Filtry

Cena

Cena

  • 289,00 zł - 1 462,00 zł

Zbiornik na zawody

Aktywne filtry

Zbiornik wodny 2500l

Zbiornik wodny może być wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych jednak najczęściej spotykany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 1 462,00 zł

Zbiornik wodny 2500l bez stelaża

Zbiornik wodny o pojemności 2500l z świadectwem CNBOP. Zbiornik wykonany z tkaniny powleczonej PCV. Model z pokrowcem, wyposażony w rękaw spustowy. Bez stelaża.

Cena 967,00 zł

Nalewak 75 do zbiornika

Oferujemy Nalewaki 75 do zbiorników przenośnych z nasadą tłoczona 75mm. Nalewaki malowane proszkowo. Dwie zawleczki zabezpieczające.

Cena 289,00 zł

Zbiornik brezentowy na zawody

Zbiorniki wodne strażackie służą do gromadzenia wody wykorzystywanej w podczas działań gaśniczych. Mogą również być wykorzystywane podczas akcji ratowniczych przy przepompowywaniu wody. Zbiorniki wodne używane są również w sporcie pożarniczym podczas rozgrywania konkurencji - ćwiczenia bojowe.

Zbiornik na wodę 2500l

Do sportu pożarniczego ale też do wykorzystania podczas akcji ratowniczo-gaśniczych oferujemy posiadający certyfikat CNBOP-PiB zbiornik o pojemności 2500l. Artykuł wykonany jest z tkaniny powleczonej PCV. Dodatkowo w tej kategorii prezentujemy nalewak do zbiornika o nasadzie tłoczonej 75 mm.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?