WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 289,00 zł - 1 506,00 zł

Zbiornik wodny na zawody

Aktywne filtry

Zbiornik wodny 2500l

Zbiornik wodny może być wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych jednak najczęściej spotykany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 1 506,00 zł

Zbiornik wodny 2500l bez stelaża

Zbiornik wodny o pojemności 2500l z świadectwem CNBOP. Zbiornik wykonany z tkaniny powleczonej PCV. Model z pokrowcem, wyposażony w rękaw spustowy. Bez stelaża.

Cena 997,00 zł

Nalewak 75 do zbiornika

Oferujemy Nalewaki 75 do zbiorników przenośnych z nasadą tłoczona 75mm. Nalewaki malowane proszkowo. Dwie zawleczki zabezpieczające.

Cena 289,00 zł

Zbiornik na zawody - Niezbędny Strażacki zbiornik wodny przeznaczony na zawody strażackie

Zbiorniki wodne strażackie są kluczowym elementem wyposażenia zarówno podczas działań ratowniczo-gaśniczych, jak i w sporcie pożarniczym. Pełnią ważną rolę w gromadzeniu i magazynowaniu wody, która jest niezbędna do gaszenia pożarów, jak również do przepompowywania wody podczas akcji ratowniczych. W kontekście sportu pożarniczego, zbiorniki wodne są wykorzystywane podczas konkurencji takich jak ćwiczenia bojowe.

Trwały zbiornik wodny dla Straży Pożarnej 

Do sportu pożarniczego ale też do wykorzystania podczas akcji ratowniczo-gaśniczych oferujemy posiadający certyfikat CNBOP-PiB zbiornik wodny o pojemności 2500l. Produkt wykonany jest z tkaniny powleczonej PCV. Dodatkowo w tej kategorii prezentujemy nalewak do zbiornika o nasadzie tłoczonej 75 mm. Dodatkowo, w tej samej kategorii oferujemy nalewak do zbiornika z nasadą tłoczoną 75 mm. Ten prosty, ale niezbędny element ułatwia napełnianie zbiornika i pomaga zoptymalizować procesy związane z magazynowaniem i wykorzystaniem wody.

Zbiorniki na wodę czyli basen strażacki w Strefa998

Zapewniamy, że nasze zbiorniki i akcesoria do nich, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających drużyn strażackich, zarówno podczas działań ratowniczych, jak i w trakcie zawodów sportowych. Trwałe, wysokiej jakości zbiorniki wodne posłużą wiele lat i dadzą pewność zarówno podczas akcji gaśniczych, jak i zawodów sportowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?