznie silnikiem M-Tronic przeznaczona do ścinki drzew. 

Cena 3 499,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE do prac lżejszych o mocy 1,5 kW / 2,0 KM jest komfortowa w użytkowaniu i bogato wyposażona w m.in. system antywibracyjny.

Piła spalinowa Stihl MS 362 C-M

Dynamiczna spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL MS 362 o mocy 4,8 KM o doskonałym stosunku ciężaru do mocy i wysokim momencie obrotowym.

Cena 4 999,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 211

Piła spalinowa Stihl MS 211 wyposażona w system filtrów powietrza o długiej żywotności jest przeznaczona głównie do prac przydomowych a także do ścinki drzew.

Cena 1 899,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 261

Wydajna i dająca komfort pracy Pilarka spalinowa Stihl MS 261- następca pilarki MS 260. Piła łańcuchowa do profesjonalnego zastosowania nie tylko w leśnictwie.

Cena 3 999,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E

Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E jest lekkim i z łatwością uruchamiającym się urządzeniem przeznaczonym do m.in. pielęgnacji drzew czy przygotowywania opału.

Cena 2 199,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E

Stihl jest niekwestionowanym liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcję pilarek. Najlżejszym modelem do pracy z drewnem jest Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E.

Cena 2 799,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 291

Uniwersalna Piła spalinowa Stihl MS 291 o mocy 3,8 KM gwarantuje doskonałą wydajność cięcia. Produkt doceniany przez wszystkich pracujących przy obróbce drewna.

Cena 3 049,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE jest kompaktową pilarką o mocy 2,7 KM z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej i systemem STIHL ErgoStart. Łatwa obsługa.

Cena 2 449,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 271

Oferujemy uniwersalne Piły spalinowe Stihl MS 271 z oszczędnym, dwusuwowym silnik STIHL w technologii 2-MIX. Jednoczęściowa pokrywa silnika ułatwia serwisowanie.

Cena 2 849,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 251

Piła spalinowa Stihl MS 251 to idealne narzędzie do pozyskiwania drewna opałowego. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej. Łatwa i ekonomiczna obsługa.

Cena 2 499,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 170

Piła spalinowa Stihl MS 170 (moc 1,2 kW/1,6 KM, dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX) jest kompaktowa, przez co nadaje się do przydomowej obróbki drewna.

Cena 949,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 311

Kompaktowa i wytrzymała łańcuchowa Piła spalinowa MS 311 od najlepszego na rynku producenta pilarek – Stihl. Idealna do pielęgnacji drzew lub prac z drewnem.

Piła spalinowa Stihl MS 180

Piła spalinowa Stihl MS 180 jest lekka przez co będzie idealnym narzędziem do przygotowania drewna opałowego. Pilarka z oszczędnym silnikiem spalinowym 2-MIX.

Cena 1 149,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 391

Mocna i wytrzymała Piła spalinowa Stihl MS 391 wyposażona w silnik o niskim poziomie wibracji o mocy 4,5 KM z innowacyjnym systemem filtrów o długiej żywotności.

Cena 3 849,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 462 C-M VW

Pilarka spalinowa MS 462 C-M VW to najlżejsza w klasie pojemności 70cm³ pilarka z podgrzewanym uchwytem i gaźnikiem.

Cena 6 399,00 zł

Pilarka spalinowa

W tej kategorii umieściliśmy ofertę pilarek spalinowych marki słynącej z produkcji pił spalinowych – STIHL. STIHL jest niemiecką rodzinną firmą o ponad 90-letniej tradycji, gwarantującą najwyższą jakość, ukierunkowanie na klienta oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Ich produkty wykorzystywane są nie tylko przez Strażaków, ale też leśników, rolników, budowlańców czy prywatnych użytkowników na całym świecie. Firma jest niekwestionowanym liderem w produkcji pilarek spalinowych na rynku od wielu lat.

Pilarka do wszechstronnego wykorzystania

Piły łańcuchowe znajdują szerokie zastosowanie – są niezastąpione wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obróbką drewna. W celu ułatwienia wyboru pilarki najbardziej odpowiedniej do naszych potrzeb pogrupowaliśmy produktu w trzy kategorie – pilarki do prac lżejszych takich jak np. przydomowa obróbka drewna, prace ogrodowe lub ścinanie drzew o niewielkiej średnicy; mocne i wytrzymałe pilarki do zadań specjalnych, w tym do przecinania drzew średnio i wielkowymiarowych oraz poręczne pilarki do przycinania gałęzi, których poręczność i niewielki ciężar powoduje, że są dedykowane osobom pracującym w koronach drzew.

Pilarki spalinowe rekomendowanej marki STIHL

Pilarki spalinowe rekomendowanej marki STIHL to funkcjonalne urządzenia dla majsterkowicza, które przydatne są na każdy sezon. Pilarki zasilane silnikiem spalinowym cechują się mobilnością, a ich zaletą jest brak konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Pilarki spalinowe marki STIHL mają wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają obsługę ich użytkowania. Udogodnienia to między innymi hamulec czy nowoczesna integracja ssania – ma to wpływ na bezpieczeństwo oraz efektywną pracę użytkownika. Atutem pilarek spalinowych jest łatwość w korzystaniu. Uchwyty pozwalają na wygodne utrzymanie urządzenia, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i uniknięcie nagłego wyślizgnięcia się z dłoni podczas wykonywanych prac. W naszej ofercie znajdziecie wiele pilarek spalinowych przystosowanych do każdego zadania bez względu na poziom trudności pracy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?